Erkeklerin Beden Dili Konusunda Sizi Şoke Edecek Çok Garip 7 Bilgi!

Erkeklerin Beden Dili Konusunda Siz de Uzman Olacaksınız!

Erkeklerin Beden Dili ve Konuşmaları

Erkeklerin kimi davranışları ve beden hareketleri bize onların karakterleri hakkında önemli mesajlar verebilir. Bize ilgileri olup olmadığını bedenlerinin bize söylediklerinden çıkarabiliriz.

  • Eğer karşınızda, sizle birlikteyken çok hareketli ve biraz da sakar bir erkek varsa, bu durum onun sizin karşınızda oldukça heyecanlı olduğunu gösterecektir. Bunu konuşmasındaki kimi sakarlıklardan da çıkarabilirsiniz elbette.

Bunun yanında tam tersi, hoşlandığı bir kadın karşısında çok donuk kalan erkekler de olabilir. Kimi erkeklerde heyecan durağanlığı getirebilir. O yüzden ilk görüşte umutsuzluğa kapılmamak gerekir.

Erkeklerin Beden Dilleriyle Verdiği Mesajlar – 1: Güç Gösterisi

Erkekler beden dili bazen isteyerek bazense istemeden bize birtakım mesajlar verir. Bir erkek eğer yanınızdayken kasım kasım kasılıyor, bedenini ön plana çıkaran hareketler yapıyorsa bilin ki size güç gösterisinde bulunmak istiyordur.

  • Bu da sizinle yakından ilgilendiği, mutlaka size sahip olmak istediği gibi anlamlara gelebilir. Bu gösteriyi yapan bir erkeği kendinize çekebilirsiniz. İnsan, etkilemek istediği bir insan karşısında tüm hünerlerini sergilemek ister.

Eğer vücuduna güveniyorsa, vücut yapısıyla ön plana çıkan biriyse veya bilinç altında bir şekilde bedensel hareketlerini kontrol edemiyor da yanınızda kasılıyorsa, bu mesajı alabilirsiniz.

Erkeklerin Beden Dilleriyle Verdiği Mesajlar – 2: Mum Gibi Eriyen Erkekler

Sizinle sadece iş olsun diye ilgilendiğini mi yoksa gerçekten içten içe sizi istediğini mi anlamak için bir erkeği iyi gözlemlemeli, tüm ayrıntılara hakim olmalısınız. Eğer bir erkek, arada sırada gayri ihtiyari olarak, tabiri caizse maymunlaşıyorsa, bu noktaları iyi yakalamanız gerekir.

Karşınızdaki kişi gayet ciddi bir şekilde takılıp size koz vermemek isteyebilir. Siz de bu ciddiyeti yanlış anlayıp size karşı soğuk davrandığını düşünebilirsiniz. Bunun sebebi karşınızdaki erkeğin sıkılgan bir kişiliğe sahip olması da olabilir.

  • Özellikle kadınlarla çok fazla geçmişi olmayan bir erkek, size karşı istek dolu olduğu halde özgüveni eksik olduğundan tutuk kalabilir. Bu gibi durumlarda küçük ipuçları size yardımcı olacaktır.

Örneğin zihinsel kontrolünü kaybettiği bir an size yakınlaşma tarzında bir hareket yapabilir veya size saçma gelen bir şeyler söyleyebilir. Bu gibi şeyleri hemen yadırgamak yerine altında yatan sebebi kurcalamaya çalışın.

  • Bir erkek etrafınızda pervane olmaya başlamışsa, bunu arkadaşlık bahanesiyle, şaka olsun diye de yapıyor olsa bir düşünün derim. İlgisinin ne boyutta olduğunu test etmeye çalışın. Yani size maymunluklar yapıyorsa bunları öylesine mi yaptığını yoksa her istediğinizde mi yaptığını anlayabilirsiniz.

Ondan, başkasından istediğinde reddedeceği saçma sapan şeyler isteyin mesela. Ya da yerine getirmesi çok zor bir şey talep edin. Eğer bu ısrarlarınız karşısında size ayak uydurmaya devam ediyorsa sizden etkilendiği açıktır.

Erkeklerin Beden Dilleriyle Verdiği Mesajlar – 3: Saçlar En Önemli İpuçlarından

Bir kadının saçlarının ucuyla oynaması, genellikle mutlu olduğu anlarda yaptığı bir şeydir. Karşısındaki erkeği etkilemek için de hoş bir görüntü sunabilir. Bir erkek içinse saçlarıyla oynamak hem bilinçli şekilde yapılan bir kur belirtisi olabileceği gibi, bilinçsizce de yapıldığı çok görülür.

  • Kimi erkekler heyecanlandıklarında kendileri de farkında olmadan saçlarının üst bölümüne ellerini götürerek orada saçlarını hafifçe kaşırlar veya ellerini hafifçe üstünde gezindirirler.

Genellikle elini kolunu nereye koyacağını bilememek, heyecan duyulan, karşı taraftan hoşlanılan durumlarda yaşadığımız bir durumdur. Burada da böyle bir ne yapacağını bilememe hali olsa gerek.

Erkeklerin Beden Dilleriyle Verdiği Mesajlar – 4: Gergin Bir Ruh Halinin Yansımaları

Karşınızdaki erkek soğukkanlı bir yapıya sahip olabileceği gibi, olaylardan çokça etkilenen ve bu etkilenmeyi çeşitli belirtilerle dışa yansıtabilir.

Örneğin, ortamda eline geçirdiği her şeyle oynamaya çalışıyorsa, ya sizden çok sıkılmıştır ya da size karşı yoğun hisler taşıdığından üzerinde büyük bir stres ve gerginlik vardır. Elbette başka tür hareketlerinden ve konuşmalarından ikisini ayırt etmeniz mümkün.

İlginizi Çekebilir: Cilve Nasıl Yapılır?

Erkeklerin Beden Dilleriyle Verdiği Mesajlar – 5: Fazla Dikkat Çekici Olmak

Bir erkek, size hoş gözükmek için çabalıyorsa size olan ilgisini anlamanız mümkün olacaktır. Sizinle buluştuğu zamanlar çok şık olmaya çalışıyor, güzel bir parfüm tercih ediyor ve bakımına önem veriyorsa bunu hissedebilirsiniz.

  • Erkekler bazen bu konuda kadınlardan bile daha dikkat çekici olabilmekte. Düşündüğümüz zaman bir erkeğin bir kadını beğendiğinde onu tavlamak için tüm güzel yönlerini sergilemeye çalıştığı bir gerçektir. Onu elinden kaçırmamak için aceleci davranacak ve bu yüzden belki acemice ve abartılı davranışlarda bulunacaktır.

Fazla dikkat çekici şekilde güzel giyinmek ve daima vücudunun her yerine özen göstermek, aynı zamanda her hareketine, her sözüne özen göstererek konuşmak önemli göstergeler olabilir. Hatta mimiklerinden bile belli çıkarımlar yapmanız mümkün olabilir.

Bir erkek sizi etkilemek için tüm enstrümanlarını kullanmak isteyecektir. O yüzden vücudunun her noktasını dikkatle izleyin. Unutmayın ki işinize yarayacak ipuçlarını orda bulacaksınız.

Erkeklerin Beden Dilleriyle Verdiği Mesajlar – 6: Karşısındaki Kadını Ciddiye Alan Tavırlar

İnsanlar saygı duydukları kişileri ciddiye alırlar. Bir insan, karşı cinsten hoşlandığı zaman o kişiye daima sonsuz bir saygı duyar. Hepimizin yaşadığı gibi, karşı tarafın kusurlarını asla görmezken onun tüm iyi yönlerini sürekli takdir eder.

  • Bu da karşı tarafa duyduğu sevgi kadar saygıyı da açığa çıkarır. Eğer bir erkek size karşı her zaman nazik, özenli ve saygılı davranıyorsa ve bunu da jest ve mimikleriyle, beden diliyle belli ediyorsa, bundan her zaman tek bir sonuç çıkarmak mümkün olmayabilir.

Ama burada yine onun sabrını deneme taktiğini kullanabilirsiniz. Siz ona saçma şekillerde, başkalarının sıkılgan tepkiler vereceği şekilde davrandığınızda size olan bu özenini sürekli koruyorsa size duygusal bir ilgi duyma ihtimali kuvvetlenecektir.

Erkeklerin Beden Dilleriyle Verdiği Mesajlar – 7: Hafif ve Etkili Temaslar

İkili iletişimde fiziksel temas hem çok riskli hem de zaman zaman çok etkili bir faktördür. Eğer bir erkek size sürekli temas etmeye çalışıyorsa zaten niyetini kolayca anlamak mümkün olacaktır. Ama arada sırada şaka yollu yapılan veya mecburi şekilde gerçekleşen, örneğin elinizin çarpışması veya sizi uyarmak için dokunma gereği duyması, merak ettiği için saçlarınıza dokunmak istemesi gibi durumlar olabilir.

Bu gibi durumlardan sonra utanıp gözlerini kaçırabileceği gibi, kasıtlı olarak gözlerinizin içine de bakabilir. Bunlar da iki tarafı birbirine yaklaştıran ve sıcak bir iletişim sağlayan hareketlerdir. Elbette siz de karşı tarafa uygulayabilirsiniz.

  • Ama bazı insanlar ilk aşamada bu tip davranışlardan pek hazzetmezler. Fazla aceleci davranmak ve ilk anda hemen fiziksel odaklı düşünmek gibi yorumlanabilir. Kimileri için büyüsü bozulmaması gereken bir şeydir fiziksel yakınlık. O yüzden fazla risk almamak en iyisidir.

Eğer gözlemlemesini bilirseniz, erkeklerin beden dili size daima belli başlı ipuçları sunacaktır. Bir erkek sizi istiyorsa ve bunu sözlü biçimde ifade etmekten çekiniyorsa, gerek kasıtlı olarak gerekse bilinçaltının yönlendirmesiyle farkında olmadan, bunu size açık eden hareketlerde bulunacaktır. O yüzden bir erkeğin vücudunun her noktasını, jest ve mimikler, ses tonu dahil iyi gözlemlemek ve incelemek gerekir.

Erkeklerin Beden Dili ve Mükemmel Bir Eylem Planı!

Erkeklerin beden dili konusunda çok önemli detayları sizlerle paylaşıp bu konuda adeta bir uzman olmanızı sağlamaya çalıştık ve bunu yaparken de birçok uzmanın erkeklerin beden dili konusunda yapmış olduğu çalışmalardan istifade etmeye gayret gösterdik.

  • Şimdi de herhangi bir erkeği kısa süre içerisinde etkileyebilmek ve onu kendinize bağlayabilmek için neler yapmanız ve hangi adımları atmanız gerektiğini en ince ayrıntısına kadar anlatan ve bu konuda adeta bir duayen olabilmenizi sağlayan Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitaplarını size de tavsiye etmek istiyoruz.

Evet Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitapları sizin de erkekleri etkileme, onları baştan çıkarma ve kendinize aşık etme konusunda adeta bir duayen olmanızı sağlayacak muhteşem bir set. Şimdiye kadar bu seti okuyup da bu konuda muhteşem ilerlemeler kaydeden yüzlerce okuyucu ile karşılaştık ve onların bu konudaki yorumları bize gerçek anlamda yol gösterdi. Zaten sizler de okuyucu yorumlarını incelediğinizde Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi‘nin neden bu kadar değerli ve önemli olduğunu fark etmiş olacaksınız.

Şimdi bu değerli eserleri indirip okumaya başlayabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Eğer ilişkiler konusunda daha fazla bilgi edinmek ve eski sevgili ile alakalı konulara bakmak isterseniz sitede biraz daha dolaşabilirsiniz.

Örneğin şu yazı da ilginizi çekebilir: Erkekler Nasıl Tavlanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir