İnanılmaz Taktiklerle Erkekleri Tavlama Yolları Sizi de Şoke Edecek, Okuyun!

En İyi Erkekleri Tavlama Yolları Nelerdir, Muhteşem Bilgilerle 5 Yöntem

Bazı kızlar bazı erkeklere, bazı erkekler bazı kızlara zaten tavdır. Çoğu insanın kendisi için uygun adayı bir şekilde bulabildiğini söylemek mümkün. Fakat yine de bazı durumlarda bazı bilgilere ihtiyaç duyabiliriz. Bazen içinden çıkamadığımız durumlar mutlaka olur.

  • Bir insanı çok beğeniriz, yakınlaşmak isteriz fakat nasıl yakınlaşabileceğimizi, onu nasıl etkileyebileceğimizi veya ilgilendiğimizi gösterebileceğimizi bilemeyebiliriz. Bunun çekingenlik, alışık olmama, karşımızdaki insanın ortamına, dünyasına bir türlü girememe gibi çeşitli sebepleri olabilir.

Bir erkeği etkilemenin ve elde etmenin birbirinden farklı birçok yolu olabilir. Karşınızdaki erkeğin kişiliğine göre izlemeniz gerek yol değişecektir. Ne kadar fazla insan tanırsak, o kadar fazla kişilik türü tanırız ve bu kişilik özelliklerine hâkim oluruz. Bundan sonra da karşılaştığımız bir erkeğin hangi tip erkek olduğunu anlayıp ona göre yaklaşabiliriz.

1- Erkekleri Tavlama Yolları, Dış Görünüşten Daha Önemli Olan Şeyler

Bazen birini beğeniriz ve onun dış görünüş olarak bizden daha iyi olduğunu düşünür ve bizi asla beğenmeyeceğini düşünerek umutsuzluğa kapılırız. Çoğu erkek ilk başta dış görünüşe önem verir ama kendimizi avantajlı kılabilecek şeyler bizim elimizde. Örneğin, güzel ve etkili bir konuşma birçok insanı etkileyebilir.

Belli bir alanda bilgi sahibi olmak, karşıdaki kişiyle ortak ilgi alanları paylaşmak, bir süre sonra karşı tarafta “Bu kişiyle ne güzel anlaşıyorum, onunla anlaşabildiğim gibi kimseyle anlaşamam galiba” gibi düşünceler doğurabilir.  Dış güzelliğin önemini reddedemeyiz, ama bu her zaman öncelikli kılmaz bizi.

  • Karşınızda başka şeylere de önem veren bir insan varsa, onu etkilemenin başka yolları da bulunabilir. Elbette burada karşınızdaki insanı tanımak önemlidir. Eğer bu kişi çok daha basit şeyler peşinde koşuyorsa, siz de kendinize ne aradığınızı sormalı, ona göre hareket etmelisiniz.

Burada anlamamamız gereken, elimizin altında erkek tavlama yolları üzerine tüm sırları bize verebilecek sihirli bir değneğin olmadığıdır. Karşımızdaki kişi bir insandır ve o insan sizde aradığı, sevdiği bir şeyleri bulamıyorsa yapabileceğiniz bir şey yoktur. Tabii büyü filan yaptıracağım diyorsanız onu bilemem. Kısacası bir erkeği tanıdığınızı ona belli etmelisiniz.

Tanıdığınızı ve her şeyine önem verdiğinizi her fırsatta hissettirmelisiniz. Onun için diğerlerinden ne kadar farklı olursanız, size yakınlaşması o kadar kolay olacaktır. Onun neye ilgi duyduğu bilmek, can alıcı noktalara odaklanmak gereklidir.

  • Eğer karşımızda daha çok ayrıntılara önem veren, derinlikli bir karakter varsa yukarıda söylediğim noktalara daha çok odaklanmamız gerekebilir. Günümüz ilişkilerinde gösteriş kavramı öne çıkmış durumda. Erkek tavlama yolları üzerine düşüneceksek, burada bir gösteri üzerine düşünüyoruz demektir.

Yani tavlamak istediğimiz bir erkeği, büyük ihtimalle yeni tanıyoruzdur. Dolayısıyla onu etkilememiz için ona bir şeyler vadetmemiz, ilgisini çekmemiz gerekir. Yani kendimizde bulunan şeyleri güzel göstermeliyiz. Özenli olmalıyız. Kendimize ait özellikleri, sevdiğimiz şeyleri, alışkanlıklarımızı, ilgi alanlarımızı da önce kendimiz önemsemeliyiz. Sonra da karşı tarafa bunların önemli olduğunu hissettirmeliyiz.

2- Erkekleri Tavlama Yolları, Birkaç Tüyo 🙂

Öyle düşünüyorum ki erkekler de karakter sahibi bir kadın görmek isterler. Her fırsatta tüm kapılarını kendisine açan, sürekli, ileri derecede yakınlık gösteren, böylelikle kendine ait her şeyi hemen ortaya seren, başka bir tabirle tüm kartları açık oynayan bir kadın değil, kendine saygısı yüksek güçlü bir karaktere sahip kadın görmek isterler.

  • Bir erkek, kendisi karşısında hemen her şeyini açan kadının basit olduğunu düşünecektir. İki tarafında birbirlerine ait her şeyi bilmeleri, hiçbir gizemin kalmamasını sağlayacak ve ilişkinin eskimesini hızlandıracaktır. Çünkü tarafların birbiri için çekiciliği, cazibesi azalacak, belki de tamamen tükenecektir. Bu yüzden bir kadının kendini ağırdan satması bir erkek için her zaman daha çekicidir.

Uğruna mücadele ettiği şeye daha çok değer verecektir. Bugün birçok erkekten bu tarz şeyler duyabilirsiniz. Tabii burada dengeyi gözetmek de çok önemlidir.

İlginizi Çekecektir: İlişki Uzmanlarından Harika Cevaplar: Erkekler Nasıl Kızlardan/Kadınlardan Hoşlanır?

3- Erkekleri Tavlama Yolları, Güzellik mi Önemlidir Bakım mı?

“Güzel kadın yoktur, bakımlı kadın vardır” sözünü duymuşsunuzdur. Siz de böyle düşünüyorsanız, ne yazık ki üzerinde uzlaşabileceğimiz bir kanı içerdiğini düşünmüyorum bu cümlenin. Ama güzelliğin bir parça göreceli olduğunu, her erkeğin beğendiği bir kadın tipi olacağını da söyleyebiliriz.

Yine de bakımlı olmanın sahip olduğu önemin üstünde durmalıyız. Bir erkek, bakımlı olduğu ölçüde bir kadına saygı duyar. Onu yeterince güzel bulmuyorsa bile kendine iyi bakması, belki güzel kokan bir parfüm sıkması bile kadını birkaç derece öne geçirebilir.

  • Kendini salan, sabah kalktığı gibi dışarı çıkan bir kadın düşüncesi hiçbir erkeğin hoşuna gitmese gerektir. Elbette yoğun miktarda makyaj yapıp da işi bir noktada, kusurlarını tamamen kapatarak (makyaj biraz da kusurları gidermek için yapılır, bu kötü bir şey gibi algılanmasın) karşısındaki erkeği kandırma düşüncesiyle ele alan kadınlar da vardır.

Bu kadın düşüncesi de öncekinin tam tersi olarak erkeklere itici gelmektedir. Fakat iyi bir makyaj ve sadece makyaj olarak algılamamak gerekir, giyim kuşam, kişisel bakım gibi unsurlar erkeklerin bir kadını değerlendirirken istemsiz de olsa dikkatini çeken unsurlardır.

4- Erkekleri Tavlama Yolları, Yeni Bir Moda: Sapyoseksüellik

Günümüzde insanlar karşı cinste ilgi duyduğu şeyler değişiklik göstermekte. İnsanlar elbette çok fazla farklı şeye önem verebilirler. Farklı şeyler arayabilirler. Sapyoseksüellik kavramını belki duymuşsunuzdur.

Sapyoseksüel kelimesiyle, karşı cinsin zekâsına, kültürel donanımına hayran olan, hatta bundan oldukça etkilenen, en çok bununla ilgilenen kişiler kastedilmektedir. Bu özellik daha çok kadınlar için düşünülse de erkeklerin de böyle ilgiler duyabileceğini söyleyebiliriz hiç şüphesiz.

İnsan doğası gereği kendinden üstün gördüğü bir şeye ilgi duyar, aşık olur. Karşısındaki insanın belli birtakım güzelliklere sahip olduğunu düşünerek ona hayran olur. Bu hayranlık ilişkinin ilerleyen aşamalarında bir miktar azalabilir.

  • Çünkü birbirini yakından tanıyan çiftler birbirlerinin kusurlu yanlarını artık daha çok görmeye başlarlar. Bu da zamanla daha normal bir bakış açısını getirecektir. Ama ilk başlarda, hatta ilk karşılaşmada, (mesela ilk görüşte aşk dediğimiz olguda böyle bir hayranlık durumu söz konusu olmalıdır) şüphesiz karşı tarafa hayran olma durumu söz konusudur.

Bazı erkekler de bir kadının dış görünüşüne, hoş sohbetine, bu gibi birtakım özelliklerine hayran olabileceği gibi hazırcevap olma, etkili konuşma, kültürel bilgi ve donanıma sahip olduğunu belli etme gibi, zeki ve birçok şeye ilgili olduğunu gösteren belirtileri fark ederlerse o kadından hoşlanırlar.

Yani güzelliğin tek başına yetmediği durumlardan biridir bu da. Sonuçta iki kelime sohbet edemediği bir kadın, ne kadar güzel olursa olsun bir erkeği mutlu edemez diye düşünüyorum. Elbette bunu böyle düşünmeyen ve uygulamayan erkekler de vardır. Ama o tip kadınlardan çabuk sıkılacaklarına inanıyorum.

  • Özetleyecek olursam, erkek tavlama yolları karşımızdaki kişiye göre değişiklik gösterecektir. Kimi erkek ilk planda dış güzellik ve benzer unsurlara önem verirken kimisi bir kadında en çok ilgi, şefkat, sıcaklık arayacaktır.

Bir insanın ne aradığını anlayamazsak ona aradığı şeyi veremeyiz. O yüzden karşımızdaki erkeği de iyi tanımamız gerekir. Öncelikle insan olarak ona iyi bir şekilde yaklaşmayı, bunu yaparken özgüveni elden bırakmamayı unutmamalıyız.

5- Erkekleri Tavlama Yolları, Siz de Gözde Olacaksınız!

Size erkekleri tavlama yolları konusunda çok önemli yöntemler aktararak bu yöntemleri gerçek anlamda pratiğe aktarabilen kadınların hakikaten son derece güzel gelişmeler kaybedebileceğini ifade etmeye çalıştık.

Bu yazımızda aktarılan bütün bilgileri konunun uzmanlarından derlemeye ve onlardan okumalar yaparak en güzel ve değerli görüşleri seçip sizlere sunmaya çalıştık. Çünkü konu erkekleri tavlama yolları ve insan ilişkileri gibi psikolojik bir konu olunca, bu konunun önemine ve değerine binaen aktarmış olduğumuz bilgilerin son derece seçici ve etkili olmasına gayret gösterdik.

  • Bu anlamda yine son derece değerli ve oldukça işlevsel bir başka tavsiye üzerinde daha durmak istiyoruz: Şimdiye kadar binlerce kadının hayatına gerçek anlamda değer katan ve ışık tutan, Suna Kaval Hanımefendi tarafından kaleme alınan ve Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi ismi ile satışa sunulan muhteşem bir eser tavsiyesinde bulunmak istiyoruz.

Evet yukarıda da temas ettiğimiz gibi Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi şimdiye kadar binlerce kadının hayatına ışık tutmuş ve onların aşk yaşamlarında harika ilerlemeler kaybetmelerine kapı aralamıştır.

Eğer siz de bu eserin ne kadar etkili ve işlevsel olduğunu bizzat görmek ve deneyimlemek isterseniz aşağıda sunacağımız bağlantıya tıklayarak bu eseri indirip hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca aşağıya aldığımız okuyucu yorumlarını da incelemenizi tavsiye ederiz, çünkü okuyucu yorumları da eserin etkinliğini ve işlevsel oluşunu oldukça etkili bir şekilde ortaya koymaktadır.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Eğer erkekleri etkileme ve tavlama konusunda daha detaylı bilgiler alıp bu konunun adeta duayeni olmak ve bu hususta gerçek anlamda uzmanlaşmak isterseniz, sitede biraz daha dolaşıp farklı yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Mesela şu yazı da ilginizi çekecektir: Erkeklerin Beden Dili Konusunda Sizi Şoke Edecek Çok Garip 7 Bilgi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir