Eski Sevgiliyi Pişman Etme Yollarını Arayanlar Bu Yazıyı Kaçırmasın!

6 Harika Yöntemle Eski Sevgiliyi Pişman Etme Yolları!

Sevgilimin tasası beni deliye çevirdi, diyen insan sayısı ne kadar da çok değil mi? Sevgilisi için düşüp bayılandan tutun, onun adını duyunca ayılana kadar birçok insanla karşılaştık bugüne kadar.

 • Fakat hangi gruptan insan olursa olsun, mutlaka hepsinde eski sevgili nostaljisinin ruh yakıcı bir kıvamda olduğunu mutlaka görmüşsünüzdür. Eski sevgilim dediğimiz yürek paralayan ateş parçası, adeta hayatı bize zindan eden bir iksir. Reaksiyonlara sebep olan, ters tepki gösteren esrarengiz bir iksir.

Öyle esrarengiz ki sırrını çözebilen tek Allah’ın kulu yok. Bu konuda tek bildiğimiz, sol tarafımızın dayanılmaz bir sancı ile bizi kavurup yakmasıdır. Başka da bilgimiz yok maalesef…

Eski sevgilimizi ömür boyunca unutamayan bizler için bir anekdot aktaralım ilkin, sonrasında ise eski sevgiliyi pişman etme yollarına geçelim, lütfen dikkatlice okumaya devam edin:

Hayalimdeki Şapka ve Eski Sevgiliyi Pişman Etme Yolları

 • Çocukluğumun zengin bir ortamda geçmediğini söylemeliyim. Evet, yoksulduk, fakat bazen kendi zaruri harcamalarından bile kısarak, bizim bazı ufak lükslerden faydalanmamıza izin veren bir annem vardı.
 • On üç yaşına bastığım sene, bir gün, bir mağazada oldukça beğendiğim bir şapka görmüştüm. Fakat annemde o şapkayı alacak kadar para yoktu; üstelik o şapka için başka bir iki şeyden feragat etmeliydi.
 • Ben ise, o şapkayı çok istiyordum; hatta şapkaya şartlanmıştım. Çünkü o şapkanın bana farklı bir hava katacağını düşlüyordum.
 • Sevgili annem, şapkayı takma arzuma hiç karşı çıkmadı, bu arzumun saçma bir istek olduğunu, hiçbir zaman yüzüme vurmadı.
 • Bilakis: “Olur evladım, alırız.”dedi.
 • “Ne yapalım, madem bu şapkayı takmayı bu kadar arzuluyorsun, biz de kahvaltı malzemelerinden biraz kısmaya çalışır, oradan artan parayla da şapkayı alırız sana. Malzemesi az olan birkaç kahvaltı, eninde sonunda aklından çıkar; fakat bu şapkayı ömür boyu unutamazsın.”
 • Hakikaten, aynen dediği gibi oldu…

Bu konuda sizin de yorumlarınızı bekliyorum.

Birbirimizin hayat tecrübelerinden yararlanmak adına bu hikâyeyi eski sevgilinize uyarlayıp ne düşündüğünüzü yazar mısınız?

Sizin de bu yazıyla ilgili herhangi bir tecrübeniz varsa ve bizimle paylaşırsanız, en azından eski sevgilisini hatırlayan ve eski sevgilisine tekrar kavuşmak isteyen insanlar için aydınlatıcı ve yol gösterici olacaktır.

Şimdi de eski sevgiliyi pişman etme yollarına geçelim:

Eski Sevgiliyi Pişman Etme Yolları 1, Kıskandırma Yöntemi Etkili Olur mu?

Konu eski sevgiliyi pişman etmeye çalışmak olunca kıskandırma yönteminin oldukça etkili ve işlevsel olduğu su götürmez bir gerçektir; fakat bu yöntemi kullanırken bir karar vermek zorundasınız:

 • Eğer eski sevgilinizi tam anlamıyla pişman etmek ve onun size geri dönme olasılığını tamamen bitirip ortadan kaldırmak istiyorsanız, kıskandırma yöntemini keskin bir şekilde kullanmalısınız; fakat eski sevgilinizin pişman olmasını ve size yeniden dönmesini arzuluyorsanız, kıskandırma yöntemini keskin bir şekilde kullanmak yerine daha ılımlı bir biçimde kullanmalısınız.

Bunun dozajını çok iyi ayarlamalı ve aşağıdaki şekilde hareket etmelisiniz:

Öncelikle yeni bir ilişkiye başladığınıza yönelik birkaç fotoğrafı sosyal medyada paylaşmalı ve sonrasında da bunu eski sevgilinizin görmesini sağlamalısınız. Bu şekilde paylaşmış olduğunuz fotoğraflar ya da yeni bir ilişkiye başladığınızın kanıtı olan bazı ifadeler, onun kıskanmasına ve sizi yeniden arzulayıp elde etmeye çalışmasına vesile olacaktır.

Yukarıda da ifade ettiğim gibi bu yöntemi keskin bir şekilde kullanabilirseniz, eski sevgiliniz pişmanlık krizleri içerisinde yanıp tutuşacak ve sizi yeniden elde etmeye çalışacaktır; fakat kıskandırma yöntemini kullanan bazı insanların dozajı fazla kaçırması sebebiyle eski sevgilisini tamamen kaybettiği de bir gerçektir.

İlginizi Çekecek: Erkekler Neden Aldatır, 5 Kadının İlginç Deneyimleri

Eski Sevgiliyi Pişman Etme Yolları 2, Neden Güçlü Olmalısın!

Konu eski sevgiliyi pişman etme yolları olunca ilişki danışmanlığı yaptığım süre boyunca karşıma çıkan yüzlerce, hatta binlerce ilişkiden elde ettiğim en önemli ve net sonuçlardan biri de şu olmuştur:

 • Bir insan gerçek anlamda güçlü olur ya da güçlü olduğunu karşı tarafa hissettirebilirse, eski sevgilisi bu güç faktörü karşısında afallayıp neye uğradığını şaşırıyor ve bu sayede pişmanlık krizleri içerisinde yanıp tutuşmaya başlıyor.

Burada yine sosyal medyayı devreye sokabiliriz, oradaki paylaşımlarınızda gerçekten güçlü olduğunuza ve kendinizi çok iyi hissettiğinize yönelik bazı mesajlar verebilir ve paylaşımlar yapabilirsiniz.

Bu anlamda sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanıp gerçekten güçlü olduğunuzu ve hala dimdik ayakta durduğunuzu, eski sevgilinize anlatabilirseniz (yani onun sizin paylaşımlarınızı görmesini sağlayabilirseniz) eski sevgiliniz pişmanlık içerisinde size geri dönmek isteyecek ve sizi yeniden elde edebilmek için elinden gelen her şeyi yapmaya başlayacaktır.

Eski Sevgiliyi Pişman Etme Yolları 3, Yarım Kalmış Hikaye Metodu mu?

Yarım kalmış hikaye metodu, eski sevgiliyi pişman etmek adına kullanılabilecek oldukça güzel ve etkili taktiklerden biri olmasına rağmen, güzel bir şekilde örülmesi ve güzel bir şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir, şöyle ki:

Eski sevgilinizle ilk ilişkiye başladığınız andan itibaren yaşadığınız gelişmeleri anlatan kısa bir hikaye yazmalı ve özet halinde başınızdan geçenleri kısaca anlatmaya çalışmalısınız.

Bu yaşanmış hikayeyi ilişkinizinin bitiş sürecine kadar getirmeli ve orada bırakıp bu mektubu eski sevgilinize göndermeli ve ona şunu söylemelisiniz:

 • “Rica etsem bu hikayenin sonunu istediğin şekilde tamamlayıp bana gönderebilir misin?”

Eski sevgiliniz bu hikayeyi tamamlasın ya da tamamlamasın fark etmez, nihayetinde bu yaşanmış hikayeyi bitiş sürecine kadar okuduğunda pişmanlıklar içerisinde kıvranmaya ve sizi kaybettiği için gerçek anlamda nedamet hissetmeye başlayacaktır.

İlişki danışmanlığı yaptığım süreç içerisinde defalarca kez karşılaştığım bu taktik, gerçekten de etkili ve doğru kullanıldığında sonuca götüren bir yöntemdir.

Dolayısı ile yarım kalmış hikaye yöntemini yabana atmamalı ve hikayeyi düzgün bir şekilde oluşturup eski sevgilinize isabetli bir şekilde ulaştırmalısınız.

Eski Sevgiliyi Pişman Etme Yolları 4, Yanlış Kişiye Gönderdim Yöntemi

Eski sevgiliyi pişman etmek, aslında güzel düşünüldüğünde ve doğru adımlar atıldığında oldukça kolay bir iş olmasına rağmen birçok kişi bu konuda deneyimsiz olduğu ve yanlış adım attığı için, onu pişman etmek yerine kendisi pişman olmaya başlar.

Oysaki doğru taktik çoğu zaman iş bitirir ve hayat kurtarır, bu bağlamda eski sevgilinizi pişman edebilmek için “yanlış kişiye gönderdim” yöntemini kullanabilirsiniz, şöyle:

Şöyle bir mesaj yazmalı ve eski sevgilinize göndermelisiniz:

 • “Dün gece yaşamış olduğumuz muazzam deneyim, gerçekten çok güzeldi ve bunu bir daha yaşamak istiyorum.”

Bu mesajı eski sevgilinize gönderdikten sonra mesajınızı alan eski sevgiliniz adeta dumura uğrayacak ve muhtemelen kısa süre içerisinde ya size mesaj gönderecek ya da sizi arayacak.

Eğer sizi ararsa ona yanlışlıkla bir başkasına atmanız gereken mesajı ona attığınızı söyleyebilir ve bu şekilde onu kıskançlık ve pişmanlık içerisinde bırakabilirsiniz.

Şayet size mesaj atarsa ona bir yanlışlık yaptığınızı ve başka bir kişiye göndermeniz gereken mesajı yanlışlıkla ona gönderdiğiniz ifade edebilirsiniz.

Şayet eski sevgiliniz bir iki saat içerisinde size dönüş yapmazsa, ona şu mesajı yazmalısınız:

 • “Kusura bakma, bir başka arkadaşıma göndermem gereken mesajı yanlışlıkla sana atmışım.”

Bu yöntem karşı tarafı pişman etmek ve kıskandırmak adına uygulanabilecek en güzel yöntemlerden biridir ve şimdiye kadar yaşamış olduğum deneyimler, bana bu yöntemi doğru kullanan insanların karşı tarafı gerçek anlamda rencide edip pişmanlık içerisinde kalmasını sağlayabileceğini göstermiştir.

Eski Sevgiliyi Pişman Etme Yolları 5, Fiziksel Olarak Değişmek?

Birçok insanın kadın erkek ilişkilerinde yüzeysel bir şekilde düşündüğünü ve karşı tarafı etkileyebilmek için ne yapması gerektiğini bilmediğini siz de fark etmiş olmalısınız.

Çünkü insanlar karşı tarafın psikolojisini bilmeden onu etki altına alabilmenin de mümkün olmadığını bilmiyorlar maalesef.

 • İşte bu noktada karşı tarafın psikolojisini etkileyebilmek için sizin de kendinizi fiziksel anlamda değiştirmeniz gerekmektedir. Bu değişimi uygun bir şekilde yapabilirseniz, karşı tarafın psikolojisine oynayıp onun pişmanlıklar içerisinde kalmasına vesile olabilirsiniz.

Bu anlamda yine sosyal medyayı kullanmalı ve fiziksel anlamda değiştiğinizi kanıtlayan bazı fotoğraflarınızı sosyal medyada paylaşmalısınız. Bu bağlamda örneğin saçınızın rengini değiştirebilir ya da yeni kıyafetler ve güzel bir görünüm ile fotoğraflarınızı çekip onun görmesini sağlayabilirsiniz.

Ya da orta vadede ve uzun vadede fiziksel anlamda ciddi bir değişime kendinizi tabii tutup kilo verebilir veya çok zayıfsanız biraz kilo alıp onun şu izlenime kapılmasını sağlayabilirsiniz:

 • “Baksana, benden ayrıldıktan sonra adeta kuş gibi hafiflemiş ve cıvıl cıvıl neşeli bir hale gelmiş.”

Fiziksel anlamda kendinizi değiştirmeye başladığınızda, karşı tarafın bilinçaltına gerçekten de muazzam bir pişmanlık tohumu ekeceksiniz ve onun sizi adeta delicesine arzulamasına sebebiyet vereceksiniz.

Eski Sevgiliyi Pişman Etme Yolları 6, Müthiş Bir Eylem Planı ve Kılavuz

Yukarıda da birkaç yerde ifade etmeye çalıştığım gibi birçok insan, eski sevgilisini kaybettikten sonra ne yapması gerektiğini bilemediği için yanlış adımlar atmakta ve onu yeniden elde etmek şöyle dursun, büsbütün kendisinden uzaklaştırmakta ve bir daha geri dönülmez bir kısır döngüye girmektedir.

 • İşte bu konuda size bir eylem planı ve muazzam bir kılavuz gerektiğini ısrarla ifade etmeliyim ve bu bağlamda Meltem Nesim Hanımefendinin hazırlamış olduğu Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları isimli kitabını önermekteyim.

Bu kitapta aktarılan yöntemler hem kısa süre içerisinde eski sevgilinizi tam manası ile pişman etmenizi sağlayacak hem de onun kısa süre içerisinde size tamamen geri dönmesini ve gözünün sizden başkasını görmemesini sağlayacak.

Bu anlamda Meltem Nesim’in de bir ilişki uzmanı olduğunu ve kadın erkek ilişkilerinde muazzam bir deneyime ve bilgi birikimine sahip olduğunu ifade ederek aşağıya bu kitap ile hayatı değişen insanların okuyucu yorumlarını ve kitabın indirme linkini alıyorum:

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Şuraya tıklayıp bu değerli kitap setini hemen indirin. (Tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi'ni indirebilirsiniz.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

Şayet kadın erkek ilişkileri konusunda kendinizi daha fazla geliştirmek ve karşı tarafı kendinizi delicesine bağlamak isterseniz, sitede bulunan farklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Örneğin şu yazımız da dikkatinizi çekecektir: Erkeği Mutlu Etmenin Yollarını Öğren ve Onu Kendine Bağla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir