Eski Sevgiliden İntikam Almak için 7 Mükemmel Metot, Kaçırma Sakın

Eğer Sen de Eski Sevgiliden İntikam Almak İstiyorsan Bu Yazıyı Sonuna Kadar Okumalısın!

Eğer eski sevgiliden intikam alarak onun duygu dünyasını harap etmek ve ona en kötü duyguları yaşatıp ruh dünyasında fırtınalar koparmak amacındaysan, doğru yazı ile karşılaşmış olduğunu kesinlikle söylemeliyim.

 • Fakat eski sevgilinden gerçek anlamda intikam alabilmek için bu yazıyı sonuna kadar dikkatli bir şekilde okumak zorunda olduğunu da belirtmeliyim.

Çünkü bu yazıda 7 madde halinde eski sevgilinden intikam alabilmek için hangi adımları atman gerektiğini en detaylı biçimde ve ayrıntılarıyla öğreneceksin. Bu sayede artık içindeki tatmin olmayan duyguları da tatmin etmiş ve kendini çok daha iyi hissetmiş olacaksın.

1- Eski Sevgiliden İntikam Almak için, Deli Gibi Aşık Et, Sonra Ayrıl?

Eski sevgiliden intikam almanın en güzel yöntemlerinden birinin onu yeniden aşık etmek ve deli gibi aşık ettikten sonra da ondan hiçbir sebep ve gerekçe olmadan ayrılmak şeklinde kullanılabilecek bir yöntem olduğunu ifade etmeliyim.

Gerçekten de eski sevgiliden intikam alabilmek için kullanılabilecek en güzel yöntemlerden biri, onu yeniden aşık edip bir köşeye atmaktır.

 • Bu yöntemin nasıl kullanılabileceğini ve bu yöntem ile hangi intikam çeşitlerini gerçekleştirebileceğini, yazının ilerleyen bölümlerinde öğreneceksin. Fakat bu yöntemi kullanabilmek için son derece insafsız ve merhametsiz olman gerektiğini veya onun seni gerçek anlamda insafsızca ve merhametsizce terk etmiş olması gerektiğini düşünüyorum.

Bu yöntem (yani eski sevgiliyi kendine yeniden aşık edip onun gerçek anlamda bağlanmasını sağladıktan sonra herhangi bir neden ve gerekçe olmadan onu yarı yolda bırakmak ve terk etmek esasına dayanan bu yöntem) eski sevgilinin ruh dünyasını allak bullak edecek ve duygu dünyasında fırtınalar estirecek son derece güçlü bir yöntemdir. Detayları aşağıda öğreneceksin:

2- Eski Sevgiliden İntikam Almak için, Onun En İyi Arkadaşını Elde Etmek?

Eski sevgiliden intikam almanın en derli toplu ve en etkili yöntemlerinden biri de, onun en iyi arkadaşlarımdan birini elde edip onunla çıkmaya başlamak şeklinde özetlenebilir.

Çünkü eski sevgilinin kadim dostlarından birini elde etmek ve sonrasında ona şöyle bir mesaj atmak ya da mektup yazmak onu çılgına çevirecektir:

 • “Şimdiye kadar seninle birlikte olduğum için son derece pişmanım, ne yazık ki senin hemen yanı başında olan ve senden çok daha kaliteli bir insan olan bu kişiyi (yeni kişinin ismini yaz) yeni fark ettim. Ve onunla şimdi sevgili olduğum için kendimi oldukça mutlu ve huzurlu hissediyorum. Keşke daha önce onun ne kadar değerli bir insan olduğunu fark etmiş olsaydım ve keşke daha önce senin yerine onunla sevgili olsaydım. Bunu da anlamakta zorlanıyorum: Bu kadar güzel ve değerli bir insan senin gibi kötü ve içten pazarlıklı biri ile nasıl arkadaş olabilir? Öyle ya ben de zamanında sana kanmış ve sana aşık olduğumu zannetmiştim. Neyse, nihayetinde doğru yolu buldum ve doğru insanı seçtim. Eminim ki seçmiş olduğum doğru insan da senin yanlış bir arkadaş olduğunu fark edecek ve bu arkadaşlık ilişkisi son bulacak.”

Evet, eski sevgiliden intikam alabilmek için onun yakın dostlarından birini elde edip ona, buna benzer bir mektup ya da mesaj yazmak, onun deliye dönmesine ve acayip bir duygu durumuna bürünmesine sebebiyet vererek intikam hissini tam anlamıyla tatmin edecektir.

3- Eski Sevgiliden İntikam Almak için, Ters Psikoloji Kullanmak

Eski sevgiliden intikam alabilmek için kullanılabilecek en güzel yöntemlerden birinin de ters psikoloji olduğunu ifade etmeliyim. Çünkü ters psikoloji, karşı tarafın ruh dünyasında fırtınalar estirecek ve onu tamamen değiştirecek ve çılgına çevirecek bir yöntemdir.

Ters psikoloji taktiğini eski sevgilinden intikam almak için şöylece kullanabilirsin:

Ona eski usul ile bir mektup yazmalı ve bu mektubunda şuna benzer cümlelerle ondan ayrıldığın için gerçekten mutlu olduğunu ve herhangi bir pişmanlık hissi ile dolu olmadığını anlatmalısın:

 • “Daha önce seninle birlikteyken ilişkimizin gayet güzel ve derli toplu bir şekilde ilerlediğini zannediyordum. Fakat senden ayrıldıktan sonra ne kadar doğru bir karar aldığımı fark ettim ve bu ayrılığın kendi hayatım için gerçekten dönüm noktası olduğunun ayrımına vardım. Çünkü artık sen olmadan da hayattan türlü türlü mutluluklar alabileceğimi ve sensiz de dimdik bir şekilde hayat yolculuğuma devam edebileceğimi anladım. Bunun yanı sıra seninle birlikteyken hayatın anlamsız olduğunun ve herhangi bir zevki gerçek anlamda tadamadığımın yeni yeni farkına varıyorum. Bu nedenle senden ayrılmış olmam, benim için gerçekten bir dönüm noktası oldu ve senin gibi bir insanla birlikteyken yaşamış olduğum kötü deneyimlerden sonra şimdi hayattan gerçek anlamda zevk alıyor olmam, beni son derece mutlu kıldı. Benden ayrıldığın için veya bu ayrılığa onay verdiğin için sana minnettarım. Ne kadar güçlü ve yetenekli olduğumu yeni fark ettim, sana hayat yolunda başarılar diliyorum.”

Eski sevgiline buna benzer bir mesaj atmam ya da eski usul ile bir mektup yazman, onu adeta çılgına çevirecek ve ters psikoloji ile sana yeniden dönebilmek için can atmaya başlayacaktır.

Ters psikoloji yöntemini eski sevgilini geri kazanmak için kullanabileceğin gibi ondan gerçek anlamda intikam alabilmek ve onu çılgına çevirebilmek için de kullanabileceğini bilmelisin ve bütün detayları tam manası ile öğrenebilmek için yazının bundan sonraki kısımlarını da dikkatli bir şekilde okumalısın:

4- Eski Sevgiliden İntikam Almak için, Mutluluktan Havalara Uçmak

Eski sevgiliden intikam almanın en kestirme ve en güzel yollarından birinin de mutlu olmak veya mutluymuş gibi yapmak olduğunu bilmelisin. Bunun için öncelikle sosyal medyayı kullanmak durumunda olduğunu ifade etmeliyim, şöyle ki:

Sosyal medyada yapmış olduğun paylaşımlarda ne kadar mutlu olduğunu ve bu ayrılık sonrasında kendini toparlayıp muhteşem bir hayat yaşamaya başladığını eski sevgiline bir şekilde ifade etmelisin.

 • Paylaşmış olduğun yorumlar veya fotoğraflar ile gerçek anlamda mutlu olduğunu ortaya koyabilirsen ve bu durumu da eski sevgilinin görmesini sağlayabilirsen, ondan en güzel şekilde intikam almaya başlayabilirsin.

Çünkü o, senin bu durumunu ve mutlu halini görünce çılgına dönecek ve içindeki pişmanlık duygusunun kabardığını ve adeta bir ateşe dönüp kendisini yaktığını hissetmeye başlayacaktır.

Mutluluk yöntemi adını verdiğimiz bu yöntem, eski sevgiliden intikam almak için gayet kullanışlı ve işlevsel bir yöntemdir; yeter ki doğru bir şekilde kullanılsın ve yeter ki eski sevgilin bu paylaşımları görebilsin.

Bu yöntemi kullanırken eski ortak arkadaşlarınızdan birini veya birkaçını aracı kılıp onlara ne kadar mutlu olduğunu gösterip bir şekilde eski sevgiline bu durumu anlatmalarını da sağlayabilirsin.

Bu durumun oldukça değişik yöntemleri olduğunu bilmeli ve içinde bulunduğun duruma göre bu yöntemlerden herhangi birini kullanmalısın.

5- Eski Sevgiliden İntikam Almak için, Yanlış Mesaj Yöntemi

Yanlış mesaj yöntemi adını verdiğim bu yöntem, eski sevgiliden intikam almak isteyenler için oldukça kullanışlı bir yöntemdir ve doğru kullanıldığında karşı tarafın deliye dönmesine vesile olacaktır. Şöyle ki:

Eski sevgiline öncelikle şöyle bir mesaj atmalısın:

 • “Dün gece bana yaşatmış olduğun güzel duygular ve zevk dolu dakikalar için sana en içten duygularımla teşekkür ediyorum. İyi ki seninle tanışmışım ve iyi ki bu muhteşem deneyime seninle birlikte yelken açmışım.”

Buna benzer bir mesajı yazıp eski sevgiline gönderdikten sonra, muhtemelen o sana bir mesaj atacak veya seni arayarak bu durumun nedenini öğrenmeye çalışacaktır.

İşte bu noktada ona, yanlış kişiye mesaj attığını, aslında mesaj sahibinin bir başka kişi olduğunu ifade etmelisin.

Bu sayede eski sevgilin yeni birisi ile birlikte olduğunu ve onunla birlikte olduğun için de gayet mutlu olduğunu anlayacak ve bu durum onu çılgına çevirecektir.

Eski sevgilinin, atmış olduğun mesaja dönüş yapmaması veya mesaj ile karşılık vermemesi halinde, bu sefer ortalama bir iki saat sonra ona yeni bir mesaj atmalı ve şöyle yazmalısın:

 • “Kusura bakma, başka birine atmam gereken mesajı yanlışlıkla sana atmışım. Senin ismin hala rehberimde duruyormuş, şimdi siliyorum ve bundan sonra sana yanlışlıkla dahi olsa herhangi bir mesaj atmayacağım. Kusura bakma, hayatında mutluluklar dilerim.”

Sanırım bu mesaj yönteminin ne kadar güçlü ve etkili olduğunu anlamış olmalısın ve sanırım intikam alabilmek için bu mesaj yönteminin ne kadar kullanışlı olduğunun da farkına varmış olmalısın.

6- Eski Sevgiliden İntikam Almak için, Tamamla Cümleyi Metodu

Cümle tamamlama yöntemi olarak tarif ettiğim bu yöntem de eski sevgiliden intikam almanın gayet kullanışlı bir yoludur, şöyle ki:

Bu yöntemi kullanırken uzun bir cümle yazmalı ve bu uzun cümleyi kelimelerine ayırıp teker teker her bir kelimeyi bir kağıt parçasının içine yerleştirip eski sevgiline göndermeli ve eski sevgilinden bu kelimeleri birleştirip anlamlı bir cümle oluşturmasını talep etmelisin.

Bu yöntemi kullanırken öncelikle bir kağıdın üzerine gayet uzun ve anlamlı bir cümle yazmalı, ardından da kağıdın üzerine yazmış olduğun bu kelimeleri teker teker yırtıp başka bir kağıdın içerisine yerleştirmeli ve sonrasında da başka bir kağıda şunları yazmalısın:

 • “Senden, bu kağıt içerisinde bulunan her kelimeyi anlamlı bir cümle oluşturacak şekilde bir araya getirmeli istiyorum, gerçi bunu yapacak kadar zeki değilsin ama yine de bunu yapabilmen halinde daha önce birlikte olduğum insanın zeka seviyesine itibar edeceğimi kabul ediyorum.”

Bu yöntem, eski sevgilinin zeka seviyesi ile dalga geçmeni temin edecek ve onun bu durumdan kurtulabilmek için tedirgin olmasını sağlayacak ve bu sayede sen de amacına ulaşmış olacaksın.

O, göndermiş olduğun cümleleri bir araya getirip anlamlı bir cümle yapabilse de en nihayetinde ondan bir şekilde intikam almış ve onun duyguları ile oynamış olacaksın.

 • Buraya kadar aktarmış olduğum yöntemler, eski sevgiliden intikam almak için oldukça kullanışlı yöntemlerdir; fakat bir sonraki maddede aktaracağım yöntem ve tavsiye edeceğim kitap, sana oldukça farklı bir dünyanın kapısını aralayacak ve amacına ulaşabilmek için önündeki bütün engelleri kaldırmana vesile olacaktır.

Bu nedenle yazının bundan sonraki kısmını çok daha dikkatli bir şekilde okumanı tavsiye ediyorum ve aktaracağım bilgileri en az 2 defa okuyup öylece hareket etmen gerektiğini belirtmek durumundayım:

7- Eski Sevgiliden İntikam Almak için Eski Sevgili ile Sonun Başlangıcı

Hayatın her safhası, bitişler ve yeniden başlayışlarla doludur şüphesiz. Eski sevgili ile olan birliktelik de bu bitiş ve başlangıçlar kanunundan bağımsız değil.

Dolayısıyla, birçok insanın yaptığı gibi sen de eski sevgiliden ayrılmayı, bir dönüm noktasına, bir sonun başlangıcına çevirebilirsin istersen.

 • Değerli okurum, biliyor musun, bazı ilişkilerin ayrılık ile son bulması, o ilişkinin daha sağlam ve daha sağlıklı bir şekilde yeniden başlamasına zemin hazırlar bazen. Zaten eski sevgili ile sonun başlangıcı başlığını da bu anlamdan dolayı kullandım. Bu durum, o ilişkinin bir teneffüse ve molaya ihtiyaç duyduğunun en bariz kanıtıdır.

Aşk acısına yol açan bu vahim durumu, hem kendi adına, hem de eski sevgilin adına bir fırsata ve avantaja çevirebilmek de senin elinde aslında. Tabi bu durumu bir fırsata çevirebilmek için bazı temel dinamiklere gereksinim duyacağını belirtmek zorundayım. Dilersen bu temel dinamiklerden birkaçı (özellikle biri) üzerinde durmak isterim.

Birinci ve en önemli temel dinamiği harika bir öykü ile anlatmak istiyorum:

İçimizdeki Cevher ve Eski Sevgili ile Sonun Başlangıcı

Amerika’da bir parkta, bir uçan balon satıcısı, elindeki rengarenk balonlarla dolaşıyormuş. Bir ara, dikkatsizliğinden dolayı elindeki beyaz balonlardan biri uçar, havada süzülmeye başlar. Satıcı, ilkin bu durumdan rahatsız olur; çünkü elindeki balonlardan birini kaybettiği için üzüntü duymuştur.

 • Ancak birazdan, herkesin, gökyüzünde süzülerek yükselen balona baktığını fark eder ve bu durumun, iyi bir reklam vesilesi olduğuna karar verir. Parkta dolaşan tüm anne babalar, çocuklarının dikkatli bir şekilde gökyüzüne baktığını fark edince, teker teker balon satıcısının yanına giderek uçan balon alırlar çocuklarına.

Bu gelişmeden oldukça memnun olan satıcı, durumu bir fırsata çevirip, bir sarı balonu daha salar. Sarı balon da yavaş yavaş süzülür havada ve nihayet gözden kaybolur. Ardından bir kırmızı balon daha bırakır ve o da gökyüzüne doğru yelken açar. Tabi, bu arada balon satıcısının çevresine onlarca müşteri toplanmıştır.

Bu öykünün, eski sevgili ile sonun başlangıcı başlığı ve eski sevgiliyi yeniden kazanmak ile ilgisini kuracağım birazdan; ancak öykünün en can alıcı kısmını, son kısmını da anlattıktan sonra.

Parkta, olan biteni dikkatle izleyen bir zenci çocuk, usulca balon satıcısının yanına yaklaşır ve sorar:

“Baloncu amca, acaba, bir siyah balon bıraksanız o da diğer balonlar gibi havalanır mı?”

Balon satıcısı, siyahi çocuğun ne demek istediğini anlar ve hiç beklemeden, bir tane de siyah balon çözer. Siyah balon da öbürleri gibi uçar, uçar…

Nihayet gözden kaybolur. Ardından satıcı, siyahi çocuğa dönüp şu güzel cümleyi kurar:

“Evladım, bizi yükselten şey, dışımızdaki renk değil, içimizdeki cevherdir.”

Şimdi de öyküdeki hayat dersinin, eski sevgili ve sonun başlangıcı ile ilgisine gelelim. Az önce bahsini ettiğim ve eski sevgiliyi geri kazanmak için temel dinamikler dediğim unsurlardan biri şudur:

İçindeki Cevheri Keşfetmesine İzin Ver

 • “Eski sevgilin, bir zamanlar, içindeki cevherin farkına varmıştı ve bu yüzden sana aşık olmuştu. Zamanla, bu cevherin ne kadar değerli olduğunu unuttu ve aranızdaki birtakım sorunların da teşviki ile senden ayrıldı. Fakat, ara ara, hâlâ bu değerli cevheri aradığından emin olabilirsin. Burada, eski sevgilinin, içindeki cevherin kıymetini yeniden anlaması için ona fırsat vermelisin.”

Duruma tersten bakınca, senin de, onun içindeki cevheri yeniden keşfetmen gerektiğini bilmek zorundasın. Bir zamanlar sana delicesine aşık olan ve sana belki de herkesten çok değer verin bir sevgili, sence içinde harika bir cevher taşımıyor mu? İşte sonun başlangıcı, bu cevherin keşfi ile başlar.

Peki, bütün bunları nasıl yapacaksın, onu yeniden kendine aşık etmek için hangi adımları atıp hangi doğru yolu takip edeceksin?

Bu soruların cevabını arıyorsan, bu sitenin bu amaçla kurulduğunu belirtmek isterim. Evet, bu site, eski sevgili ile sonun başlangıcını arzu eden insanların iç sıkıntılarını gidermek için kuruldu. Dolayısıyla, eski sevgiliyi geri döndürmek için yöntem arıyorsan, bu sitedeki diğer yazıları okuyarak birçok değişik teknik öğrenebilirsin.

Bu konuda örneğin Meltem Nesim tarafından hazırlanan Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi, sana da mükemmel bir yol haritası olacaktır.

Bu değerli eseri indirip okumaya başlamak için şuraya tıkla. (Tıklatıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi‘ni indir.)

Eski sevgiliden intikam almakla da alakalı olan son 2 yazımı da okumalısın:

Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü Arayanlar Kaçırmasın Yoksa Pişman Olur!

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolunda 7 Mükemmel İpucu, Kaçırma!

Sağlıcakla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir