Kocayı Kendine Bağlamak İçin Dua 99 Ya Vedud Esması ile

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Dua Okuyanlara Huzur ve Mutluluk Nasip Edilir İnşallah

İnsanlar evlendiklerinde aşklarının ve sevgilerinin hep aynı kalmasını, hiç eksilmemesini isterler. Eşinin sevgisinin azaldığını, eskisi gibi olmadığını hisseden karı veya koca üzülür. Özellikle kadınlar daha duygusal olduğundan eşinden beklediği ilgi ve alakayı göremediğinde yaşadığı mutsuzluk had safhada olur. Bundan dolayı toplumumuzda kocayı kendine bağlamak için dua oldukça fazla talep görmektedir.

Eşler arasındaki duyguyu ve bağlılığı artıracak bazı etkenler vardır. Kocasından eski ilgiyi göremeyen hanımlar öncelikle bu etkenleri gözden geçirmelidir. Yapması gerektiği halde yapmadığı şeyleri telafi etmelidir. Duaların kabul olabilmesi için öncelikle fiili dua şarttır. Yani kişiler yapmaları gereken fiilleri yapıp sonra sözlü duaya geçmelidir. Fiiller yapıldığı halde hala yuva dağılma durumunda ise o zaman duaya başvurulmalıdır. 

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua Okumak Ailenin Geleceğini Teminat Altına Alır

Eşler arasında tatlı bir muhabbetin oluşması, aşk ve muhabbetin alevlenmesi kocayı kendine bağlamak için dua ile gerçekleştirilebilir. Bazı insanlar eşlerinin kendini aldattığını veya gözünün dışarı kaydığını düşündüğünde büyüye başvurmaktadır. Büyüye başvurmak yanlıştır. Rabbimiz kullarının hayatında lazım olacak her türlü duayı peygamberler veya salih kullar aracılığı ile öğretmiştir.

Büyü gibi yanlış bir yola sapmak yerine kulun halini dua ile Allah’a arz etmesi en doğru olandır. Eşi ile arasında soğukluk olan, ayrılık durumları olanlar, yuvalarındaki huzurun artmasını isteyenler, eşler arasındaki aşkın, sevginin ve muhabbetin artmasını isteyenler kocayı kendine bağlamak için gerekli olan duayı okumalıdır.

Duanın İcabet Görmesi İçin Adabına Uygun Okunması Gerekir

İhtiyacı olanlar tarafından defalarca okunan kocayı kendine bağlamak için dua tesirini kısa sürede göstermiştir. Aslında sevgilinin, nişanlının, eşin dönmesi için yapılan çok sayıda dua vardır. Bu duaların temelinde istenilen muradın gerçekleşmesi için Allah’a yakarış bulunmaktadır. Duanın istenilen manada tesirli olabilmesi için şartlarına ve adabına uygun şekilde yapılması gerekir. Adabına uymak bütün dualar için önemli bir şarttır.

Kocayı bağlamak için yapılacak olan duanın da bir sayısı, adedi vardır. Sayılar dua hazinesinin kapısının şifresi hükmündedir. Sayılara riayet edilmediğinde kapı açılmaz. Eksik okunması problem olduğu gibi fazla okunması da problemdir. Bazı kişiler duayı büyü ile karıştırmaktadır. Oysaki büyü İslam dini tarafından yasaklanmış bir fiildir. Dua ise kulun halini Allah’a arz ederek gücünün yetmediği noktada yardım dilemesidir.

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua Nasıl Okunur?

Allah’ın Ya Vedud esması “seven ve sevilen” anlamına gelmektedir. Kocayı kendine bağlamak için dua yapılırken Ya Vedud esması mutlaka çekilir. Eşler arasındaki sevgi ve muhabbetin artması için Ya Vedud ismi duadan önce 99 defa okunur.

Duaya yoğunlaşmak için sessiz ve sakin bir oda tercih edilir. Abdest alındıktan sonra 4 rekatlık nafile namaz kılınır. Samimi bir kalple ihlaslı bir şekilde dua yapmak için kıbleye doğru oturularak dua yapılır. Duanın sözleri bittikten sonra yeniden 99 defa Ya Vedud esması okunur. Yani duadan önce 99, duadan sonra 99 olmak üzere toplamda 198 defa Ya Vedud zikri çekilecektir.

Kocayı Kendine Bağlamak için Duanın Sözleri Nelerdir?

Bismillahirrahmanirrahim

Ya Vedud (99 defa okunacak)

“Ey Rabbimiz Sen kudreti sonsuz olansın. Benim isteklerimi kabul edecek kadar yüce ve kadirsin. Dergahına bu isteklerimi ifade etmek için geldim. Eşimi kendime bağlamak için dua etmek ve Senden yardım talep etmek isterim. Eşimin kalbini ettiğim dualar hürmetine bana meylettir. Ya Vedüd isminin hürmetine eşimin kalbinin merkezine beni yerleştir. Yaptığım bu dualar yüzü suyu hürmetine eşimin kalbini ilk günkü gibi sevgi, muhabbet ve aşkla doldur.”

Ya Vedud (99 defa okunacak) (Amin)

Büyük alimler bu tesirli duanın perşembe gecelerinin okunmasının daha makbul olduğunu ifade etmektedir. Ayrıca dua sözleri bittikten sonra Fatiha suresinin de okunması duanın tesirini inşallah artıracaktır. Bu duanın en az haftada bir defa olmak üzere devamlı okunması halinde eşler arasındaki muhabbet artacak ve kadın ile erkek birbirlerine kalpten bir şekilde bağlanacaktır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem kitabı indirip hemen okumaya başlamak için tıklayın. (Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

 

İlginizi Çekebilir: Şirinlik Duası ile Mutluluğu Yakalayacaksınız İnşallah

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir