Eski Sevgiliyi Kıskandırmak için 9 Gizli Yöntem Çok Ama Çok Etkili!

Eski Sevgiliyi Kıskandırmak İsteyenler Bu Yöntemleri Mutlaka Bilmeli!

Eski sevgiliyi kıskandırmanın pek çeşitli yolları vardır, ancak eski sevgiliyi kıskandırmak isterken başınıza dert açmama konusunda dikkatli davranmalısınız, çünkü kıskandırma hali ters tepebilmektedir. Öncelikle eski sevgilinizi ne kadar tanıdığınızı bir düşünmeniz gerekmektedir.

  • Eski sevgilinizi kıskandırmaya çalışırken ona bunu belli etmemelisiniz yoksa çocukça bir duruma düşebilirsiniz ve eski sevgilinizin gözünde itibarınızı kaybedebilirsiniz. Eski sevgilinizi kıskandırmaya çalışırken onun sizden nefret etmesini de sağlayabilirsiniz bu yüzden aman dikkat.

Eski sevgiliniz onu kıskandırmaya çalıştığını anlar ise onun eline büyük bir koz vermiş olursunuz, eline vermiş olduğunuz bu kozu size karşı kullanabilir ve alay konusu olabilirsiniz. Eski sevgiliyi kıskandırmak eski sevgilinin pişman olması için yapılacak en etkili yoldur.

Seni kaybettiği için üzülmesini istiyorsan veya sana geri dönmesini istiyorsan eski sevgilini kıskandırmak senin için güzel bir silah olacaktır.

1- Eski sevgili Hakkında Konuşmamak ve İrtibatı Tamamen Kesmek

Sevgiliniz ile ilişkiniz bittikten sonra ve literatürde onun eski olmasından sonra onun hakkında arkadaşlarınız ile konuşmamanızı tavsiye ederiz özellikle de ortak arkadaşlarınız mevcut ise onlarla eski sevgiliniz hakkında konuşmamalısınız.

Eski sevgiliniz hala onun hakkında konuştuğunuzu duyduğu zaman böbürlenebilir ve onu unutamadığınızı düşünür. ‘’o hala beni düşünüyor, istediğim zaman ona geri dönerim’’ diyebilir. Bunu engellemek için onun hakkında konuşmadığınızda ise ‘’hayatında hiç yerim olmamış, adımı bile anmıyor, onun için bir önemim zaten yokmuş.’’ düşüncesine kapılacaktır ve aklında bir yere sahip olacaksınız.

  • Eski sevgiliyi kıskandırmak için onunla olan bağlantınızı ve irtibatınızı tamamen kesmeniz gerekmektedir. Siz onunla bağlantınızı kesmez iseniz ‘’hala bana mesaj atıyor demek ki hala beni düşüyor’’ diyebilir. İrtibatınızı kestiğiniz anda sizi merak etmeye, araştırma yapmaya başlayacaktır ve sizinle konuşmak için fırsatlar yaratmaya çalışacaktır.

Geleneksel bir tabir olan “kaçan kovalanır” sözünü unutmayın ve bu şekilde yapın, eski olsa bile her zaman işe yarayan bir taktiktir. Eski sevgilinin seni merak etmesini sağlamak onun geri dönmesini sağlamak için en etkili silahtır. Sizi merak ettiği zaman acaba hayatında birisi var beni o yüzden mi aramıyor, sormuyor diyebilir ve kıskanma yoluna gidebilir.

2- Eski Sevgiliyi Kıskandırmak için Sosyal Medyayı Kullanmak?

Sizi merak eden, ne yaptığınızı görmek isteyen eski sevgiliniz sosyal medya hesaplarınıza sık sık bakacaktır. Eski sevgiliyi kıskandırmak istiyor iseniz sosyal medya hesaplarınızı aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • İyi görünüme sahip karşı cinsten arkadaşlarınızın varlığından haberdar olmasını sağlayın, onları gören eski sevgiliniz yanınızda bu tür insanların olduğunu fark edince kıskançlıktan deliye dönecektir ve ilk fırsatta hesap sormak için sizi arama yoluna gidecektir.

3- Karşı Cins Arkadaşların ile Randevulaş

Eski sevgiliyi kıskandırmak için en iyi yöntem ve en etkili yöntem başka birisi ile randevulaşmaktır. Ama burada dikkat edilmesi gereken bir husus var ki o da senin eski sevgilinin karakteri. Eski sevgilin çok kıskanç biri ise bu ters tepebilir ve seni ebediyen hayatından çıkarmasına sebep olabilir.

Başkaları ile randevulaştığını gören eski sevgilin hayatında her şeyin yolunda gittiğini, ayrılıktan hiç etkilenmediğini, başka biri ile buluştuğunu görünce emin ol delirecektir ve seninle iletişime geçmek için bir takım yollar denemeye başlayacaktır.

4- Sosyalleş

Sevgilin ile yollarınızı ayırdıktan sonra içine kapanmanı tavsiye etmiyoruz, onu geri kazanmak istiyor isen harekete geçmen gerekir. Acilen toparlanmalı ve arkadaşlarının arasına katılarak hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etmelisin.

  • Senin ayrılıktan hiç etkilenmediğini gören, üzülmediğini fark eden, arkadaşlarınla hiçbir şey olmamış gibi takıldığını göre eski sevgilinin kafasında soru işaretleri dönecektir ve yanına gelmek için fırsat kollayacaktır.

Herkes hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam edemez elbette ama eski sevgiliyi kıskandırmak veya sevgilini geri kazanmak istiyor isen bu yolları denemen gerek.

İlginizi Çekecektir: Sevgiliyi Kendine Bağlamanın Yolları

5- Eski Sevgilinin Arkadaşları ile Görüş

Eski sevgilinin delice seni kıskanmasını istiyor isen onun yakın arkadaşları ile irtibatı kesmemelisin ancak onunla görüşmemelisin. Senin arkadaşları ile görüştüğünü ancak onunla görüşmeye tenezzül bile etmediğini gören eski sevgilin kıskançlıktan çılgına dönecektir.

  • Ayrıldık ama arkadaşlarımla görüşür iken benimle neden görüşmüyor, soruları kafasında yanacaktır. Sevgilinden ayrılmış olabilirsin ama sevgilinin arkadaşları ile görüşmemen için bir sebep veya onlara kin duyman için bir sebep yok.

Aksine eski sevgiliyi kıskandırmak için onlarla eskisinden daha fazla görüşmeye başla. Ancak eski sevgilinin arkadaşları ile eski sevgilin hakkında konuşmama konusunda dikkatli ol ve eski sevgilin hakkında kesinlikle konuşma.

6- Eski Sevgiliyi Kıskandırmak için Sahte Hesaplar Açabilirsin!

Eski sevgiliyi kıskandırmak için görüntü fotoğrafı çekici birinin fotolarını kullanabilirsin ve sahte hesap açabilirsin. Açtığın sahte hesap ile kendi görüntü fotoğraflarına yorumlar yapabilir, duvarına yazılar yazabilirsin.

Bu paylaşımları gören eski sevgilin kıskançlık krizlerine girecektir emin ol. Eski sevgiliyi kıskandırmak için bu yöntemi seçmek istiyor isen çok dikkatli olman gerekecektir aksi halde bu durumu fark eden eski sevgilinin gözünde komik duruma düşmen kaçınılmaz olacaktır. Sahte hesap açıyor isen tüm bilgileri saklamalı ve sahte olduğunun fark edilmemesini sağlamalısın.

7- Aktivitelere Katıl

Eski sevgiliyi kıskandırmak için etkili yöntemlerden biri de çeşitli aktivitelerde bulunmaktan geçer. Mesela bir spor salonuna yazılabilirsin ve spor yapmaya başlayarak daha güzel daha fit bir görünüme sahip olabilirsin.

Spor salonunda spor yaparken yeni arkadaşlıklar kurabilir, çeşitli fotoğraflar çekinerek eski sevgilinin bu fotoğrafları görmesini sağlayabilirsin. Senin yeni bir hayat içerisine girdiğini gören eski sevgilin durumdan çok rahatsız olacaktır.

  • Ayrılığın ardından ölüp biteceğini sanan eski sevgiline bu yöntem ile güzel bir ders verebilirsin. Senin spor yaptıktan sonra daha fit daha güzel olduğunu düşünmeye başlayan eski sevgilin sana geri dönmek için adımlar atmaya başlayacaktır.

Ama dikkat etmelisin ki geri dönme isteğini hemen kabul etmemelisin. Ne kaybettiğini görmesini sağlamak sana barışma sonrası daha çok bağlanmasını saplayacaktır ve bir daha aklından ayrılmayı dahi geçirmeyecektir.

8- Seyahate Çık

Seyahatlere çıkmak, gezip, dolaşmak eski sevgiliyi kıskandırmak için güzel bir yöntemdir. Ayrılık sonrası bir süreliğine şehir değiştirmek hem senin kafanı dinleyip toparlanman, üzüntünü atman için iyi gelecektir hem de eski sevgilinin aklına sorularak gelerek seni kıskanmasını sağlayacaktır.

Ayrılık sonrası ufak bir tatile çıkabilirsin, çok eğlenmesen dahi eğleniyormuş izlenimi vererek fotoğraflar çekinebilir ve bunu eski sevgilinin görmesini sağlayabilirsin. Senin eğlendiğini gören eski sevgilin ayrılıktan hiç etkilenmediğini görecek ve dertlenmeye başlayacaktır.

  • Tatile çıktığını duyan veya gören eski sevgilin tatile kiminle beraber çıktığını, tatilde kimler ile görüştüğünü, tatil sırasında neler yaptığını çok merak edecek içi içini yiyecek ve seninle iletişim kurmak isteyecektir. Tatil sırasında eski sevgilin seni arar ise açmamalısın, mesaj atar ise uzun zaman sonra ona dönmemelisin.

Hemen telefonu açar veya mesajına hemen cevap verir isen onun aramasını, mesaj yazmasını beklediğini düşünebilir. Ayrıca telefonunu açmadığında ve mesajına cevap vermediğinde bu süre içerisinde ne yaptığını daha fazla merak edecek ve deliye dönecektir.

Eski sevgiliye senin telefonunu açmandan, senin mesajına cevap vermekten daha önemli işlerim var izlenimi vermek, her zaman işe yarayan bir yöntemdir.

9- Eski Sevgiliyi Kıskandırmak için Yol Haritası?

Size eski sevgiliyi kıskandırmak adına neler yapmanız gerektiğini anlatan oldukça ayrıntılı bir rehber hazırlamaya çalıştığımız 8 maddelik bu yazımızda, 9. madde olarak çok önemli bir yol haritası sunmak istiyoruz.

Şunu kesinlikle bilmelisiniz ki konu insan ilişkileri olduğunda olaya paldır küldür dalmak ve bilgi sahibi olmadan eyleme geçmek, insanın tamamen yanılmasına ve hatalı davranışlar içerisine girmesine sebebiyet vermektedir. İşte bu noktada önünüzü aydınlatan ve size yol gösteren oldukça değerli bir yol haritası olmak zorunda.

  • Nitekim Meltem Nesim Hanımefendi tarafından kaleme alınan ve Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi olarak bilinen bu eser, hem eski sevgilinizi geri kazanmanın hem de onu çılgınlar gibi kıskandırmanın bütün yollarını ve yöntemlerini anlatan muhteşem bir set.

Kaldı ki bu set içerisinde herhangi bir kadının ya da herhangi bir erkeğin aşk hayatında bilmesi ve uygulaması gereken binlerce harika taktik aktarılmakta. Bonusları ile birlikte düşünüldüğünde bu setin gerçekten etkili ve işlevsel olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz ve bu değerli eserleri size gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliriz. Eğer bu güzel eserleri indirmek ve hemen okumaya başlamak isterseniz, aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Şuraya tıklayıp bu değerli kitap setini hemen indirin. (Tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi'ni indirebilirsiniz.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Sitede biraz daha dolaşıp kadın erkek ilişkileri konusunda ve eski sevgili hususunda daha fazla bilgi edinebilir ve diğer yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Örneğin şu yazı da ilginizi çekebilir: Eski Sevgilimi Nasıl Geri Kazanabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir