Ters Psikoloji ile Erkekleri Etkilemenin Yollarını Hiç Denediniz mi?

Erkekleri Etkileme Yollarına Farklı ve Enteresan Bir Bakış Açısı

Artık kadınların aşk yaşamıyla ilgili ne yazık ki bilinmeyen bir şey yok. Erkekler karşılarındaki kadının hangi hamleleri yapacağını yani nasıl davranacağını artık önceden kestirebiliyor. Kadınlar için “erkeklerin hayallerini süsleyen ulaşılmaz kişi” olma dönemi bitti. Daha doğrusu “aşkın büyülü havası” artık kadınlar için avantajlı bir durum oluşturmuyor.

Peki ne yapmalı? Mademki erkekler artık kafamızdan geçirdiklerimizi dahil her şeyi biliyor, hangi yolla onun kalbini ele geçirmeli?

Aslında bu soruya verilecek olumlu çok fazla yanıt yok. Çünkü gerçekten de artık erkekler ne yapacağımızı ve onları elde etmek için hangi taktikleri uyguladığımızı biliyor. İşte bu nedenle geriye sadece tek bir seçenek kalıyor: ters psikoloji uygulamak.

Peki nedir ters psikoloji?

  • En kısa ve net tanımı ile insanların alıştığının tersine davranışlar sergileyerek onları şaşırtmak. Yani erkeğin beklediğinin tam tersine davranışlar sergilemek.

Kadınların aşk yaşamında uygulayıp güzel sonuçlar alacağı ters psikoloji taktiklerine geçmeden önce önemli bir uyarıda bulunmak istiyoruz.

Ters psikoloji uygulamaları oldukça riskli taktiklerdir. Erkeği etkilemek amacıyla başvurduğunuz yöntemler onu tamamen kaybetmenize neden olabilir. Çünkü bu yolla erkeği etkilemeye çalıştığınızda gerçek kişiliğinizi bir tarafa bırakacak ve deyim yerindeyse “iyi bir oyuncu gibi rol yapacaksınız.” Rolünüzü iyi oynarsanız büyük ihtimalle başarılı olacak ve erkeği kendinize bağlayabileceksiniz. Ancak başarısız olmanız halinde tüm şansınızı kesin biçimde yitireceksiniz.

Eğer bu riskleri göze alıyorsanız aşağıdaki ters psikoloji metotlarını uygulayın ve erkeği şaşkınlığa sürükleyerek kısa sürede kendinize aşık edin. İşte ters psikoloji taktikleri ile erkekleri etkileme yolları:

Seni hiç kıskanmıyorum ki sen de kimsin?

Kıskançlık duygusu erkeklerin aşk yaşamındaki konumlarını belirlemelerinde önemli bir ölçüttür. Onlara göre bir insanı sevmek ile kıskanmak arasında doğrudan ilişki vardır.

Eğer erkeğe kıskançlığın hayatınızda yeri olmadığını gösterirseniz onu ciddi biçimde şaşırtırsınız. Erkek ne yaparsa yapsın kıskançlık belirtileri göstermeyin. Çevresindeki kadınların kim olduğunu asla sormayın. Neler yaptığını, zamanını nasıl geçirdiğini merak etmediğinizi ifade edin.

Aynı şekilde erkeğin sizi kıskandığını fark ederseniz buna tepki gösterin ve erkeğe sizi kıskanmasına hakkı olmadığını belirtin.

Kıskançlık konusunda kadınların alışılmış davranışlarından farklı tavırlar gösterirseniz erkek size karşı nasıl davranacağını tam olarak çözemez ve devamlı sizi düşünmek zorunda kalır.

Sorgu metodu her zaman işe yarar

Erkekler bir kadın tarafından sorgulanmaya alışık değildir. Siz erkeğe sorgulayıcı bir yaklaşımla yönelirseniz onu hemen etkilersiniz.

Sorgulayıcı metotta kadın erkeğe bazı konularda peş peşe birkaç soru sorar ve aldığı cevaplarla yetinmediğini gösterir. Tıpkı bir sorgu polisi gibi davranarak erkeği köşeye sıkıştırır. Bu yöntemde kadın “hakim olan”, erkek ise “savunma pozisyonuna düşen” olur. Elbette ki bu durum kadının psikolojik olarak hakimiyet kurmasını sağlar.

Sorgu metodunda erkeğin özel hayatı ile ilgili sorular sormamaya dikkat edin. Seçeceğiniz konu günlük hayata dair veya iş yaşamı ile ilgili olabilir. Yapmanız gereken tek şey erkeğe farklı ve zor soruları art arda sorarak onu zor durumda bırakmanızdır. Erkeği sorularınızla terletmeyi başarırsanız ruhsal yapısı üzerinde etki yaratmış olursunuz. Bu tavrınız ile erkekle girdiğiniz diyalogda her zaman öteki kadınlardan çok daha fazla önemsenirsiniz.

Kimseye kendimi kanıtlamak zorunda değilim

Kadınlar bir erkekle aşk yaşamak istedikleri zaman bütün özelliklerini sunarak kendilerini çekici göstermeye çalışırlar. Yeteneklerini ve başarılarını erkeğe göstererek kendilerini daha alımlı göstermeye gayret ederler.

Erkeğe kendinizi sunmak için özel bir çaba sarf etmeyin. Doğal davranışlarınıza devam edin. Erkeği etkilemek için özel bir çabanız yokmuş gibi davranın.

Eğer erkek çevresinde kadınların fır döndüğü popüler bir kişi ise bu umursamaz tavırlarınız onu çok fazla etkileyecektir. Çünkü bu duruşunuz hem özgüvenli bir kadın olduğunuzu gösterecek hem de erkeğin kibirlenip kendisini üstün görmesine engel olacaktır.

Cinselliğe kapalı değilim ama ancak canımın istediği vakit bir erkekle birlikte olabilirim

Cinsel yaşam erkeklerin kafasında kadınların zannettiğinden çok daha önemli bir yer tutar. Seks yaşamı kadınlar için hayatın güzelliklerinden biri iken erkeklerin dünyasında adeta kişiliğin bir parçası kadar önemsenir. Erkeğin cinsel yaşamdaki mutluluğu yaşamında tüm alanları etkileyen bir domino taşı vazifesi görür.

Erkeğin cinsel doyum konusundaki aç gözlü tavrını uygun taktiklerle yönlendirdiğiniz zaman onunla kedinin fareyle oynaması gibi oynayabilirsiniz.

Her şeyden önce cinselliğe kapalı olmadığınızı ona ifade edin. Yani erkek için kapıyı hafifçe aralayın. Ancak o kapıdan öyle kolay geçemeyeceğini de gösterin. Cinsellik konusunda tutucu olmadığınızı ancak bu konuda karar verme yetkisinin de yalnızca sizde olduğunu açık bir şekilde erkeğe gösterin.

Eğer cinsel konularda erkeğe yeşil ışık yakıp kararı verecek olanın da siz olduğunu kabul ettirirseniz erkek cinsellik konusunda da tamamen size bağlı olacaktır. Unutmayın ki erkeğin cinsel yönden bir kadına bağlanması en az duygusal bağlılık kadar güçlü etkiler oluşturmaktadır.

Senin benim hakkımda her şeyi bilmen mümkün değil

Bir kadını erkeğin gözünde en çekici kılan hususlardan birisi de kadının gizemidir. Erkek gizemli bir kadınla karşılaştığı zaman onun gizemlerini çözmek için müthiş bir arzu duyar.

Erkeğe kendinizle ilgili her şeyi söylemeyin. Kendinizi tüm boyutları ile erkeğe açıp gizeminizi bitirmeyin. Gizemli kadınların her zaman erkeklerin gözdesi olduğunu hatırınızdan çıkarmayın.

Bazı kadınlar gizemli olmanın doğuştan getirilen bir özellik olduğunu düşünse de bu doğru değildir. Birkaç basit uygulama ile her kadın gizemli bir kadın imajı çizebilir. Yapmanız gereken tek şey hayatınızla ilgili bazı detayları karanlıkta bırakmaktır. Erkeğin sorduğu her soruya cevap vermeyin. Bazı soruları geçiştirin ve durup dururken hakkınızda detaylı bilgiler vermeyin. Yani erkeğin kafasında soru işaretlerinin oluşmasını sağlayın. Unutmayın ki kadının gizemli olması demek erkeğin kafasındaki soru işaretlerinin çokluğundan başka bir şey değildir.

Deneyim sahibi bir kadın olmanın çekiciliği

Bazı kaynaklarda erkeklerin saf ve tecrübesiz kadınlardan hoşlandıklarına dair görüşler ileri sürülmektedir. Bu kesinlikle doğru bir yargı değildir. Erkeklerin en fazla etkilendikleri kadınlar deneyimli olanlardır.

Erkekler deneyimli bir kadının kendilerini de farklı deneyimlerle buluşturacağı umudunu taşımaktadır. Erkeklerin fantezilerini asıl harekete geçiren kadınlar, aşk yaşamında belli tecrübeleri olanlardır. Erkek, deneyim sahibi kadınların nerede, nasıl davranacaklarını bildikleri için ilişkiyi zora sokmadan çok güzel şeyler yaşatabileceğini düşünmektedir.

Eğer erkeğin arzularını alevlendirmek istiyorsanız sakın saf ve masum kız rolü oynamayın. Aksine hafif çapkın ve yaşamın farklı yüzleri ile karşılaşmış bir kişi imajı verin. Bu tarzdaki bir modelin erkeğin dikkatini daha fazla çekeceğinden emin olabilirsiniz.

Yaklaşma-uzaklaşma metodunu ustaca kullanın

Ters psikoloji ile erkekleri etkileme konusunda en yaygın bilinen metot yaklaştırma-uzaklaştırma yöntemidir. Bu yöntemde kadın önce erkeğe sıcak davranarak onu yanına çeker, ancak bir süre sonra mesafeli davranmaya başlar. Aradan yeniden sıcak davranır ve sonra tekrar soğuk davranışlar sergiler. Bu süreç kendi kendisini defalarca tekrar eder, durur.

Erkeğin kadına yaklaşıp uzaklaşması bir süre sonra bilinçaltında da git-gel yaşanmasına neden olur. Erkek farkında olmadan kadına bağlanmış olur.

Her ne kadar yaklaştırma-uzaklaştırma metodu etkili bir yöntem olsa da ustaca kullanılmalıdır. Eğer bu metot çok sık kullanılırsa ters tepebilir ve erkek sıkılarak uzaklaşma eğilimi gösterebilir.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Dilerseniz Erkeklerin Hoşuna Giden Şeyler ve Hoşlanan Erkek Nasıl Davranır başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir