İlişki Uzmanlarından Harika Cevaplar: Erkekler Nasıl Kızlardan/Kadınlardan Hoşlanır?

Erkekler Nasıl Kızlardan/Kadınlardan Hoşlanır Diyenler için Çok Güzel Bilgiler Derledik!

Kadınlar erkeklere dair pek çok konuyu merak etmektedir. Bu konulardan birisi de erkekler nasıl kızlardan/kadınlardan hoşlanır sorusudur. Erkeklerin nasıl kızlardan hoşlandığına dair çok sayıda farklı alternatif yanıt bulunmaktadır. Bu yanıtlar toplumsal yapının özelliklerine, erkeklerin karakter özelliklerine ve insanların algılayış düzenlerine göre değişiklik göstermektedir.

Erkekler tarafından beğenilmek isteyen kızlar, erkeklerin nasıl kızlardan hoşlandığına dair yorumları büyük bir merakla araştırmaktadır. Erkeklerin nasıl kızlardan hoşlandığına dair en çok karşımıza çıkan seçenekler aşağıda sıralanmaktadır:

 • Erkekler sürekli mutlaka evlenmeliyim demeyen kızlardan hoşlanırlar
 • Erkekler kişisel bakımlarına özen gösteren kızlardan hoşlanırlar
 • Erkekler yüzünde tebessümü hiç eksik olmayan güler yüzlü kızlardan hoşlanırlar
 • Doğal bir güzelliği bulunan ve sade bir yaşayış benimseyen kızlardan hoşlanırlar
 • Sadakat duygusu gelişmiş olan hisli kızlardan hoşlanırlar

Yukarıda sıralanan yanıtlar, erkekler nasıl kızlardan/kadınlardan hoşlanır sorusuna en çok verilen cevaplardan oluşmaktadır. Bu noktada erkeklerin sürekli evlilik lafını gündeme getiren kızlardan hoşlanmadıkları herkes tarafından bilinmektedir.

Bunun yanı sıra kişisel bakımına özen göstermeyen kızların da erkeklere oldukça itici geldiği de herkes tarafından kabul gören bir bilgi olarak karşımıza çıkmaktadır. Abartılı makyaj, abartılı bir sosyal yaşam da erkeklerin hoşlanmadığı bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu doğrultuda doğal ve sade bir yaşayış biçimi erkekleri cezb etmektedir. Ayrıca sadakat duygusunun varlığı erkekler için olmazsa olmaz unsurların başında gelmektedir. Dolayısıyla erkekler, sadakat duygusuna önem veren kızlardan hoşlanırlar.

1- Erkekler Güçlü ve Zeki Kadınlardan mı Hoşlanır?

Erkeklerin genellikle zeki kadınlardan hoşlanmadığına dair çeşitli rivayetler bulunmaktadır. Zira erkeklerin kendilerinden zeki kadınlara tahammül edemediklerine dair yaygın bir kanı bulunmaktadır.

Oysa erkekler kendilerine güvenen özgüvenleri sağlam olan, pratik zekası gelişmiş kızlardan hoşlanırlar. Zaten aptal insanla hayat çekilir mi bir düşünün? Bunun yanıtı doğal olarak çekilmez olacaktır. Dolayısıyla erkeklerinde de aptal kızlar yerine zeki ve güçlü karakterleri bulunan kadınlardan hoşlanıyor olması gayet doğaldır.

Bu doğrultuda erkekler nasıl kızlardan/kadınlardan hoşlanır sorusuna verilecek olan yanıtlar aşağıdaki gibi çeşitlendirmek mümkün olmaktadır:

 • Zeki ve pratik zekası gelişmiş olan kızlardan hoşlanırlar
 • Güçlü bir karaktere sahip olan kızlardan hoşlanırlar
 • Kendilerine ait sırları bulunan gizemli kızlardan hoşlanırlar
 • Erkeklerin her istediğini yapmayan irade sahibi kadınlardan hoşlanırlar
 • Kendilerine ait özel bir yaşam alanı bulunan ve belli sınırları bulunan kadınlardan hoşlanırlar.

Sıralanan bütün bu özellikler erkekler nasıl kızlardan/kadınlardan hoşlanırlar sorusunun yanıtı niteliğinde verilebilecek yanıtlardır. Bu noktada zeki ve güçlü kadınlarında hoşlanan erkeklerin aynı zamanda, erkeklerin her istediğini yapmayan irade sahibi olan kadınlardan da hoşlandıkları ortaya çıkmaktadır. Ayrıca belli sınırları ve gizleri bulunan gizemli kadınlardan da erkeklerin hoşlandığını söylemek mümkün olmaktadır.

2- Erkekler Albenili Olan Kızlardan mı Hoşlanır?

Erkeklerin nasıl kızlardan hoşlandıklarına dair pek çok farklı yorum yapılmaktadır. Bu yorumlara verilen yanıtlar genellikle erkeklerin gözünden kadınların nasıl göründüğüne dair yanıtlardır. Bu noktada kadınların nasıl göründüğü konusu erkeklerin, kızları beğenmesinin temel nedeni olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bundan dolayı nasıl giyinmesini bilen bir kızın, erkekler tarafından beğenilmesi oldukça yüksek bir olasılık olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra erkekler nasıl kızlardan/kadınlardan hoşlanır tarzındaki sorulara verilebilecek diğer alternatif yanıtlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Giyinmesini bilen ve frapan giyinmeyen kızlardan hoşlanırlar
 • Spor yapmayı seven hayata pozitif bakan kızlardan hoşlanırlar
 • Diğer kızlardan çok farklı özellikleri bulunan kızlardan hoşlanırlar
 • Erkeğini kaybetme korkusu bulunmayan kızlardan hoşlanırlar
 • Yerine göre dominant bir karakter sergileyen kızlardan hoşlanırlar

Yukarıdaki sıralana özellikler erkeklerin nasıl kızlardan hoşlandıklarına dair genel bir kanaatin oluşmasını sağlamaktadır. Böylece güzel giyinmesini bilen, sportif, hayata olumlu yönde katkılar sunan kızların, erkekler tarafından beğenildiği ortaya çıkmaktadır.

Bunun yanı sıra; diğer kızlardan farklı özellikleri ön planda olan ve farklı oldukları her ortamda belli eden kızların erkekler tarafından daha çok beğenildiği de bilinmektedir. Ayrıca zaman zaman erkeğini kaybetme korkusuna kapılan ve bu durumdan kaynaklı olarak aşırı kıskançlık gösteren kızlarında erkeklere oldukça itici geldiği bilinmektedir.

Bundan dolayı, aşırı kıskançlık tavırlarının olumsuz etkilerinin bulunduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Erkekler nasıl kızlardan/kadınlardan hoşlanır tarzı soruların yanıtları farklı özelliklere sahip olabilmektedir. Bu yanıtlar kişiden kişiye de değişiklik gösterebilmektedir.

3- Erkekler Seksi Kızlardan mı Hoşlanır?

Erkekler için seks önemli bir kavramdır. Bundan dolayı etkileyici bir görünüme sahip ve cazibeli kızlardan erkeklerin etkilendiğini söylemek mümkün olmaktadır. Seksi kızlar, erkeklerin ilgisini oldukça fazla bir şekilde çekmektedir.

Ancak burada seksi görünümün dozajının iyi ayarlanması şart olmaktadır. erkekler nasıl kızlardan/kadınlardan hoşlanır sorusuna verilecek yanıtlardan birisi de erkekler, sevişmeyi bilen kadınlardan hoşlanır şeklindedir.

Zira erkekler, yaşam enerjisi yüksek, sevişmeyi seven kadınlardan fazlasıyla hoşlanmaktadır. Erkeklerin nasıl kızlardan hoşlandığına dair farklı bir liste hazırlamak da mümkün olmaktadır:

 • Erkekler seksi kadınlardan hoşlanırlar
 • Erkekler sevişmeyi seven kadınlardan hoşlanırlar
 • Erkekler sevişmeyi seven kadınlardan hoşlanırlar
 • Erkekler yaşam enerjisi yüksek kadınlardan etkilenirler
 • Erkekler albenili kadınlardan hoşlanırlar.

Yukarıda sıralanan özellikler daha çok seksi görünmekle alakalı özelliklerdir. Bu doğrultuda erkekler nasıl kızlardan/kadınlardan hoşlanır sorusuna verilen etkili bir yanıt olarak erkekler seksi kadınlardan hoşlanırlar şeklinde olabilmektedir. Bu noktada erkeklerin cazibeli ve yaşam enerjisi yüksek kadınlardan hoşlandıkları da bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir: Erkeklerin Beden Dili Konusunda Sizi Şoke Edecek Çok Garip 7 Bilgi!

4- Erkekler Kültürlü Kızlardan Hoşlanırlar mı?

Erkeklerin kültürlü kızlardan hoşlandıklarına dair oldukça fazla bir şekilde tahmin bulunmaktadır. Kültürlü olmak beraberinde nerede ne yapılacağını bilmek anlamına da geleceği için, önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu noktada erkekler nasıl kızlardan/kadınlardan hoşlanır sorusuna kültürlü kızlardan hoşlanırlar gibi bir yanıt vermek de mümkün olmaktadır. Ayrıca erkeklerin farklı özellikleri barındıran kızlardan da hoşlandıkları bilinmektedir:

 • Kitap okumayı seven kızlardan etkilenirler
 • Erkekler kültürlü kızlardan hoşlanırlar
 • Erkekler nerede ne yapılacağını bilen kızlardan hoşlanırlar
 • Erkekler vücuduyla barışık olan kızlardan hoşlanırlar
 • Erkekler entelektüel bakış açısına sahip kızlardan hoşlanırlar
 • Erkekler, erkekleri elde etmek için strateji yapmayan kızlardan hoşlanırlar.

Sıralanan bütün bu özelliklerin içerisinde en öne çıkan özellik, erkeklerin strateji yapmayan kızlardan hoşlandığıdır. Zira erkekler strateji yaparak erkekleri elde eden kızların, yapmacık olduklarını düşünürler.

Bu durum da doğal olarak kızların erkeklere çekici gelmemesinin temel nedeni olarak karşımıza çıkmaktadır.

5- Erkekler Seven Kızlardan Hoşlanırlar!

Yukarıda pek çok farklı özellik sıralanmıştır. Esasında ne kadar fazla özelliğe sahip olsanız da erkeklerin nelerden hoşlandığına dair, bilgi sahibi olmanız bir şeyi pek değiştirmez.

Zira erkekler sevgi dolu bakışlara sahip, güzel bakan ve iyi yürekli kızlardan hoşlanırlar. erkekler nasıl kızlardan/kadınlardan hoşlanır sorusu esasında kişiden kişiye yanıtı değişik olan bir sorudur. Bu noktada samimi olan, güler yüzlü bir mizaca sahip olan ve doğal kalmayı başarabilen kızların, erkekler tarafından beğenildiği bilinmektedir.

Bundan dolayı, kızların abartılı giyinmeleri ya da sıra dışı makyajlar yapmaları pek çok erkeğe itici gelmektedir. Unutmamak gerekir ki insanlar, sevdiklerini beğenirler. Sevdikten sonra hiçbir özelliğin bir önemi de kalmaz artık.

6- Erkekler Nasıl Kızlardan / Kadınlardan Hoşlanır Diyenlere Gelsin Bu Eser!

Size erkekler nasıl kızlardan ve nasıl kadınlardan hoşlanır sorusu bağlamında çok değerli bilgiler aktardık, bunu yaparken en güncel bilgileri referans alıp ilişki uzmanlarının konu ile ilgili aktarımları esas almaya çalıştık.

Çünkü internet ortamında birçok kaynakta erkekler nasıl kızlardan ve kadınlardan hoşlanır sorusunun cevabı olarak aktarılan bilgiler güncelliğini yitirmiş eski ve bayat bilgiler; kaldı ki bu bilgilerin bir kısmı da yanlış ve tutarsız.

İşte bu bağlamda biz size bu makaleyi hazırlarken bu konuya da dikkat ettik ve konunun uzmanları tarafından aktarılan en güncel ve işlevsel bilgileri esas almaya çalıştık.

 • Şimdi de her kadının mutlaka ama mutlaka okuması gerektiğini düşündüğümüz Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi adıyla satışa sunulan ve Suna Kaval isimli bir araştırmacı yazar tarafından kaleme alınan muhteşem bir eser tavsiyesinde bulunmak istiyoruz.

Çünkü Suna Kaval Hanımefendinin hazırlamış olduğu Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi, şimdiye kadar binlerce kadının hayatına anlam ve değer katmış, onların gerçekten erkeklerin gözdesi olmasına kapı aralamış muhteşem yöntemlerle dolu.

Bu eserin gerçekten kıymetli ve işlevsel olduğunu okuyucu yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz. Bu bağlamda sizin için aşağıya okuyucu yorumlarını ve kitabın indirme linkini aldık, buyrun:

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Eğer erkekleri etkilemek ve onları elde etme konusunda daha fazla yazı okumak isterseniz, sitede biraz daha dolaşıp daha önce kaleme almış olduğumuz yazılara da göz atabilirsiniz.

Bu anlamda şu yazı da ilginizi çekecektir: Sevgiliyi Kendine Bağlamanın Yolları, Bu 6 Sırrı Bilmek Zorundasınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir