Seven Erkek Nasıl Davranır Diyenler için Müthiş Bilgiler, Şaşıracaksınız!

Seven Erkek Nasıl Davranır, Birbirinden Etkili 10 İpucu Öğreneceksiniz!

Bu yazımızda sizlere seven erkek nasıl davranır, sorusu çerçevesinde çok ilginç ve oldukça dikkat çekici hususları anlatmaya çalışacağız ve bu konuda neredeyse hiçbir yerde bulamayacağınız ayrıntılarla sizi aydınlatmaya gayret göstereceğiz.

  • Yazı boyunca seven erkek nasıl davranır, sorusunun en güzel cevabını bulacak ve karşınızdaki erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını, size gerçekten aşık olup olmadığını kolaylıkla anlayabilecek bir hale geleceksiniz.

Bu nedenle yazıyı dikkatli bir şekilde okumalı ve ayrıntılara özellikle yoğunlaşmaya çalışmalısınız:

1- Seven Erkek Nasıl Davranır, Müthiş Bir Nezaket!

Erkekler, genellikle nazik olmak yerine kendilerini özgür hissetmek ve bu çerçevede kaba saba hareketlerle hayatlarını sürdürmek eğiliminde olmalarına rağmen, seven erkek böyle bir kaba sabalıktan uzak durmaya çalışır ve sizinle birlikte iken acayip bir nezaket haline bürünür.

  • Bu çerçevede bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını gerçekten öğrenmek istiyorsanız, onun normal şartlar altında nasıl davrandığına bakın ve sonra da sizinleyken nezaket dolu olup olmadığını incelemeye çalışın.

Eğer sizinle birlikteyken sizi kırmamak için müthiş bir efor sarf ediyorsa ve nezaketinden ödün vermemek adına elinden gelen her şeyi yapıyorsa, bu erkeğin sizden kesinlikle hoşlandığını anlayabilirsiniz.

2- Seven Erkek Nasıl Davranır, Erkek Olduğunu Kanıtlamaya Çalışır, Güç!

Seven erkeğin nezaket kurallarına aşırı derecede dikkat ettiğini ve sizi kırmamak adına elinden gelen her şeyi yapmaya çalıştığını ifade ettik; fakat bununla birlikte, seven erkek mümkün mertebe güçlü olduğunu kanıtlamaya çalışır.

  • Bütün canlıların erkekleri doğal yaşamları içerisinde kadınları tavlayabilmek için ve onların gözüne girebilmek adına güçlü olduklarını kanıtlamaya çalışırlar. Bu çerçevede, insan türünün erkekleri de kadınları elde edebilmek ve onların gözüne girebilmek için güçlü olduklarını izah ve ifade etmeye çalışırlar.

Fakat bu güç faktörü, sadece kas gücünü ifade etmez; aynı zamanda beyinsel gücü de ve zeka seviyesinin ön plana çıktığı kuvveti de anlatır. Aynı zamanda parasal anlamda zenginliği ve birçok şeyi alabilecek potansiyelde olmayı da ifade eder.

  • Olaya bu açıdan baktığımızda seven erkek nasıl davranır sorusunun en bariz cevaplarından birinin de güç faktörü olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz ve bu güç faktörü çerçevesinde seven bir erkek kendi eşini veya sevdiği kadını etkileyebilmek için her anlamda güçlü olduğunu sergilemeye çalışır.

Bu çerçevede şayet sizi sevip sevmediğini tam manası ile anlamadığınız erkek, sizinle birlikteyken ne kadar güçlü olduğunu anlatmaya çalışıyorsa, bunu sevgi işaretçisi olarak değerlendirebilirsiniz.

3- Seven Erkek Nasıl Davranır, Duygusal Olduğunu Kanıtlamaya Çalışır mı?

Erkeklerin en bariz ikilemlerinden birinin de hem güçlü olduğunu kanıtlamak, hem de duygusal olduğunu ispat etmeye çalışmak şeklinde ortaya çıkan ikilem olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Çünkü erkekler duygusal anlamda da ne kadar güçlü ve becerikli olduklarını kadınlara bir şekilde ispat etmeye çalışırlar ve özellikle de sevdikleri kadına karşı duygusal manevralar ile yaklaşmaya gayret ederler.

  • Çünkü erkekler kadınların duygusal erkeklerden hoşlandığını bilir ve bu çerçevede seven erkek, kadınını elde edebilmek için ona duygusal anlamda derinlikler yaşatmaya çalışır.

Bu çerçevede sizi sevip sevmediğinden tam anlamıyla emin olmadığınız erkek, duygusallığını ön plana çıkarmaya çalışan hareketler yapıyorsa veya duygusal ifadeler kullanmaya gayret gösteriyorsa, bu, sizi tavlamaya ve kendine aşık etmeye çalıştığının bir işaretçisi olabilir.

Bu nedenle seven erkek nasıl davranır sorusunun en bariz cevaplarından birinin de duygusallık faktörü olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz.

İlginizi Çekecek: Erkeği Âşık Etmenin Yolları, Bu Yazıyı Her Kadın Mutlaka Okumalı!

4- Seven Erkek Nasıl Davranır, Güç Faktörü ve Para

Önceki maddelerden birinde güç faktöründen bahsederken erkeklerin özellikle kadınları elde edebilmek için güçlü olduklarını ön plana çıkarmaya çalıştıklarını ifade etmiştik ve o maddede aynı zamanda para faktörüne de değinmiştik.

Para faktörünü seven erkek nasıl davranır, sorusu bağlamında bir kez daha değerlendirmek gerekir, şöyle ki:

  • Seven bir erkek kadınını modern zamanlarda elde edebilmek ve onu kendine aşık edebilmek için, paranın ne kadar önemli bir faktör olduğunu bilir ve bu çerçevede eğer gerçek anlamda maddi bir varlığa sahipse bunu değişik vesilelerle dile getirmeye ve ima etmeye çalışır.

Yani parasal anlamda ne kadar güçlü ve yeterli bir pozisyonda olduğunu ima ederek sizi zenginlik ile avlamaya çalışır. Fakat fakir olan bir erkek sizi etkileyebilmek için ileride parasal anlamda ne kadar güçlü olabileceğini anlatan yeteneklerinden ve yeterliliklerinden bahsetmeye çalışır.

Bu anlamda seven erkek nasıl davranır diyorsanız, onun paraya bakış açısını mümkün mertebe anlamaya çalışmalı ve sizinle parasal konular hakkında konuşmaya başladığında nasıl bir tavır sergilediğini mercek altına almaya çalışmalısınız.

5- Seven Erkek Nasıl Davranır, Cinsellikten Ziyade Duygusallık İster!

Erkekler tabiatları gereği doğar doğmaz kadınlara eğilim göstermeye başlar ve bu eğilim içerisinde cinsellik belki de başroldedir; dolayısı ile erkeklerin sürekli bir şekilde cinsellik düşünmesi aslında yadırganacak bir tutum değildir.

  • Çünkü cinsellik, onların tabiatlarına kazınmış ve onlarla adeta birlikte yürüyen bir mahiyet arz etmektedir; fakat olaya seven erkek nasıl davranır, sorusu bağlamında yaklaştığımızda erkeklerin cinsellikten ziyade duygusallık ile hareket ettiklerini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Çünkü seven bir erkek birlikte olmak istediği kadına cinsel duygular beslemekten ziyade onu duygusal anlamda yanına almak ister ve en zarif, en naif duygularıyla onu okşamak ister.

Bu anlamda bir erkek sizinle sohbet ederken cinsellik eğilimini ön plana çıkarıyor mu buna bakın, yoksa bunun yerine duygusal olarak size şefkatli ve yumuşak bir eda ile davranmaya çalışıyorsa, bu erkeğin size aşık olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

6- Seven Erkek Nasıl Davranır, Gözünü ve İlgisini Sizden Alamaz!

Birlikte olduğunuzda konu ne olursa olsun tamamen hipnoz altına girer ve bu hipnoz içerisinde gözü sizden başkasını göremez, bu çerçevede sizden ilgisini hiçbir şekilde alamaz ve bazen sizin ne söylediğinize odaklanmak yerine dudaklarınıza ve gözlerinize odaklanmaya başlar.

  • Bu durum, erkeğin gerçek anlamda bir hipnozda olduğunun kanıtıdır ve bu hipnoz durumu, sizin söylediklerinizden ziyade duruşunuza ve tavrınıza dikkat etmeye yönelik bir durumdur.

Yani seven bir erkek hangi şart altında olursa olsun, sevdiği kadınla bir araya geldiğinde onun hipnozuna girer ve bu durumdan hiçbir şekilde kurtulamaz, gözleri sevdiği kadından başkasına bakamaz ve ondan hiçbir şekilde ilgisini alamaz.

Bu bağlamda seven erkek nasıl davranır diyorsanız, sizi sevip sevmediğinden emin olmak istediğiniz kişiyi mümkün mertebe kalabalık ve gürültülü bir ortama götürün; orada onun size karşı ilgili olup olmadığını anlamaya çalışın ve ilgisinin kayıp kaymadığına özellikle dikkat etmeye gayret gösterin.

7- Seven Erkek Nasıl Davranır, Sürekli Konuşmak veya Konuşturmak İster!

Seven bir erkek arzuladığı ve birlikte olmak istediği kadınla daima birliktelik yaşamak ister ve ondan ayrılmayı kendisi için bir eziyet olarak düşünür.

  • Bu anlamda bir şairin de ifade ettiği gibi “ben ta senin yanında bile hasretim sana” duygusunu yaşar, bu nedenle seven erkek nasıl davranır sorusunun en ikna edici cevaplarından biri de sizden ayrılmak istememesi ve sizin birlikteliğiniz sayesinde muazzam bir haz ve mutluluk yaşadığını ifade etmesidir diyebiliriz.

Yani seven bir erkek sevdiği kadınla birlikteyken adeta dünyadan elini eteğini çeker ve sadece size odaklanıp sürekli bir şekilde sizinle birlikte olmayı temenni eder; bu bağlamda mümkün mertebe diğer işlerini savsaklar veya erteler. Sadece ve sadece sizinle birlikte 1 dakika daha zaman geçirebilmek için bütün planlarını aksatmayı göze alır.

Bu çerçevede sürekli olarak sizin konuşmanızı talep eder veya sizden ayrılmamak adına bazı şeyler uydurup sizinle birlikte daha fazla vakit geçirebilmek adına saçma sapan şeyler anlatmaya başlar.

  • Evet, bu yazımızda size seven erkek nasıl davranır, sorusunun cevabını bütün incelikleriyle anlatmaya çalıştık ve bir erkeğin aşık olup olmadığını anlayabilmek için hangi noktalara dikkat edilmesi gerektiğini de izah ettik.

Şimdi de bir kadının erkeğini gerçek anlamda kendisine bağlayabilmesi ve ona tam manası ile hükmedebilmesi için bilmesi gereken bütün bilgileri içinde taşıyan müthiş bir eser tavsiyesinde bulunmak istiyoruz:

8- Seven Erkek Nasıl Davranır, Harika Bir Eser

Suna Kaval Hanımefendi tarafından hazırlanan Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi adıyla bilinen ve şimdiye kadar birçok kadını gerçek anlamda bir aşk tanrıçası haline getiren bu eser, sizin de müthiş bir ilerleme kaydetmenize vesile olacak ve sizin de hayatınızda gerçek anlamda değişimler yaratacaktır.

Bu kitapların kadın erkek ilişkileri konusunda ne kadar etkili olduğunu anlayabilmek için, okuyucu yorumlarını incelemeniz yeterli olacaktır, bu anlamda bazı okuyucu yorumlarını ve kitabın indirme linkini aşağıya alıyoruz:

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

Eğer kadın erkek ilişkileri konusunda daha fazla yazı okumak ve kendinizi geliştirmek isterseniz, sitede biraz daha dolaşımınızı tavsiye ederiz: Erkekler Yatakta Ne İster Diyenler Mutlaka Ama Mutlaka Okumalı, Muazzam Bilgiler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir