Eski Sevgilim Nasıl Geri Döner Diyorsanız Mutlaka Okumalısınız!

Eski Sevgilim Nasıl Geri Döner Diyenler için Harika Bilgiler ve Zekâ Dolu 6 Madde

Eğer “eski sevgilim nasıl geri döner” diyorsanız ve bu işin bütün yöntemlerini en akıllıca taktikler eşliğinde öğrenerek uygulamayı diliyorsanız, bu yazının tam anlamıyla size hitap ettiğini söyleyebilirim.

Çünkü bu yazı içerisinde, internet ortamında bulabileceğin modası geçmiş yöntemler ve işlevsiz taktikler yerine, tamamen akıl ve zeka dolu 6 madde ile eski sevgilinin nasıl döneceğini öğrenmiş olacaksın.

Dolayısıyla bu yazıyı son derece dikkatli bir şekilde okumalı ve mümkünse yazı içerisinde aktardığım bütün yöntemleri iyice düşünerek harekete geçmelisin.

Fakat öncelikle eski sevgilim nasıl geri döner sorusu ile alakalı çok önemli bir hususun altını çizmek durumundayım: Azim!

Evet, şimdiye kadar yıllardır ilişki uzmanlığı yapmış olmanın vermiş olduğu tecrübe ve yaşanmışlık ile şunu kesinlikle ve rahatlıkla söyleyebilirim:

  • “Doğru adımları uygulayıp azim ve kararlılık içerisinde hareket eden her insan, eski sevgilisine yeniden kavuşabilmenin yolunu ve yöntemini bulmuştur.”

Bu konuda doğru yöntemleri kullanmak oldukça etkili ve işlevsel olmasına karşın, aynı zamanda kişinin azim ve kararlılık içerisinde hareket etmesi de son derece önemli bir fonksiyona sahiptir. Bu nedenle hem doğru yöntemleri hem de azim ve kararlılık içerisinde yol almayı bilerek hareket etmelisiniz.

İşte eski sevgilim nasıl geri döner sorusu bağlamında 6 önemli ve hayati madde:

Beni terk eden sevgilimin dönmesi için neler yapmam ve neler yapmamam gerekir?

Siz de eski sevgili nasıl geri döner diyerek eski sevgilinize tekrar kavuşmak istiyor musunuz gerçekten? Eski sevgilinizi hala yüreğinizin bir yerlerinde bekliyor ve onu özlüyor musunuz? Eski sevgilinizden ayrılmanız, sizi tarifi imkânsız acılara mı attı? Ona tekrar ulaşmak, sizin yaşam kalitenizi arttıracak mı hakikaten? Sevgilinizle yeniden birlikte olmak ve onu yeniden sarmak, size gerçekten iyi hissettirecek mi?

Bu sorulardan birine veya birkaç tanesine “evet” diyorsanız, siz de eski sevgilinizi geri kazanmaya mecbursunuz. Asıl mesele ve sorulması gereken sorular bunlardır çünkü. Eğer eski sevgilinizin size yeniden dönmesi, size psikolojik ve fizyolojik anlamda bir katkı sağlamayacak ve hayata tutunmanıza olumlu bir etkisi olmayacaksa, onu tekrar elde etmek için boşuna uğraşmayın zaten.

Şayet, eski sevgilinize tekrar kavuşmak istiyorsanız, ayrılma sebebi ne olursa olsun ona kavuşmanın mümkün olduğunu söylemeliyim. Peki, bunun için ne yapmalı ve nereden başlamalıyız?

Öyleyse aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyarak eski sevgilini döndürmenin esasında çok zor olmadığını öğren:

1- Eski Sevgilim Nasıl Geri Döner, Çözüm Değişim mi?

Her şeyden önce, geri dönüp sevgilinin seni terk etme veya ilişkiden vazgeçme nedenlerine bakmalıyız.

Neden ayrıldık? Her şey yolunda gitmesine karşın, bir nevi hayatın tuz biberi olan bazı sıkıntılara gelemediğin için mi? Yoksa onunla iletişim çatışması mı yaşadın?

  • Peki, bu durum, sizdeki kötü alışkanlıklardan mı kaynaklandı? O zaman bunun kötü bir durum olduğunu ve değiştirme vakti geldiğini söylemenin zamanıdır.

Güzel bir deyim var: “Kendilerini değiştirmeyenler sadece aptallar ve mezardaki insanlardır.”

Bu inat ve kötü davranış kalıpları, aşkımızın bizden uzaklaşmasına neden oluyorsa, o zaman iki seçeneğimiz vardır:

  • “Ya sevdiklerimizin bizi terk etmesine razı olmalıyız ya da kötü davranışlarımızı değiştirmemiz gerektiğini bilmeliyiz.”

Hangisi sizin için daha kolay? Aşk acısının gerçekten de acı verici bir süreç olduğunu düşündüğümüzde, cevabın açık ve net olduğunu görebiliriz.

Bir örnek verelim: Örneğe sevgilimiz, zararlı alışkanlıklarımızdan biri olan sigara veya alkolden vazgeçmemizi istiyor. Ve düz mantıkla: “Ya ben ya da sigara” diyor. Şimdi derin bir tereddüt girdabı içine sürüklenerek bir karar vermek zorundasınız.

Bir kar-zarar değerlendirmesi yaparak, hangisi sizin hayatınız için en makul ve hassas seçim ise onu seçmelisiniz. Bu ikilemde bir seçim yapmanın çok zor olduğunu biliyorum; ama bu hayatın gerçeği. Atasözünün de vurguladığı gibi: “Ya tahammül ya sefer.”

2- Eski Sevgilim Nasıl Geri Döner, Kişisel Gelişim Çalışmaları Faydalı Olacak mı?

Bu adımı geçtikten sonra -ki bu genellikle en zor adımdır- işler yoluna girmeye başlar ve siz de rahatlarsınız. Artık kendini geliştirmenin ve kişisel gelişimin sonsuz basamaklarına adım atmanın vaktidir.

Şimdi ve sonra, yaptığınız her olumlu eylem veya bilgi dağarcığınıza eklediğiniz her türlü bilgi, sizi aşkınıza ve sevgilinize daha fazla bağlar. Bu bağ eninde sonunda seni sonsuz mutluluğa taşıyacak. Hayatın anlamının sevgilinizle birlikte olduğunun farkına vardığınız zaman, zevkin doruklarına çıkacaksınız.

Şair:

“Ne olurdu bir kadın elleri avucumda
Bahsetse yaşamanın tadından başucumda?”

diyerek bu zevkin ne kadar derin ve güzel olduğunu tarif eder. Bunu siz de göreceksiniz ve kavuştuktan sonra iliklerinize kadar yaşayacaksınız.

3- Eski Sevgilim Nasıl Geri Döner, Paradoksal Müdahale

Şimdiye kadar paradoksal müdahale ya da ters psikoloji adıyla kullanılan yöntemi doğru bir şekilde uygulayıp eski sevgilisini gerçek anlamda pişman edemeyen hiçbir insanla karşılaşmadım.

Daha doğrusu paradoksal müdahale veya diğer adıyla ters psikoloji yöntemini en doğru şekilde ve uygun bir biçimde kullanabilen her insan, eski sevgilisini pişman edip geri döndürmekle kalmamış; aynı zamanda onun aşkını ve sevdasını sonsuza kadar kazanmayı da başarmıştır.

  • Bu bağlamda ters psikoloji adı verilen yöntemin gerçekten etkili olduğunu ve “eski sevgilim nasıl geri döner” diyen insanlar için baştan ayağa umut vadeden bir taktik olduğunu bilmelisiniz.

Fakat bu yöntemi kullanırken sadece internet ortamındaki bilgilere dayanmak yerine, yöntemin eski sevgiliniz üzerinde nasıl kullanılması gerektiğini ayrıntılarıyla öğrenerek uygulamanız gerektiğini de fark etmelisiniz.

Evet, internet ortamında aktarılan bilgilerin bazı durumlarda insanı felakete sürükleyen bir yönü bulunduğunu bilmelisiniz. Şimdiye kadarki ilişki uzmanlığım boyunca birçok danışanım, internet ortamında bulunan yanlış bilgilerle yol aldığı için hayatının aşkını kaybetmiş ve hezimete uğramıştır; bunu bizzat yaşayan ve deneyimleyen biri olarak size bildirmek istiyorum ve bu konuda sizi (altını çizerek) uyarıyorum.

Tekrar etmekte fayda var ki eski sevgilim nasıl geri döner diyenler için adeta biçilmiş kaftan olan paradoksal müdahale ya da diğer adıyla ters psikoloji yöntemi, sizin de gerçekten işinize yarayacak ve bu yolculukta sizi amacınıza ulaştıracak mükemmel bir yöntem. Ne var ki internet ortamında aktarılan ve ters psikoloji olarak sunulan bilgileri esas almanız halinde, eski sevgilinizi geri kazanmak yerine onu ebediyen kaybetmenin hüznünü ve kederini yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

4- Eski Sevgilim Nasıl Geri Döner, Ümidini Yitirmeden Mücadele Azmi…

Bir önceki maddede paradoksal müdahale ya da ters psikoloji denen yöntemin gerçekten etkili olduğunu, fakat bu yöntemi kullanırken etraflıca öğrenip öylece hareket etmeniz gerektiğini dile getirdim.

Şimdi de ilişki uzmanlığım boyunca defalarca şahit olduğum bir diğer husus üzerinde durmak istiyorum, şöyle ki:

  • Şimdiye kadar karşılaşmış olduğum ve eski sevgilisini kazanma gayretiyle yola çıkan insanlar içerisinde azim ve kararlılık ile hedefine odaklanan ve bu uğurda bazı noktalarda taviz vermeyi başarabilen insanlar, en nihayetinde eski sevgilisini elde etmenin huzurunu yaşadı.

Dolayısı ile siz de eski sevgilim nasıl döner diyorsanız, bazı noktalarda geri adım atmalı ve ufak tefek tavizler vermelisiniz. Bunu yaparken kesinlikle şahsiyetinizden taviz verin anlamında söylemiyorum ve zaten kişinin şahsiyetinden taviz vermesi eski sevgilisini geri döndürmek yerine sonsuza kadar kaybetmesine sebebiyet verecektir.

Burada kastettiğim, eski sevgilinizin nabzını yoklamanız ve onun istediği şekilde hareket ederek kendinizde görmüş olduğunuz bazı hatalı davranışlarınızı düzeltmeniz yönünde olacaktır.

5- Eski Sevgilim Nasıl Geri Döner, İnternet Tehlikeli Olabilir!

Eğer internet ortamında herhangi bir ilişki uzmanından taktik ve yöntem alıyorsanız, bu konuda size söyleyeceğim herhangi bir şey yoktur ve bu durum muhtemelen tehlikeli de olmayacaktır; bilakis size ciddi manada fayda sağlayacaktır.

Fakat eğer herhangi bir ilişki uzmanından değil de bu konuda tecrübeli olduğunu dile getiren (iddia eden) herhangi bir kişiden taktik alacaksanız, bu noktada oldukça tedbirli ve dikkatli davranmak durumundasınız.

  • Çünkü ilişkiniz bir yapboz tahtası olmadığı gibi bu ilişkinin gidişatı da deneme yanılma yoluyla kurtarabilecek bir mahiyette değildir.

Dolayısı ile eski sevgilim nasıl geri döner diyorsanız internet ortamında bulunan yalan yanlış bilgilere itibar etmek yerine en doğru bilgiye ulaşmaya çalışmalı ve en doğru bilgi ile hareket edip kendinize ve eski sevgilinize karşı sorumluluk içerisinde hareket etmelisiniz.

Çünkü yanlış bilgi, sizi sorumsuz biri haline getirebilir ve içinde bulunduğunuz bu durumda, eski sevgilinizin tamamen avucunuzun içinden kayıp gitmesini seyretmenize sebebiyet verebilir.

Öyleyse konu ile ilgili yazılar bulunan forumları veya internet sitelerini esas almak yerine, konuyu bir ilişki uzmanına danışmak ya da bu konuda yazılan derli toplu eserleri incelemek çok daha faydalı olacaktır.

Bu durum hem zaman anlamında hem de doğru bilgi anlamında size bir kazanım olarak geri dönecek ve yanlış yapmadığınız için huzurunuz da kaçmamış olacak.

6- Eski Sevgilim Nasıl Geri Döner, Mükemmel Bir Yol Haritası

Evet, sevgilimize tekrar kavuşmanın imkân dâhilinde olduğu kesin. Bu bilgi artık sır olmaktan çıktı, bir realite haline geldi. Yeter ki sevgilimizden ayrılmanın acısını yaşamak yerine ona tekrar kavuşma ve onu yaşamaya karar verelim. Gerisi zaten gelecektir. Birçok konuda olduğu gibi bu konuda da, başlamak bitirmenin yarısıdır, diyebiliriz.

  • Bu konuda (yani eski sevgili nasıl geri döner sorusunun cevabı konusunda) ustaca yazılmış eserler bulunmaktadır piyasada. Aşk acısından kurtulup “eski sevgilim nasıl geri döner” sorusunun yanıtını arayanlar için hazırlanan bu eserler, tam olarak eski sevgiliyi geri getirme yollarına odaklanarak bu konunun tüm detaylarını eksiksiz bir şekilde anlattıkları için okunması gereken kitaplardır.

Şimdiye kadar bu kitaplardan birini alıp da oradaki yöntemleri uygulayan ve buna rağmen eski sevgilisine kavuşamayan tek bir aşıkla karşılaşmadım. Çok iddialı konuştuğumu zannediyor olabilirsiniz; ama bu söylediklerimin tamamen gerçek olduğunu siz de bizzat bu eserleri okuyarak görebilir ve bana hak verebilirsiniz.

Bu kitaplardan biri olan ve ilişki uzmanı Meltem Nesim tarafından hazırlanan Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi (Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları) kitabına BURADAN ulaşabilirsiniz. (Şuraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberine ulaşın.)

Özellikle bunu tavsiye ediyorum; çünkü burada anlatılan teknikler çok kullanışlı ve anlaşılır.

Sizden isteğim açılan sayfayı dikkatle ve yavaş yavaş okumanız. Bir kelimesini bile kaçırmayın. Çünkü hayatınız boyunca okuduğunuz en önemli yazılarla karşılaşacaksınız. Bu fırsatı kaçıran bazı okurlarım sonradan pişman olup dizlerini dövdüler, bazı yazılarımın altındaki yorumlarda bunu görmeniz mümkün. Bu, hayatınızın dönüm noktası olacak inanılmaz bir fırsat, kesinlikle kaçırmayın.

Dilerseniz “En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı” adlı yapıtı da inceleyebilirsiniz. Bu kitap da çok güzel hazırlanmış bir e-kitap. Diğerinden tek farkı, biraz daha dua ağırlıklı uygulamalar barındırması ve sadece eski sevgiliyi geri getirme yollarına değil, diğer birçok konuya yönelik dualar taşıması.

İlk kitap, içerik olarak bu kitaptan daha zengin. Ayrıca sadece eski sevgiliyi geri kazanmanın yolları anlatıldığı için kafanız karışmadan hedefinize odaklanmanız mümkün.

Ayrıca eski sevgilim nasıl geri döner adlı bu yazıyla ilgili yorumlarınızı yazarak eski sevgili konusunda sıkıntı yaşayan diğer insanların çözüm sürecini hızlandırabilirsiniz. Yorum yaparak aydınlatın; yorumları okuyarak da aydınlanın.

Sağlıcakla kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir