Sevgiliyi Kendine Bağlamanın Yolları, Bu 6 Sırrı Bilmek Zorundasınız!

Sevgiliyi Kendine Bağlamanın Yolları Üzerine Harika Detaylar Öğrenmek İstemez misiniz?

Bir insan, kendisi için eşsiz ve vazgeçilmez olarak gördüğü şeylere sonsuz bağlılık duyabilir. Bir ilişkiye başlayan çiftler de birbirleri için böyledirler. Fakat ilerleyen dönemlerde birlikte olduğumuz kişinin bize aynı bağlılığı duymadığını, umursamaz davrandığı düşünebilir ve ileride bizden kopabileceğinden korku duyabiliriz.

  • Özellikle yeni tanıştığı birisinin, kendisine yeni ve orijinal gelen yönleri ilgisini çekebilir veya daha önceden tanıdığı birisinin yeni yönlerini keşfedebilir ve yakınlık duyabilir.

Bu durumda doğrudan sizden kopmaya cesaret edemese bile, hala sizi seviyor olsa da sizden aynı heyecanı duyamaz ve bu heyecanı başkalarına yöneltir.

Sevgiliyi Kendine Bağlama Yolları – 1: Kendiniz Olun ama Daima Değişin

Bu söylediğimin ilk başta kulağa epey çelişkili geldiğinin farkındayım. Önce kendiniz olmalısınız. Yani bir insan yanında daima karakterli bir insan görmek ister. Belli bir karakteri olan ve kimse için bundan ödün vermeyen bir erkek veya kadın karşı cins için daima çekici olacaktır.

Fakat tam burada, onun istediği yönde bazı değişimler sağlarsanız, bunu sadece ona özel olarak yaptığınızı bilecek ve size hem şefkat ve yakınlık duyacak hem de sizden kopması oldukça zorlaşacaktır. Onun için kendinizden bir miktar ödün verdiğinizi, fedakârlıkta bulunduğunuzu bilmek, sevgiliyi kendine bağlama yolları arasında etkili bir yöntemdir.

  • Örneğin, hiç sevmediğiniz bir kıyafeti sırf o beğendi diye giymeniz, ona önem verdiğinizi gösterebilir. Veya onun ilgi alanlarını, kendiniz normalde ilgilenmeyi sevmeseniz bile bir parça fedakarlıkla kendi ilgi alanınız haline getirebilirsiniz. Onun hayranı olduğu bir filmi onunla defalarca izleyebilir, sevdiği ülkeleri onunla birlikte görmeye gidebilirsiniz.

Bunu sadece karşı tarafın istekleri doğrultusunda düşünmeyelim. Eğer karşı taraf sizden bir şey talep etmiyorsa, siz değişin ve talep eden taraf siz olun. Her gün yeni bir şey bulup çıkın karşısına. Birlikte farklı yönlerinizi geliştirin. Bu sizin ilişkinizi geliştirecek, çok farklı boyutlar katacaktır. Aynı zamanda birlikte unutulmaz anılara sahip olacaksınız.

Sevgiliyi Kendine Bağlama Yolları – 2: Anılar Bir İlişkiyi Vazgeçilmez Yapar

Bir insanla ne kadar ortak zaman dilimine sahipseniz, birbirinizden kopmanız o kadar zorlaşır. Sizden bir gün uzaklaşsa bile daima geri dönmek isteyecektir. Çünkü sizinle yaşadığı o güzel anıların sonsuza kadar tarih olduğunu, artık kimseyle onların benzerini yaşayamayacağını düşünecek ve pişmanlık duyarak tekrar kollarınıza atlaması mümkün olacaktır.

  • Bu yüzden birlikte az yaşantıya sahip olduğunuz ilişkilerin değeri de az olacaktır. Vazgeçilmez olmak için, onunla birlikte başkalarıyla asla yaşamayacağı deneyimler yaşayın. Başkalarının cesaret edemeyeceği noktalar girin. Hiçbir şeyi ertelemeyin. Zaman ilişkinizin aleyhine işleyebilir.

Çünkü her ilişkinin heyecanının belli bir ömrü vardır ve etkili dokunuşlarla bu ömrü sürekli uzatacak hamleler yapmanız gerekir. Mesela bir şehri gezmek kafanızdan geçtiyse hemen biletleri alın ve yola koyulun. Nasıl olsa yaparız diye düşünmek ileride kafanızı taşlara vurmanıza sebep olacaktır.

Çünkü ertelenen şeyler çok az kez gerçekleşirler. Büyük ihtimalle bir daha bunu yapmak için şansınız olmayacaktır. Bunun dışında, birbirinize mektuplar yazmak, yaşadığınız şehrin hiç bilinmeyen mekanlarını birlikte keşfetmek, birlikte bir yeni şeyler öğrenmek ve çılgınca eğleneceğiniz şeyler yapmak da unutulmaz anılar olarak hafızanıza kazınabilir.

İlginizi Çekecektir: Erkeklerin Beden Dili

Sevgiliyi Kendine Bağlama Yolları – 3: Sadece Sevgili Değil, Arkadaş Olun

Sevgiliyi kendine bağlama yolları üzerine düşünürken, sevgililik ve arkadaşlık arasındaki önemli ilişkiyi de atlamamak gerekir. Sevgilinizin hayatının birçok noktasında, örneğin iş hayatında, aile çevresinde, kendiyle ilgili ya da belki doğrudan sizinle ilgili birtakım sıkıntıları, içine attığı sorunları olabilir.

Bunları başkalarına anlatıp sizden başka kişilere özelini ve ilgisini açacağına, bu ilgiyi siz doyurun. Yani sizinle ilgili bir problemi varsa önce size anlatmalı. Bunu karşılıklı olarak sağlamalısınız. Bunu uygulamıyorsa, siz uygulayarak örnek olabilirsiniz, sizden etkilenecektir.

  • Bunun dışında sıkıntılarını içine atıyorsa sizinle dahil kimseyle paylaşamıyorsa yine suçu kendinizde aramanız gerekir. Çünkü bir sevgili her zaman en iyi arkadaş olmalıdır. Onunla ilgilenmeyeceğinizi, dertlerine gereken özeni göstermeyeceğinizi veya daha kötüsü içini açmaya değmeyeceğinizi, belki ona şaka yollu da olsa gülüp geçmenizin veya geçiştirmenizin mümkün olduğunu düşünüyorsa hiç kırılmamak için sizden uzak kalacaktır bu gibi durumlarda.

Zamanla da size içten içe kin beslemesine sebep olabilir bu durum. O yüzden sevgilinizin iç dünyası her zaman dikkatlerinizi yönelttiğiniz bir alan olmalı. Birlikte vakit geçirirken dış dünyanızda oldukça neşeli ve mutlu görünebilirsiniz ama iç dünyanızda neler yaşadığınızı takip etmez ve özen göstermezseniz sevgiliniz ellerinizden kayıp gidebilir.

Sevgililer birlikteyken birbirlerinden asla ayrılmayacaklarını düşünürler. Ama bu ayrılık çoğu zaman er ya da geç gerçekleşir. Çünkü sevgililer karşı tarafı nasıl olsa elde ettiğini düşünerek belli şeyler dışında çabalamaya gerek olmadığını düşünür. Bu büyük bir yanılgıdır.

Özellikle insanlar arasındaki iletişimin her yönden ve hayatın her anında çok güçlü olduğu günümüz dünyasında, insanların ilgisi kolayca başka yönlere, başka insanlara kayabilmekte. Kadın ve erkeğin bir araya gelerek iletişim kurması çok kolaylaşmış durumda.

  • Her yerde gözler sevgilinizin üzerinde olabilir. Onun arkadaşı olmazsanız, onu tüm yönleriyle tanımanız ne yazık ki mümkün olmayacak ve sadık sevgiliniz bir gün siz nedenini hiç anlamadan kollarınızdan uçup gidecektir.

Sevgiliyi Kendine Bağlama Yolları – 4: Kaliteli İnsan Olun

Günümüzde yine imkanların artmasıyla insanlar kendilerini birçok farklı yönde geliştirebilmektedir. Çeşitli kurslara giderek farklı hobiler edinmek, yabancı bir dili iyi derecede öğrenmek, mesleki olarak kendini geliştirmek gibi yöntemler bir insanın kalitesini arttırabilir.

Herkesin durmadan birkaç adım öne geçtiği dünyamızda, ben ne yapıyorum diye kendinize sormalısınız. Bir gününüzü nasıl geçiriyorsunuz? Boş vakitlerinizde nelerle meşgul oluyorsunuz?

  • Güzel ve etkili konuşmak da bir insanı çekici yapan unsurlardan biridir. Bir insanla aşk ilişkisi yaşamaya başladınız ve birlikteliğinizin üzerinden uzun yıllar geçti. Bu sırada belki gençlikten olgunluğa, belki daha ileri bir döneme geçiş yaptınız.

Ama siz hala onu tanıdığınız günle aynı bilgi ve donanıma sahipsiniz. Dışarıda farklı insan tiplerini tanıyan sevgiliniz için bir süre sonra sıradan gelmeye başlayabilir ve onun size olan o büyük bağlılığının, saygısının ve sevgisinin zamanla erimeye başladığını görebilirsiniz.

O yüzden kendinize daima yeni yönler katmalısınız. Yani karşınızdaki kişinin ilgisinin üzerinizden kayıp gitmesine izin vermeyin. Her zaman onun hayranlığını talep edin.

Sevgiliyi Kendine Bağlama Yolları – 5: Her Anlamda Çekici Olun

Yıllanan ilişkilerde bir süre sonra tarafların birbirine şaka yollu da olsa artık onu çekici bulmadıklarını, çirkinleştiklerini söyledikleri görülür. Eğer kendinize bir insan olarak değer vermez ve daima bakımınıza önem göstermezseniz karşınızdaki kişinin böyle sözler söylemesine fırsat verirsiniz.

  • Bu tarz şakaları, ki ciddi de olabilir, hiçbir zaman geçiştirmeyin. Karşı taraftan bu tip bir şey duyduğunuzda hemen bir uyarı olarak alın ve bir tazelenmeye ihtiyacınız olduğunu bilin.

Sevgiliyi kendine bağlama yolları daha birçok farklı şekillerde olabilir. Kendi sezgilerinizle karşınızdaki kişinin sizden ne gibi şeylerde şikayette bulunduğunu bilin. Bazen sevgililer, karşı tarafın açık açık sızlanmalarını bile göz ardı etmekte, ilişkilerini kendi elleriyle çöpe atmaktalar. Eğer yeterince öngörülü olmazsanız başınızı duvarlara vurmanız mümkün.

Sevgiliyi Kendine Bağlamanın Yolları – 6: En Etkili Aşk ve Muhabbet İksirini Fark Edin!

Herhangi bir erkeğin veya herhangi bir kadının sevgilisini kendine bağlayabilmesi için oldukça önemli uygulamalar taşıyan ve şimdiye kadar binlerce insanın hayatında köklü değişimlere vesile olan bu eser, eminiz ki sizin de hayatınızda muhteşem değişimler yaşanmasına vesile olacak.

Araştırmacı-yazar İkbal Özçelik Hanımefendi tarafından kaleme alınan ve şimdiye kadar yüz binlerce insanın aşk hayatına renk katan, onların ulaşmak isteyip de ulaşamadıkları noktalara gelmesine vesile olan bu eser, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı olarak satışa sunulmakta.

Bu eserin değiştirici ve dönüştürücü gücünü ve kitapta bulunan dua uygulamalarının mucizevi tesirini bizzat kendi hayatında gözlemleyen birçok okuyucu, eserin mucizevi özelliklerini dile getirmekte ve bunu en açık ifadelerle ortaya koymaktadır. Dilerseniz bu eserin ne kadar tesirli olduğunu ve içindeki dua uygulamalarının ne kadar kalıcı olduğunu eserin tanıtım sayfasında ve muhtelif yerlerde bulunan okuyucu yorumlarına bakarak da anlayabilirsiniz.

  • Çünkü herhangi bir eserin gerçekten etkili olup olmadığını anlayabilmek için evvelâ okuyucu yorumlarının içeriğine bakmak gerekmektedir. Yani okuyucuların tecrübe ettikleri şeyleri görmek ve gözlemlemek lazımdır. Bu anlamda En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, gerçekten çok etkili olduğunu defalarca ortaya koymuştur.

Bu eseri hemen indirmek ve içindeki muhteşem duaları uygulamaya başlamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem kitabı indirip hemen okumaya başlamak için tıklayın. (Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Şu yazı da ilginizi çekebilir: Erkekler Nasıl Tavlanır?

One thought to “Sevgiliyi Kendine Bağlamanın Yolları, Bu 6 Sırrı Bilmek Zorundasınız!”

  1. Ben kitabı aldım lakin hangisini yapacağım konusunda karar veremedim. Konumuz tabikide giden sevgili. Hangisini önerirsiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir