Hoşlanan Erkek Nasıl Davranır 12 Maddede Kesin Tespit!

Hoşlanan Erkek Nasıl Davranır Diyenler Bu Detayları Mutlaka Bilmeli

Kadınların cevabını en fazla merak ettiği sorulardan birisi olan hoşlanan erkek nasıl davranır sorusunu sizler için uzman görüşlerinden faydalanarak yanıtlamaya çalıştık.

Bu konuda 12 önemli detay sunarak kadın okurlarımızın duygularından şüphelendikleri erkek hakkında net tespitler yapmalarına yardımcı olmaya gayret ettik. Umarız amaçladığımız hedefe ulaşırız ve kadın okurlarımızın “Seviyor mu sevmiyor mu?” ikileminden kurtulmasını sağlayarak güzel aşklar yaşamalarına yardımcı oluruz.

İşte hoşlanan erkek nasıl davranır sorusuna sosyal iletişim uzmanlarının verdiği 12 önemli yanıt

Sizinle ilgili her şeyi merak eder

Hoşlanan erkek sevdiği kadını bütün ayrıntıları ile tanımak ister. Adeta bir dedektif gibi çalışır. Detaylı araştırmalar yaparak kadının geçmişi, hobileri ve hayalleri hakkında bilgi edinir. Hoşlanan erkek her zaman kadın hakkında kadının tahmin ettiğinden çok daha fazla bilgiye sahiptir.

Eğer bir erkeğin farklı yollarla hakkınızda bilgi toplamaya çalıştığını öğrenirseniz bu durumu kesinlikle hoşlanma belirtisi saymalısınız.

İltifat etmeyi beceremeseler de denerler

Erkekler hissettikleri duyguları içlerinde çok fazla tutamazlar. Duygularını sözlü olarak ifade ederek rahatlamaya ihtiyacı duyarlar. Bu nedenle hoşlandıkları kadına iltifat ederler. Ancak henüz ortada aşk ilanı yokken yapılan iltifatlar yarım yamalaktır ve doğrudan doğruya kadının güzelliği ile ilgili olmayıp kadının sergilediği iyi davranışların övülmesi şeklindedir.

Erkekler bazen hoşlandıkları kadını yüzlerine karşı övmeye cesaret edemediklerinde onun arkasından konuşur. Kadının aile fertlerinin ve yakın arkadaşlarının bulunduğu ortamlarda kadını överek dolaylı yollardan mesaj verirler.

Dokun ve kokla!

Erkekler bir kadından hoşlanırlarsa ona dokunmak için içlerinde büyük bir arzu duyarlar. Genellikle farkında olmadan kadının koluna veya sırtına dokunurlar. Erkeklerin dünyasındaki bu küçük dokunuşlar kadınların tahmin ettiğinden daha farklı ve daha derin anlamlar taşımaktadır.

Erkeklerin dokunma duyuları kadar aşk yaşamında önemsediklerini başka bir duyu ise koku alma hissidir.

Erkeklerin burunları oldukça hassas olup en küçük koku farklılıklarını bile kolayca tespit etmelerini sağlayabilir. Eğer bir erkek süründüğünüz kokunun güzel olduğunu ifade ederek sizi yüceltiyorsa sizden hoşlandığı sonucuna varabilirsiniz. Çünkü bir kadının kokusunu içine çekmek erkekler için mahrem kabul edilir. Erkeğin kadının kokusunun farkına varması sadece yoğun arzuların yansıması olarak kabul edilebilir.

Normalden uzun süren bakışlar…

Erkekler hoşlandıkları kadına günlük hayattaki iki normal insanın bakışından daha uzun süren bakışlarla bakarlar. Gözlerini sevdiği kadının gözlerine diken erkek ne kadar uzun süre baktığını anlamaz. Erkeklerin sevdikleri kadınla bakışma süreleri normal bakış suresinin iki katı kadar uzundur ve ortalama olarak 6 saniye sürer.

Seven erkeklerin bakışlarında dikkat çeken diğer ayrıntılar ise kalabalık ortamlarda kadınla devamlı göz göze gelebilmeleri, bakışma sırasında gülümsemeleri ve bakışırken hafifçe öne eğilerek kamburlarını çıkarmalarıdır.

Aileniz ve arkadaşlarınızla iyi geçinir

Seven erkek sadece sevdiği kadınla iyi geçinmenin çok fazla işe yaramayacağının bilincindedir. Bir kadının sosyal çevresinden asla kopamayacağını iyi bilen erkek, onun ailesi ve arkadaşları ile de iyi geçinerek kadını tüm yönleriyle kuşatmaya çalışır.

Eğer erkek, kardeşlerinizin veya yakın arkadaşlarınızın güvenini kazanmışsa ve size de bir prenses gibi davranmaya başlamışsa biliniz ki yakın bir zamanda size duygularını açacaktır.

Beni tanı!

Erkek hoşlandığı kadına bütün iyi özelliklerini peş peşe göstererek kendisini çekici kılmaya çalışır. Kadının kendisini tanıması halinde mutlaka seveceğini düşünür. Özellikle çocukluk dönemi hakkında ilginç bilgiler vererek kadının ilgisini çeker. Yetenekleri ve başarıları söz konusu ise bunları kendisini yüceltmek için fırsat olarak kullanır.

Aşk yaşamının ilk dönemlerinde her şeyin sunumdan ibaret olduğu ve insanların yalnızca gördükleri izlenimlerden etkilendiğini kabul etmek gerekir. Erkekler de tanıştıktan sonraki dönemleri büyük bir fırsat olarak değerlendirilir ve kendisini çok etkili biçimde takdim ederek kadının beğenisini kazanmak ister. Erkeğin bu tarzdaki bütün “kendini layıkıyla gösterme çabaları” gönlündeki fırtınaların yansımaları olarak görülmektedir.

Sevdiği kadının yanında eli ayağı birbirine dolaşır

Erkekler el becerileri gelişmiş kişilerdir. Onların sakar davranışlarına şahit olmak kolay değildir. Ancak hoşlandıkları bir kadın ile karşılaştıklarında elleri ayakları birbirine dolaşır. Erkek sakar davranışlar sergileyerek adeta heyecanlı bir çocuğa dönüşür. Çünkü erkeklerin duygusal halleri günlük yaşamdaki becerilerine hemen yansır. Erkekler olağanüstü duygular hissettiklerinde günlük hayattaki rutin işleri bile yapmakta zorlanır.

Hayatına çekidüzen verir

Erkek aşık olmaya başladıktan sonra hayatını değiştirmeye başlar. Önce kılık kıyafetini elden geçirir ve daha bakımlı bir kişi olur. Ardından sırayla yaşam tarzını, maddi durumunu ve alışkanlıklarını gözden geçirir. Bütün çabası hoşlandığı kadına layık olmayı başarabilmektir.

Duygularından şüphelendiğiniz bir erkeğin son zamanlarda hayatında büyük değişiklik yaptığını görürseniz bu durumun gönül dünyasının değişmesinden kaynaklandığını rahatlıkla söyleyebilirsiniz.

Birbirimize ne kadar da benziyoruz?

Erkekler hoşlandıkları kadınla ne kadar fazla ortak noktaları olursa o kadar rahat anlaşabileceklerini bilirler. Üstelik birisi ile ortak noktaların çok olması daha rahat iletişim kurmayı sağlar ve uzun sohbetlerin önünü açar. Erkek bu tespiti yaparak sıkça kadınla birbirlerine çok benzedikleri tezini öne sürer. Eğer aralarında benzerlik yoksa bile erkek böyle bir benzerliğin olduğunu göstermek adına rol yapmaya başlar.

Bazı erkekler ise daha karmaşık bir yol izleyerek her konuda kadınla farklı olduklarını ifade ederler. Böylece kadına ilginç bir karakter ile karşı karşıyaymış izlenimi vererek karizmatik olduklarını göstermeye çalışırlar.

Her zamankinden farklı bir ses tonuyla konuşması

Hoşlanan erkek sevdiği kadınla konuşurken günlük hayattaki ses tonundan farklı bir sesle konuşur. Erkekler genellikle sevdikleri kadının yanındayken daha yumuşak bir ses tonu ile konuşmaktadır. Ayrıca sevdiğinin yanında erkek, dil sürçmeleri yaşar ve kendisini kolayca ifade edemez.

Erkeğin kadının yanında farklı diğer insanların karşısında farklı ses tonu tercih etmesi iki farklı duygusal duruma işaret eder. Bu farklı ses tonları da erkeğin kadına herkesten farklı bir gözle baktığının en önemli kanıtı kabul edilir.

Eller duygularının tercümanıdır

İnsanların duygularını en net biçimde ele veren iki organdan biri göz diğeri ise ellerdir. Erkeklerin bakışma tarzları üzerine yukarıda bazı açıklamalarda bulunduk. Seven erkeğin elleri ile ilgili ise şu hususlara değinmek mümkündür:

  • Aşık erkekler kadınla konuşurken ellerini nereye bırakacaklarını bilmezler. Elleri tedirgin biçimde uygun bir yer arar ancak aranan yer hiçbir şekilde bulunmaz.
  • Hoşlanan erkeklerin ayrıca avuç içleri sevdikleri kadının yanındayken terler.

Seven erkeklerin elleri ile ilgili bir diğer önemli detay ise kişinin hissettiği gerilimi hafifletmek için elinde devamlı bir eşya tutmasıdır. Bu eşya kalem, anahtar, telefon veya tesbih olabilir. Aslında eşyanın türü ve özellikleri önemli değildir. Önemli olan erkeğin bu eşya ile oyalanması ve üzerindeki duygusal gerilimi hafifletmesidir.

Zor zamanlarda yanınızda olur

Erkekler sevdikleri insanları zor zamanlarında yalnız bırakmazlar. Eğer hoşlanmadıkları bir kişi söz konusu ise onun derdi ile asla ilgilenmezler. Erkekler bu konuda oldukça bencildir. Sadece sevdikleri uğruna bir şeyler yaparlar ve öteki insanları görmezden gelirler.

Başınız sıkıştığında erkeği yani başınızda görüyorsanız bilin ki size gerçekten değer veriyordur. Aksi durumlarda ise yani erkeğin sizi yalnız bırakması halinde kendi kendinize gelin güvey olmamalı ve erkeğin sizin için hâlâ bir “yabancı” olduğunu kabul etmelisiniz.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Dilerseniz Eski Sevgiliyle Barışmak ve Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir