Kadınlarda Aşık Olma Belirtilerini Merak Edenler Mutlaka Okumalı, 6 Hayati İşaret!

Kadınlarda Aşık Olma Belirtileri Hakkında Çok Önemli Gerçekler ve İşaretler!

Kadınlar genellikle gönül işlerinde erkeklere göre daha çekingen kalabilirler. Girişken ve atak olmak hep erkeklerden beklendiği için, çoğu zaman aşık bir kadın size kolay kolay açık vermez. Ama sizin ilginizi siz hiç anlamadan ölçebilir ve ona göre yelkenleri suya indirebilir. Ya da fazla istekliyse size sürekli paslar atarak onları skora dönüştürmenizi bekler.

  • Bir kadında aşk belirtileri farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Kimi kadınlar aşık olduklarında fazla neşeli ve hayat dolu olurlarken kimileriyse içlerine kapanabilirler. Size karşı sürekli ilgi dolu olan bir kadın arkadaşınız bu ilgisini kesmeye veya azaltmaya başladıysa bunun altında umutsuz bir aşk duygusu yatıyor olabilir. Veya tam tersi zamanla size olan ilgisi bir aşka dönüşen kadın da sizi ilgisiyle boğabilir. Bu yüzden her kadında aşka ait farklı izler aramak gerekir.

Kadınlarda Aşık Olma Belirtileri – 1: Kapılarını Sadece Size Açar

Bir kadının sırları onun için önemlidir. En azından erkeklere kolay kolay kendisiyle ilgili gizli yanlarını göstermek istemez. Eğer bir kadın size eski maceralarından bahsediyorsa, kendisiyle ilgili ayrıntılara varan bilgiler veriyorsa, sürekli içini açma ihtiyacı duyuyorsa, ilk başlarda böyle bir amacı olmasa bile zamanla karşılıklı bir etkileşim yakalamanız mümkün olacaktır.

  • Eğer sizden çok şey gizlediği izlenimini edinirseniz, size ilgi duymayacağı gibi tam tersi bir durum da söz konusu olabilir. Bir kadın size aşıksa, size duyduğu saygıdan ötürü bazı şeyleri gizlemek de isteyebilir. Ondan uzaklaşacağınızı düşünerek böyle bir mesafe koyabilir araya. Eğer bazı konularda ser verip sır vermiyorsa, o zaman daha başka türlü aşık olma belirtileri aramanız gerekecektir.

Bulunduğunuz bir ortamda diğer erkeklerden çok size bir tür yakınlık duyuyorsa ve sürekli çeşitli bahanelerle sizinle sohbet etmeye çalışıyor, belki de yalnız kalmak istiyorsa, iş tamam demektir.

Kadınlarda Aşık Olma Belirtileri – 2: Üç Kat Bakımlı Olur

Kadınlar aşık olduğu erkeği etkilemek ve avucunun içine almak konusunda erkeklerden daha yeteneklidir. Güzel ve kendine yakışan bir makyaj ve şık bir kıyafetle bir erkeğe kendilerini hayran edebilirler.

Eğer bir kadın sizinle olduğu zaman bakımına ve giyim kuşamına dikkat ediyor, ayrıntılara önem veriyor, her zaman farklı şeyler bulup kendini güzelleştirme çabasına giriyorsa sizi etkilemeye çalıştığı açıktır.

  • Aşık olma belirtileri kadınlarda bazen abartılı biçimlerde gözükebilir. Normalde kendine çok fazla bakmayan bir kadın birden bire görünüşüne önem vermeye başladıysa veya bakımlı olsa da bunun seviyesini gözle görülür bir biçimde arttırmaya başladıysa, yani kendine ayırdığı süre arttıysa arkadaş veya aile ortamında hemen gözleri üzerine çeker ve hayatında biri olup olmadığı şaka yollu sorgulanır.

Aşık oldukları erkek her zaman onları motive eder ve hiçbir şey yapmaktan usanmaz hale gelirler. Hele hele onlardan bir şey istediğinizde tutkuyla yerine getirir, söylediğiniz sözlere daima kulak kesilirler.

Kadınlarda Aşık Olma Belirtileri – 3: Saygı Duyulan Erkekler

Eğer karşısındaki herkese alaycı bir şekilde yaklaşan bir kadından bahsediyorsak, sadece saygı duyduğu ve sevdiği kişilere ciddiye alarak yaklaştığını gözlemleyebiliriz. Bir kadın size her zaman ilgi ve şefkatle yaklaşıyor, her dediğinizi emir bilir şekilde davranıyorsa sizden etkilenmektedir.

Mesela ona kendi ilgi alanlarınızdan bahsedin, daha önce duymadığı halde sizinle yakınlık kurmak için sizin yaptığınız şeyleri yapmaya başlayabilir. Ona bazen ne kadar saçma şeyler anlatsanız da sizi kırmadan merakla dinleyebilir.

İlginizi Çekecektir: Erkekler Sorulacak Sorular Üzerine Harika Bir İnceleme, Okumayan Pişman Olur!

Kadınlarda Aşık Olma Belirtileri – 4: Ters Psikoloji

Kadınlar bazen fazlasıyla gururlu olabilirler. Bunun sebebi, onlara daha önce kötü anılar yaşatmış erkeklerden kaynaklanabildiği gibi sırf kişilik yapısının bir sonucu da olabilir. Yakınlık duyduğunuz bazı zamanlarda size sürekli itici davranışlar sergiliyorsa hemen sizden soğuduğunu düşünmeyin. Yani onların kötü içerikli sözlerine hemen inanmayın. Tabii bariz bir şekilde gerçekçi değilse.

  • Israrcı olun. İlgiyi üzerlerinde toplamak isteyen kadınlar, bazen istedikleri şeyin tam tersini söyleyebilir ya da arzu ettiklerinden çok farklı davranabilirler size. Burada amaç, biraz klasik olacak ama çok bildiğiniz gibi karşı tarafı naz ve türlü oyunlarla etkisi altına almaktır. Bir kadın sizi sevmediğini, sizle birlikte olmaktan zevk almadığını söyleyebilir; aslında size bir konuda sinirlenmiştir ve hıncını çıkarmak istiyor olabilir.

O yüzden aman havlu atmayın, tekrar tekrar yoklayarak buzlarını çözmeye çalışın. Özellikle ilk yakınlık yaşanan zamanlarda kadınların bu gibi kaprislerini çekmek zorlayıcı olabilir. Ama fazla yaratıcı olmanıza gerek yok. Sadece tüm bu süreç boyunca ona sadık kalın ve aptal aşık rolünü oynamaya devam edin.

Bu ona her zaman sadık olacağınızı, onun en salak hallerine katlandığınızı anlamasını sağlayacaktır ve size güven duyacaktır. Bu şekilde duygularını açtığında onu küçümsemeyeceğinizi bilecektir. Ona saygı duyduğunuzdan emin olması gerekmektedir.

Kadınlarda Aşık Olma Belirtileri – 5: Beden Dili ve Harekeleri

Kadınların sizden etkilendiğini anlamanın bir diğer yolu da istemsiz veya kasıtlı olarak yaptıkları bazı hareketleri iyi gözlemlemekte yatar. Bir kadın sizinle konuşurken vücudunu salıyor, sağa sola eğilip bükülüyor, saçlarının uçlarıyla oynuyor ve şuh bakışlar atıyorsa bu dikkatinizi çekecektir.

  • Yani sizinle birlikteyken hareketlerine bir rahatlık geliyorsa yanınıza mutlu ve güvende hissediyordur. Fakat aşk gibi hisler her kadında aynı rahatlatıcı etkiyi yapmaz. Kimi kadınlarsa sizin yanınızda oldukça gergin olabilirler.

Onları beğenmeyeceğinizden ve aşklarının karşılıksız kalacağından korktuklarından duydukları içsel gerilim ve stres hali bazı küçük davranışlarına yansıyabilir. Etraflarındaki şeylerle çok fazla ilgilenmeye çalışabilir, gözlerinizin içine bakmaktan çekinebilirler. Bu durumda onları rahatlatıcı bir hareket yapmanızı bekliyorlardır aslında.

Kadınlarda Aşık Olma Belirtileri – 6: İlgili ve Hayat Doludur

Aşık olan bir insanın dünyaya bakış tarzı değişir. İlk başlarda her şey onu mutlu etmeye yetmektedir. Küçük şeylerden bile büyük bir coşkunluk duyar. Duygusal şarkılar dinleyip hayallere dalar. Belki arkadaşlarına daha büyük bir yakınlıkla sevgi gösterilerinde bulunur. Etrafına olan merakı da artar. Her şey onun için önemlidir artık. Çünkü duyuları açılmış, zihinsel kabiliyetleri tavan yapmıştır.

  • Aşık olma belirtileri arasında en önemlisi de hayat enerjisinin artmasıdır. Karşıdaki insana duyulan ilgi her zaman gerekli şekilde tatmin edilemediğinde bu ilgi farklı alanlara doğru dağılır. Daha önce hiç merak duymadığı alanlara eğilebilir. Karşısındaki erkeği etkilemek için daha özel bir insan olma düşüncesine saplanabilir.

Bir kadını çekici yapan şeyleri kendine katmak istemektedir. Mesela aşık olduğu erkeğin sevebileceği yemekleri öğrenmek, daha seksi görünmek, daha güzel giyinmek isteyebilir. Onu sürekli bir şeyler araştırırken görebilirsiniz.

Bazı kadınlarda ise aşk belirtileri tam tersi şekilde ortaya çıkabilir. Özellikle ilk zamanlar atlatıldıktan sonra, duyguları tam olarak tatmin edilmiyorsa, yani karşılık görmüyorsa bu sefer içinde kapanma gerçekleşebilir. Dünyadan kopma ve sadece aşık olduğu erkeği düşünme evresine girer.

Sürekli duygusal şarkılar dinleyerek uzun uzun düşüncelere dalacaktır. Bu durumu paylaşabileceği yakın arkadaşları varsa sürekli dert yakınacak ve stresli bir görünüme sahip olacaktır. Bu tip içe kapanık kadınlara yaklaşmak için onların yakın arkadaşlarıyla iletişim kurmak da başvurulması gereken bir çare olabilir.

Kadınlarda Aşık Olma Belirtileri ve Muazzam Bir Tavsiye…

Kadınlarda aşık olma belirtilerini detaylı bir şekilde aktardığımız bu yazıda sunmuş olduğumuz maddelerin bir kısmının aynı zamanda erkeklerde de aşık olma işareti olarak algılanabileceğini zaten fark etmiş olmalısınız.

  • Ayrıca aktarmış olduğumuz bütün görüşleri tamamen uzman fikirlerine danışıp onlardan yardım alarak sizlere arz etmeye çalıştığımızı da belirtmek isteriz. Tam da bu konuda her erkeğin mutlaka bilmesi ve aşk hayatını daha güzel bir hale getirebilmek için muhakkak uygulaması gereken muazzam bir tavsiyede bulunmak istiyoruz.

Bu tavsiye İkbal Özçelik Hanımefendinin hazırlamış olduğu En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı. Bu kitabı her okurumuza gönül rahatlığı ile tavsiye etmekteyiz, çünkü bu kitapta bulunan mucizevi dualar aşk hayatına anlam katmaya ve daha doyumlu bir aşk hayatı yaşamak isteyen herkese hitap etmekte ve çözülemez gibi algılanan bütün problemlerin üstesinden gelinmesine vesile olmaktadır.

Aslında aşağıdaki okuyucu yorumlarını ve sitenin tanıtım sayfasında yer alan okuyucu yorumlarını incelediğinizde bu dua kitabının ne kadar etkili olduğunu zaten fark etmiş olacaksınız. Bu nedenle aşağıya bu değerli eserin indirme linkini ve bazı okuyucu yorumlarını aldık.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem kitabı indirip hemen okumaya başlamak için tıklayın. (Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Eğer kadın erkek ilişkileri gibi konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz sitedeki diğer yazılarımızı da mercek altına almalısınız.

Mesela şu yazı: 6 Çarpıcı ve Gizli Taktikle Erkekleri Elde Etmenin Yolları, İlişki Uzmanı Olacaksınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir