Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları, 5 Olağanüstü ve Müthiş Teknik

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yollarını Arayanlar Bu 5 Taktiği Mutlaka Okumalı!

Tarih boyunca sevgilisinden ayrılan milyonlarca bağrı yanık aşık, sürekli olarak, eski sevgilisini geri kazanmak uğruna birçok fedakarlık yapmış, birçok yöntem denemiştir.

Çünkü eski sevgiliyi geri kazanmak, yürekteki yangını söndürmek için, aşk acısının kıvrandıran azabından kurtulmak için tek tutarlı yoldur.

 • Bu yangın, alevleri göklere çıkan ve her tarafa yayılma potansiyeline sahip olan bir yangındır. Öyle ki yalnızca yürekte kalmaz, bedenin diğer organlarına da sirayet ederek onları da işleyemez hale getirir.

Mesela, akla sıçrar, mantıklı düşünmene engel olur; ayağa sıçrar, takatin kesilir yürüyemezsin. Ele sıçrar, elini kolunu bağlar.

Hafife alınmaması gereken bu yangının adı “aşk acısı”dır ve bu yangın, geçmiş dönemlerde birçok aşığın vücudunu sararak ince hastalığa (verem) yakalanmalarına bile sebebiyet vermiştir. Özetle bu acı, insanı bazen canından eder.

Yani, eski sevgiliyi geri kazanmak isteyenler haksız sayılmazlar. Sen de eski sevgiliyi geri kazanmak istiyorsun; çünkü bu acının, tahammül sınırlarını zorladığını hissediyorsun değil mi?

Öyleyse, eski sevgiliyi geri kazanmak için kolları sıvama vaktidir. Evvela bir konuda hemfikir olmamız gerekiyor:

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak ve Karar Verme Zamanı

Hayatının bundan sonraki diliminde yeniden eski sevgilinin ellerini tutmak istiyor musun? Kendini aldatmanın alemi yok. Doğruya doğru. Eski sevgilini yeniden kazanmak istiyor musun?

Sana tavsiyem, bu konuyu yeterince düşünmediysen yarım saatini bütün ayrıntılarıyla bu konuya odaklanmaya ayır. Bu yarım saatlik zaman dilimi sonucunda, gerçekten sevgilinin ellerini yeniden tutmaya karar verirsen, gerisi kolay. Çünkü karar vermek ve problemi tanımlamak, çözümün yarısıdır.

 • Eğer, eski sevgilinle yeniden mutlu olamayacağını düşünüyorsan o halde yazıyı okumayı bırakarak kendini avutabileceğin farklı yollar denemelisin.

Demem o ki, eski sevgiliyi geri kazanmak için kesinkes kararını verdiysen bundan sonrası, çorap söküğü gibi gelecek. Ve muhtemelen kısa süre içinde eski sevgilinin sevda dolu gözlerine yeniden aşkla bakmanın hazzını ve zevkini tadacaksın.

Şimdi bu yöntemlerden ve tekniklerden 5’ini incelemeye başlayalım:

1- Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları, Özgüven Zamanı

Şimdiye kadar eski sevgiliyi geri kazanma yöntemleri adı altında ters psikoloji olarak aktarılan bir yöntem duydun mu?

Ters psikoloji, aslında kişinin hayat yoluna tek başına devam edebileceğini ortaya koyan ve özgüvenin meydana getirdiği bir yöntem sayılır.

 • Yani kişi, eski sevgilisine artık yeterince özgüvenli olduğunu ve bundan böyle hayatına tek başına devam edebileceğini gösterir.

Bir şekilde eski sevgilisine bu mesajı veren insan, eski sevgilisinin bilinç altında çok değişik ve köklü duygular ve düşünceler oluşmasına sebebiyet verir.

Özgüvenli duruş, eski sevgilinin bilinçaltını şu mesajı gönderir:

 • “Gördüğün gibi senden ayrıldıktan sonra hiçbir şekilde kendimi üzmedim ve hayatıma devam etme kararı aldım. Görüyorsun ki oldukça mutlu ve huzurluyum ve bilmelisin ki artık sen gelmesen de ben tek başıma dimdik ayakta durabilecek potansiyele sahibim.”

Özgüvenli bir duruşun dolaylı olarak eski sevgilinin bilinçaltına ekeceği bu mesaj tohumu, onun adeta çılgına dönmesine sebebiyet verecektir.

Bu mesaj, eski sevgilinin duygu ve düşünce dünyasında fırtınalar koparacak ve seni yeniden elde edebilmek için her yola başvurmaya başlayacaktır.

2- Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları, Mesajla Kıskandırma Taktiği

Genelde eski sevgiliyi geri kazanmak adına kıskandırma yönteminin kullanılmaması gerektiği üzerinde durulur, çünkü bu taktiğin eski sevgiliyi tamamen kaybetmeye ve sonsuza kadar kaçırmaya sebebiyet vereceği söylenir.

Oysaki mesajla kıskandırma taktiği, böyle bir risk taşımaz ve eski sevgilinin harekete geçmesine sebebiyet verir, şöyle kullanılır:

Eski sevgiline şöyle bir mesaj at:

 • “Dün akşam yaşadıklarımız gerçekten harikaydı, bana böyle güzel anlar yaşattığın için sana minnettarım.”

Bu mesajı eski sevgiline attıktan sonra, seni araması halinde ona şunları söyle:

 • “Özür dilerim başkasına göndereceğim mesajı yanlışlıkla sana göndermişim.”

Eğer eski sevgilin, bu mesajdan sonra seni aramazsa, aradan birkaç saat geçtikten sonra ona başka bir mesaj gönder ve bu yeni mesajda da şunu söyle:

 • “Özür dilerim başkasına göndereceğim mesajı yanlışlıkla sana göndermişim.”

Bu taktik, tamamen bilinçsiz bir şekilde ona mesaj attığın izlenimini uyandıracak ve onun seninle ilgili duygu ve düşüncelerini allak bullak edecektir.

 • İçindeki kıskançlık ve sahiplenme duygularının yönlendirmesi ile seni bir başkasına kaptırmanın üzüntüsünü derinden derine yaşayacak ve yeniden birlikte olabilmek için gerekli adımları atmaya başlayacaktır.

Bu mesajdan sonra seni arayıp kızgın bir şekilde atıp tutmaya başlayabilir, bu konuda temkinli ve dikkatli olmanı tavsiye ederim. Çünkü eski sevgilini, kıskançlık ve sahiplenme duygularını ateşleyerek sen tahrik ettin ve bunu bilerek yaptın, bundan sonra eski sevgilinin tepkilerini ölçerek dikkatli bir şekilde cevap vermeye çalışmalısın.

İlginizi Çekebilir: Eski Sevgiliden İntikam Almak

3- Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları, Ortak Arkadaş Yöntemi

Ortak arkadaş yöntemi adını verdiğim bu taktik, eski sevgilinle ortak arkadaşlarınızdan birini veya birkaçını, aracı olarak kullanma esasına dayanır. Fakat bu aracılık, gidip özür dileme ve pişman olduğunu beyan etme şeklinde olmamalı.

Taktik şöyle işliyor:

Ortak arkadaşlarınızdan biri, gidip eski sevgilinle görüşecek ve ona hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi şöyle diyecek:

 • “Geçen gün onu yolda gördüm, sürekli kahkaha atıyordu ve çok mutluydu. Muhtemelen yanındaki arkadaşı onun böyle mutlu olmasını sağlamıştı.”

Bu cümle sadece bir örnek, asıl mesele senin gerçekten mutlu olduğun ve hayata dört elle sarıldığın mesajını eski sevgilinin bilinçaltına ekmekte saklı.

Yani ortak arkadaşımız, senin çok değiştiğini ve oldukça huzurlu olduğunu eski sevgilinin adeta gözüne sokmalı ve bunu yaparken de hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranmalı.

Bu taktiğin bazı olumsuz sonuçlara sebebiyet verebileceğini peşinen söylemeliyim. Çünkü ortak arkadaşınızın yapacağı bir yanlış, eski sevgilinin bunu anlamasını sebep olabilir ve bu durum, bu kurgunun bir kurmaca olduğunun farkına varmasına neden olur.

Böyle bir durumda bir çuval incirin berbat olacağını söylemek mümkündür, bu nedenle diğer yöntemleri yerli yerinde kullanmak daha mantıklı olacaktır. Yani bu yöntemi sona saklamanı tavsiye ederim.

Şimdi de onu geri kazanmak için kullanabileceğin 4. güzel yöntem üzerinde duralım:

4- Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları, Beslenme ve Değişim Yöntemi

Şunu asla unutma, eski sevgilini daha önce bir kez elde ettiysen onu bir kez daha ve çok daha kolay bir şekilde yeniden elde edebilirsin.

Bunun için acele etmene hiç gerek yok ve hatta meseleyi ağırdan alman gerekir. Meseleyi ağırdan alarak ve sağlam adımlarla ilerleyerek eski sevgilini yeniden kazanabilmek için özellikle müthiş bir değişim ve dönüşüm sürecine girmelisin.

Bu ayrılık sürecini kendin için bir avantaja çevirmeli ve bu çerçevede kendine daha fazla vakit ayırarak kendini daha çok önemsemeye başlamalısın.

 • Bu bağlamda beslenmene çok daha fazla dikkat ve özen göstermeli, kendi vücudunu daha yakından takip etmeye başlamalısın.
 • Bu bağlamda şekerli gıdaları ve paketlenmiş yiyecekleri hayatından çıkarmaya çalışmalı ve daha düzgün bir beslenme planı oturtmalısın.

Bu süreci ortalama 1 ay boyunca devam ettirebilirsen, kendini çok daha enerjik ve daha dinç hissetmeye başlayacak, hem bedensel anlamda hem de psikolojik olarak çok daha güçlü ve çok daha dirayetli olduğunu fark edeceksin.

Tabi bu sürecin sonunda eski sevgilini yeniden geri kazanmak adına muhteşem bir değişim ve dönüşüm yaşamış olacaksın, eğer eski sevgilin sendeki bu değişimi ve dönüşümü fark edebilirse (kesinlikle fark edecektir) seni yeniden elde edebilmek için değişik yollar ve yöntemler aramaya başlayacaktır.

Şimdi de sevgiliyi geri kazanmak adına beşinci mükemmel yöntem üzerinde duralım:

5- Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları, İhmal Etmeme Tekniği

Eski sevgilinle birlikte olduğun süre zarfında onu kırmamak adına kendinden taviz verdiğin şeyler oldu değil mi?

Aslında bu gayet doğal bir durumdur ve her insan, ilişki ve iletişim içerisinde olduğu insanı kırmamak için kendinden taviz verme ihtiyacı hisseder.

Fakat artık eski sevgilinle birlikte değilsin ve onunla birlikte olmadığın için daha önce taviz verdiğin herhangi bir arzunu yerine getirebilirsin.

Birçok insan fiziksel görünüm anlamında eski sevgilisinin düşüncelerine önem verdiği için kendisini ihmal eder, muhtemelen sen de benzer şeyler yaşamış olmalısın.

 • Giydiğin kıyafetlerden takındığın tavırlara ve saç şekline varıncaya kadar birçok konuda eski sevgilini kırmamak için daha hassas ve daha özenli davranmış olabilirsin.

Fakat şimdi, onu kırmamak için atmadığın adımları atabilir ve kendine daha fazla değer verdiğini bu şekilde ona gösterebilirsin.

Zaten bu değişim sürecine girdikten sonra eski sevgilin sendeki bu değişimi fark edecek ve duygu dünyası fırtınaya tutulacaktır.

İşte bu değişim süreci onun geri gelmesi için gerekli olan bütün nitelikleri içinde taşıyor.

 • Aktardığım bu 5 yöntem dışında, çok daha etkili ve çok daha güçlü yöntemler olduğunu da belirtmeliyim, fakat bu yöntemleri yazarın telif hakkını ihlal etmemek adına aktaramıyorum maalesef.

Ne var ki şu kadarını söylemeliyim ki, bu yöntemler gerçekten mucizevi özellikler taşıyor ve eski sevgilinin bilinçaltını tamamen senin emrine sunuyor.

Biliyorum, çok iddialı konuşuyorum; ama bence söylemlerimi yabana atma. Çünkü eski sevgiliyi geri kazanmak için o kadar güzel ve etkili yöntemler biliyorum ki bu taktikler şimdiye dek on binlerce aşığın aşk acısından kurtulmasına vesile oldu. Açıkçası bu yöntemler bana ait değil. Ama o kadar etkili ki bazen keşke bana ait olsaydı diye düşünüyorum.

Aşk acısından kısa sürede kurtaran ve eski sevgiliyi geri kazanmak isteyenlere can simidi olan bu taktiklerin çok tesirli olmasının ve işe yaramasının en önemli sebebi, insan psikolojisini derinden kavrayıp gözler önüne sermesinde yatıyor.

Terk eden veya terk edilen sevgilinin psikolojisini o kadar derinden irdeleyip mercek altına alıyor ki artık, bu konuda bilinmesi gereken bütün psikolojik boyutları kavramış oluyorsun. Ve bu bilgi sayesinde de atman gereken adımları, yapman gereken uygulamaları yanlışsız ve hatasız bir şekilde hayata geçirebiliyorsun.

 • Zaten bu yöntemler bu kadar etkili olmasaydı kitabın yazarı bu kadar iddialı olmaz ve eski sevgilisini geri kazanmak için bu taktikleri kullanan binlerce aşık da bu kitaptan bu kadar memnun kalmazdı.

Hangi insan, yıllarca kanayan ve sürekli aşk acısı çekmesine sebep olan ayrılık yarasının bu kadar etkili bir çözümünü keşfederek bu taktikleri anlatan yazarı takdir etmez ki? Hangi hasta, yarasına merhem sürüp iyileştiren doktora minnet duymaz ki?

Bu rehberin mükemmelliğini kendi gözlerinle görmeni öneririm.

Buraya tıkla ve incele, dediğim kadar var mıymış kendin karar ver. (Tıkla ve indir)

Bu değerli rehberin 60 günlük para iade garantisi olduğunu da ifade etmek isterim, yazarın ne kadar iddialı olduğunun ve yazmış olduğu kitaba ne kadar güvendiğinin bir kanıtıdır bu.

Bundan böyle eski sevgiliyi geri kazanmak için taktik ve yöntem aramana gerek kalmayacağı için sevinmelisin.

Sağlıcakla…

İlginizi Çekebilir: Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir