Eski Sevgiliyle Barışmak için 5 Müthiş Yöntem, Mutlaka Oku!

Eski Sevgiliyle Barışmak İsteyenler için Harikulade Bilgiler!

Barışma formülü aradığın kişi, hala canından bir parça ise, onsuz geçireceğin hayatın, kezzap dolu bir bardağı başına dikmekten farksız olduğunu düşünüyorsan, bu yazıyı sonuna kadar okumalısın.

Sana yazı içerisinde öyle etkili bir “eski sevgiliyi geri kazanma formülü”nden söz edeceğim ki, bu formül sayesinde eski sevgilinin sevda dolu gözlerine yeniden bakmanın zevkine ereceksin.

Bu formülü, bir öykü ile sunmak istiyorum:

Bilge ile Köpek ve Eski Sevgiliyle Barışmak

Bir bilge, dolaştığı diyarlardan birinde, bir garip köpekle karşılaşır. Bu köpeğin, çok susamış olmasına rağmen, eğildiği göletten bir türlü su içemediğini fark eder.

 • Köpek, gölete eğilmiş su içmeye çalışıyor; ama her seferinde kendi yansıması ile karşılaşıp ürktüğü için bir türlü susuzluğunu gideremiyor.

Bilge, tam bir saat boyunca köpeği izler. Köpek gölete kadar gider; fakat bir köpekle (kendi gölgesi) karşılaşınca geri döner. Bir saat zarfında yüzlerce kez geri dönen köpek, artık susuzluğa dayanamaz ve bir hışımla kendisini gölete atar.

Suyun içinde susuzluğunu gidermenin vermiş olduğu mutluluk ile birkaç kez havlar ve çekip gider. (Bu öykünün eski sevgiliyle barışma formülü ile ilgisini merak ediyorsan okumaya devam etmelisin.)

Bilge, düşünmeye başlar. Acaba, bu köpek bana ne öğretti? Biraz düşününce aklına şöyle bir düşünce gelir:

 • “Kendisine yine kendisi engel olan bir insan, ancak korkularının üzerine gitme cesaretini gösterdiğinde bu kördüğümden kurtulabilir. Bir insan, karşısına kendisini almazsa her türlü zorluğun ve sıkıntının üstesinden gelebilir. Köpeğin su içmesine engel olan kendi yansıması idi. İnsan da çoğu kez, kendi korkuları ile yüzleşmekten çekindiği için birçok konuda başarısız oluyor.”

Bilgenin bu düşüncelerini eski sevgiliyle barışmak ile bağdaştırmaya çalışacağım birazdan.

Bilge, düşünmeye devam eder. Benim asıl öğrendiğim şey şudur: “Bir insanın, bilge dahi olsa bir köpekten bile öğrenebileceği birçok şey vardır.”

 • Şimdi, eski sevgiliyle barışma formülüne ve öykünün mesajına gelelim.

Eski sevgilisini gerçekten geri kazanma arzusunu taşıyan samimi bir aşığın bilmesi gereken birkaç nokta var:

1- Eski Sevgiliyle Barışmak için Pratik Konusunun Önemi ve Tembellik

Eski sevgiliyi geri kazanma formülü aradığına göre, bu formülü bulunca, bunu hayata geçirmeli ve eski sevgilini yeniden kazanmalısın. Çünkü birçok insan, eski sevgiliyi geri kazanma formülünü öğrendiği halde bunu pratiğe dökemiyor. Kendi yansımasından ürken köpek misali, kendi korkuları ile yüzleşemiyor.

Şayet korkularınla yüzleşmeye hazır olduğunu hissediyorsan seni temin ederim ki 5. maddede önereceğim rehber sayesinde eski sevgiliyi geri kazanma formülünün en etkili ve sağlam olanlarını öğreneceksin.

2- Eski Sevgiliyle Barışmak için Ortak Arkadaşlar Yöntemi

Konu eski sevgiliyle barışmak olunca ortak arkadaşlar yöntemini rahatlıkla kullanabilirsiniz ve bu yöntemin gücünden istifade ederek eski sevgilinizi kendinize yeniden bağlamanın bir yolunu bulabilirsiniz, şöyle ki:

 • Eski sevgilinizle ortak olan arkadaşlarınızdan birini yanınıza davet edip onunla sohbet etmeli ve ona eski sevgilinizi hala çok sevdiğinizi onu hiçbir şekilde unutamadığınızı ve ona hala aşık olduğunuzu ifade etmelisiniz.

Eski sevgilinizle ortak arkadaşınız olan bu kişiye açık yüreklilikle ve içtenlikle eski sevgilinizi hala çok sevdiğinizi ifade ettikten sonra bu ifadeler elbette ki bir şekilde eski sevgilinizin kulağına gidecektir.

 • Eğer sizin içtenlikle ve samimiyet ile, açık yüreklilikle ve duygusallıkla dile getirmiş olduğunuz bu ifadeler olduğu gibi eski sevgilinize aktarılırsa, artık eski sevgiliyle barışma hususunda önemli bir adım atmış olacaksınız; çünkü hiç kimse açık yüreklilikle ve samimiyet ile dile getirilen bir aşka karşı duyarsız kalamaz ve hiçbir insan bu durum karşısında karşı tarafı reddedemez.

Yalnız bu yöntemi kullanırken ortak arkadaşınızın (dürüst bir şekilde ona aktarmış olduğunuz detayları) yine dürüst bir şekilde eski sevgilinize aktarmasına dikkat etmelisiniz; çünkü bazı ortak arkadaşlar, sevgililerin arasını bozabilmek için elinden gelen her şeyi yapabilecek tiynette insanlardır.

İlginizi Çekecek: Erkeklerin Hoşlanma Belirtilerini Öğrenin ve Şüphelerden Kurtulun!

3- Eski Sevgiliyle Barışmak için Kıskandırma Yöntemi

İlişki danışmanlığı yaptığım süre boyunca insanlara eski sevgiliyle barışma hususunda tavsiye ettiğim yöntemlerden birinin de kıskandırma yöntemi olduğunu açık ve net bir şekilde ifade edebilirim.

 • Fakat kıskandırma yöntemini doğru şekilde kullanabilmek için dozajını güzel bir şekilde ayarlamak gerekir ve karşı tarafın agresif bir biçimde tepki vermesine yol açmadan sadece onun kıskançlık duygularını inceden inceye okşamak gerekir.

Burada kıskandırma yönteminin eski sevgili ile barışmak hususunda neden önemli ve değerli bir yöntem olduğunu anlamaya çalışmalısınız, bu bağlamda insan tabiatının şu özelliğini ifade etmeliyim:

İlişki danışmanlığı yaptığım süre boyunca da defalarca gözlemledim ki insanlar, sahip oldukları şeyleri kaybetme korkusu ile yaşarlar.

Mesela bir insanın zengin olma arzusu oldukça şiddetlidir, fakat zengin olduktan sonra parasını kaybetmeme dürtüsü çok daha şiddetli ve çok daha alevlidir.

 • İşte bu noktada bir kişinin yeni bir insanla tanışma arzusu oldukça şiddetli olmasına rağmen, onu bir başkasına kaybetme korkusu çok daha şiddetli ve çetindir.

İşte kıskandırma metodu ile eski sevgiliyle barışmak için kullanılacak bu yöntem, tam olarak insanın bu duygusuna hitap etmekte ve onun kaybetme korkusunu esas almaktadır.

Bu noktada eski sevgilinize onun sizi kaybedebileceği duygusunu yaşatmaya çalışmalısınız, bunun için sosyal medya oldukça önemli bir araçtır ve bu aracı şu şekilde kullanabilirsiniz:

 • Yeni paylaşımlarınızda yeni bir ilişkiye başladığınızı ima eden bazı ifadeler kullanmalı ve paylaşımlarınızda mümkün mertebe kendinizi mutlu ve huzurlu bir şekilde takdim etmeye gayret göstermelisiniz.

Bu paylaşımlar eski sevgiliniz tarafından fark edildiğinde sizi kaybetme korkusuyla dolup taşmaya başlayacak ve bu adım sayesinde eski sevgilinizle barışma hususunda önemli bir aşama kaydetmiş olacaksınız.

4- Eski Sevgiliyle Barışmak için Kendine Çekidüzen Verme Metodu

Şimdi de eski sevgilisi ile barışmak isteyen insanlara yine oldukça önemli ve oldukça değerli bir tavsiye ile yol göstermeye çalışmak isterim. Bu tavsiye, esasında karşı tarafın tam manası ile ne istediğini bilen birinin uygulaması gereken bir tavsiyedir, şöyle ki:

 • İlişki danışmanlığı yaptığım süre boyunca şunu çok iyi gördüm ki ilişkiler iki tarafın anlaşamaması sonucunda yıpranıp bitme noktasına geliyor ve bu iki tarafın anlaşamaması, esasında oldukça basit bazı faktörlere dayanıyor.

İşte bu noktada eğer eski sevgilinizle gerçekten barışmak ve onun birlikteliği ile yeniden huzur ve mutluluk bulmak istiyorsanız, eski sevgilinizin sizden tam olarak ne istediğini anlamaya çalışmalı ve bu doğrultuda kendinize çeki düzen vermeye çalışmalısınız.

 • Şunu asla unutmayın ki eski sevgilinizle yeniden barışmak ve onu yeniden kollarınıza alıp onun birlikteliği ile huzur bulmak oldukça kolaydır. Fakat bunu yapabilmek için bazı ince noktalara ve önemli ayrıntılara dikkat etmeli ve bu ayrıntıları tatbik etmeye çalışmalısınız.

İşte bu noktada eski sevgilinizin sizden istediği en önemli şeylerden biri olan kendinize çeki düzen verme ve sizde bulunan hataları ve eksikleri görüp düzeltme yolunu kesinlikle tercih etmelisiniz.

Bu noktada geçmişinizi gözden geçirmeli ve ilişki içerisinde yaşamış olduğunuz sıkıntıları tespit edip bu sıkıntıların sizden kaynaklanan yönlerini düzeltmeye ve düzeldiğinizi de karşı tarafa göstermeye çalışmalısınız.

Şimdi de oldukça değerli ve önemli bir tavsiye ile devam etmek istiyorum:

5- Eski Sevgiliyle Barışmak için Doğru Bilgiler ve Doğru Tavsiyeler

İnternetin sisli dumanlı atmosferinde bulacağın ve sana eski sevgiliyle barışma formülü olarak takdim edilen bütün taktiklere aldanmaman gerekir. Bu taktiklerden bazıları, seni ömür boyunca eski sevgilinden uzaklaştıracak, kaş yapayım derken göz çıkaracak tekniklerdir. Ve işin kötü tarafı bu ortamda hangi tekniğin etkili, hangisinin etkisiz olduğunu kestirmek de nerdeyse imkânsızdır.

 • Beşinci madde ile alakalı olarak onlarca yanlış örnekle karşılaştım. Deli gibi aşık oldukları ve dönmesi için hayatlarını ortaya koydukları halde yanlış teknikler uyguladıkları için eski sevgililerini ömür boyunca hayatlarından uzaklaştırmak zorunda kalan yüzlerce kişinin hazin öyküsünü okudum, dinledim, gördüm.

Bu yanlışlara düşmemek ve eski sevgiliyi geri kazanma formülünü uygulayıp onu tekrar kollarına almak istiyorsan aşağıda tavsiye edeceğim mutlaka bakmalısın. Çünkü bu rehberde, gönül yaralarına şifa bulan binlerce aşığın tecrübe ve deneyimi saklı.

 • Bu rehber, kendisi de bir ilişki uzmanı olan Meltem Nesim Hanımefendi tarafından hazırlanan ve Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları adıyla bilinen muazzam bir kaynak.

Yukarıda da ifade ettiğim gibi birçok aşık bu kaynaktaki yöntemleri esas alarak eski sevgilisine yeniden kavuşmuş ve onun kendisi ile yeniden barışmasını sağlamıştır. Bu anlamda bu kitaptaki yöntemleri kullanarak amacına ulaşan insanların deneyimlerini görebilmeniz adına aşağıya bazı okuyucu yorumlarını ve kitabın indirme linkini alıyorum:

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Şuraya tıklayıp bu değerli kitap setini hemen indirin. (Tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi'ni indirebilirsiniz.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

Eğer ilişkiler konusunda yazmış olduğum farklı yazılarla hayatınıza yön vermek isterseniz, sitede biraz daha dolaşmanız tavsiye edebilirim.

Bu anlamda şu yazımı da okuyabilirsiniz: Erkeği Kendine Bağlamanın 7 Etkili Yolunu Öğrenin, Mutluluğu Yakalayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir