Kilit Büyüsü ile Kalbi Yalnız Sizin İçin Çarpacak

Kilit büyüsü yaptıranlar kısa sürede amacına ulaşıyor

En hızlı tesir gösteren aşık etme ve kendine bağlama büyülerinden biri olan kilit büyüsü sadece 4 gün gibi kısa bir sürede karşıdaki kişinin tüm duygularına yön verir.

Kilit büyüsüne bazı kaynaklarda “mutlu zindan büyüsü” adı da verilmektedir. Çünkü bu büyünün etkisine kapılan kişi zindandaki bir mahkûm gibi her taraftan kuşatılmıştır. Yani söz konusu aşkı yaşamaya mecbur bırakılmıştır. Ancak bu mecburiyet büyüye maruz kalan kişi tarafından hissedilmez, aksine mutlu olduğu için hayatından son derece memnundur.

Kilit büyüsü yaptırdığınızı sevgiliniz asla duymamalı

Kilit büyüsü yaptıran kişilerin en fazla dikkat etmeleri gereken husus büyünün duyulmamasıdır. Çünkü kendisine büyü yapılan kişi bunu duyduğunda büyü kendiliğinden bozulur.

  • Büyünün etkisi ile mutlu bir hayat sürdüren ve gerçek bir aşk yaşadığına inan kişi büyü bozulunca ciddi duygusal kırılmalar yaşar. Çünkü aşık olduğu kişi birdenbire bir yabancıya dönüşür. Üstelik bu kişinin hem dış görünüşü hem de karakteri artık eskisi gibi hoşa gitmemektedir.

Büyü yapan üstatlar büyüyü yaptıran kişilere bu durumu defalarca vurgulamaktadır. Hatta büyünün yapılışı sırasında orada olmayan hiçbir insanın bu uygulamadan haberdar olmaması için ciddi uyarılarda bulunmaktadır.

Kilit büyüsünde anahtar ile kilidin birbirinden ayrılması

Kilit büyüsünü icra etmek için yeni bir kilit alınır ve kilit alınır alınmaz anahtarları üzerinden çıkarılarak mümkün mertebe uzak bir yere götürülerek derin bir suya atılır.

Büyüde kullanılacak kilit daha önce başka bir yerde kullanılmamış olmalıdır. Yani herhangi bir kapının kilidini alıp onunla büyü yapmak doğru değildir.

Anahtarsız kalan kilit kesinlikle açık vaziyette olmalıdır. Çünkü kilidin açık olması birbirini sevecek kadın ile erkeğin kalplerinin de açık olması anlamına gelir.

Kilidin beyaz bir kumaş parçasına sarılması

Büyünün ikinci aşamasında büyü yapan üstat büyükçe bir beyaz kumaş alır ve bu kumaşın üzerine aşık ettirilecek kişilerin adları ile farklı dilde birkaç kavramının ismini yazar.

Kumaş üzerine yazılan kavramlar aslında büyünün etkili olmasını sağlayan hüddamların isimleridir. Hüddamlar, cin taifesinden kişiler olup insanların duygularına ve düşüncelerine hükmedebilirler. En yaygın olarak yardımına başvurulan hüddamlar Apraziyal, Garaminar, Zereki ve Mihtere’dir. Bu varlıkların büyünün asıl gücünü ortaya çıkardıkları ifade edilmektedir.

Kilidin gömüldüğü yer özenle seçilir

Büyünün son aşamasında üzerine çeşitli yazılar yazılmış kumaş parçasının içine kilit konur ve iyice sarılır. (Bu arada hâlâ kilidin açık olduğundan emin olunmalıdır.)

Kumaşa sarılan kilit daha önce suya atılmış olan anahtarın tam aksi yönde bir yere götürülerek toprağa gömülür.

  • Anahtarın atıldığı su kaynağı ile kilidin gömüldüğü yerin arasında mutlaka bir yerleşim yeri olmalıdır. Yani yerleşim yerinin bir tarafında anahtar suya atılacak diğer tarafta ise kilit toprağa gömülecektir.

Anahtar ile kilidin gömüldüğü yerlerin arasında insanlara ait evlerin olması büyünün daha güçlü biçimde tutmasını sağlar. Çünkü bu yerleşim yerinde hüddamlar tarafından tılsımlı hale getirilen kapılar her açılıp kapandığında büyünün tesiri bir kat daha artar.

İlginizi Çekebilir: Papaz Büyüsünün 7 Belirtisini Öğrenin, Tedbirinizi Alın!

Kilit büyüsü ne zaman tutmaya başlar?

Kilit büyüsü yapıldığı anda etkileri ortaya çıkan bir büyüdür. Yani kilit toprağa gömüldüğü anda büyünün tesiri görülür. Ancak kilit büyüsünün 4 gün geçtikten sonra insanların hayatını yönlendirdiğini söylemek mümkündür. Çünkü dördüncü gün dolunca büyünün etkisinde kalan kişi duygularını kendisine itiraf etmekte ve aşık olduğunu cesurca dile getirmektedir.

İnsanların bu kadar kısa sürede büyük duygusal değişimler yaşamaları çoğu zaman çevrelerinde bulunan kişileri şaşırtmakta ve ifade edilen aşka “çılgınlık, şaka, delilik…” gibi ifadelerle yaklaşmalarına neden olmaktadır.

Kilit büyüsü etkileri her geçen gün artan büyülerden biridir. Yani üzerinden ne kadar zaman geçerse bozdurulması o kadar güç olmaktadır. Ayrıca bu büyü insanların hissettikleri duygulardan emin olmalarını sağladığı için evlilik gibi ciddi kararların alınmasında da insanlar tereddüt etmemektedir. İşte tüm bu sebeplerden ötürü büyünün vakit kaybedilmeden bozdurulması büyük önem taşımaktadır.

Kilit büyüsü nasıl bozdurulur?

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi büyü yapıldığına dair sırların açığa çıkması halinde büyü kendiliğinden bozulur. Aynı şekilde büyünün yapılışı sırasında çeşitli hatalar yapılırsa büyü yine bozulmaktadır. Eğer söz konusu bu durumlar gerçekleşmemişse büyü tesirlerini göstermeye devam eder.

Kilit büyüsünün farklı bozdurulma yolları vardır. Bu yollar içinde en güvenilir ve en etkili olanı büyü bozma duaları okumaktır. Özellikle Muavvizeteyn duasının okunması ile tüm büyüler hükümsüz bırakılabilmektedir.

Sevdiğinize kavuşma yolunda büyüden çok daha hayırlı bir yol tavsiyesi

Kilit büyüsü dahil olmak üzere tüm büyü çeşitleri dinimizce caiz kabul edilmemiştir ve büyük günahtır. Bilinçli müminlerin bu büyük günahtan uzak durmaları büyük önem taşımaktadır. Üstelik büyü yapmanın bazı riskli tarafları da vardır ve bu riskler inanların yaşamını altüst edebilmektedir.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza harika bir eser tavsiye ederek yazımızı noktalamak istiyoruz.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem kitabı indirip hemen okumaya başlamak için tıklayın. (Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir