Erkekler Sorulacak Sorular Üzerine Harika Bir İnceleme, Okumayan Pişman Olur!

8 Soru Tipi ile Erkekler Sorulacak Sorular Size de Çok Şey Katacak!

Erkeklerin ilgisini çekmek için ne tarz sorular sormak gerektiği çetrefilli bir meseledir. Özellikle ilk buluşmada, karşımızdaki erkeği çok az tanıdığımız hatta belki hiç tanımadığımız için ona dair hiçbir şey bilmeyiz. Nelerden hoşlandığını, nasıl kadınlara ilgi duyduğunu veya neler hakkında konuşursak ona daha çabuk yakınlaşacağımızı kestirmek zordur. Oldukça riskli bir alanda bulunduğumuzu söyleyebiliriz.

Erkekler Sorulacak Sorular, Soru Tipi 1: Zekanızla Etkileyin

Bir erkekten hoşlandınız ve ona yakınlaşmak için fırsat arıyorsunuz. Ona öyle sorular sormalısınız ki hem o kısa anda onu etkilemeli hem de karşınızdaki erkeğin karakterini hakkında önemli ipuçları edinmelisiniz. Bu ilişkinin ilerleyen safhalarında da hep hatırlanan bir an olacağından iki taraf içinde oldukça özel ve önemlidir.

  • Ona zekanızı belli eden sorular sorun. Aslında her zaman için önemli olan cevaplar değil sorulardır. Siz de sorduğunuz sorulara göre karşınızdaki kişide ilk izlenimi uyandıracaksınız.

O yüzden karşınızdakinden bir şeyler öğrenmekten çok, onu etkilemeyi önceleyin. İlk sohbet girişiminde bütün hünerlerinizi sergilemeniz, etkili sözler söylemeniz önemlidir. Zeki ve güzel konuşan bir kadın erkekler için her zaman akıl çelici bir unsurdur.

Erkekler Sorulacak Sorular, Soru Tipi 2: Bazen Fazla Üzerine Düşmek İyidir!

Erkeklere sorulacak sorular üzerine bazen bu kadar fazla düşünmeden gelişigüzel sorular sormak da etkili olabilir. Bazı anlarda erkekleri zekanızla etkileyebileceğiniz gibi bazı anlarda bunu hiç kullanmadan onu etkileyebilirsiniz. Yani laf olsun diye sorulmuş gibi gözüken aptalca(!) sorularla karşınızdaki erkeği tahrik edebilirsiniz. Bazen salağa yatmak gibi durumlar sizi çekici kılabilir.

Yani biraz yılışık olmaktan bahsediyoruz. Hangi erkeğin hangi sorular karşısında yelkenleri suya indireceğini asla bilemeyiz. Bu yüzden karşımızdaki erkek hakkında bir öngörüye sahip olmaya çalışmalıyız. Burada kadın sezgileri ve tecrübe çok önemlidir.

Erkekler Sorulacak Sorular, Soru Tipi 3: Çocuk Ruhlu Erkekler

Çocuk yönlü bir erkekle karşı karşıyaysak daha farklı sorular sormak gerekir. Bazı erkekler bazı konularda çok geç olgunlaşırlar veya hiç olgunlaşamazlar. Çocukluklarında edindikleri hobileri ileri yaşlarda da hatta evlendikten sonra bile sürdüren bazı erkeklerle karşılaşırız.

  • Örneğin çocukken izleyip çok sevdiği bir animasyonu veya film serisini ya da okuduğu bir çizgi romanı ve oradaki karakteri hayranlık derecesinde hala takip edip onun kupalarını, tişörtlerini, posterlerini alan ve çocukça bir dünya içinde yaşayan erkeklerin sayısı çoktur. Bu tip erkeklerle yakınlaşmak daha kolaydır.

Onlara ilgi alanlarıyla alakalı sorular sormanız, sevmiyorsanız bile sizin de o sevdiği için bir şeyleri araştırıp öğrenmeniz ve onunla ilgilenmeniz onun oldukça hoşuna gidecektir.

Erkekler Sorulacak Sorular, Soru Tipi 4: Bir Sonraki Adımı Düşünün

Erkeklere sorulacak sorular daha farklı boyutlarda da olabilir. Bir diğer soru tipi de hangi yemekleri sevdiği, nereleri gezmeyi ve görmeyi istediği gibi şeylerdir. Böyle sorulara altı dolu sorular diyebiliriz. Bu tip sorularla kişiliği hakkında birçok şey öğrenirken bir yandan da konuşmayı farklı boyutlara taşıyabilirsiniz.

  • Örneğin sevdiği yemeklerden birini çok iyi yaptığınızı söyleyebilir ve bir gün evinize davet edebilirsiniz. Bu olmazsa, o yemeğin çok iyi yapıldığı bir yer bildiğinizi de söyleyebilirsiniz. Elbette konuşmadan sonra canla başla böyle bir yer aramanız gerekecektir.

Yine gezip görmeyi istediği yerler hakkında yorumlar yapabilir ve ilişkinizin ilerleyen dönemlerinde buraları birlikte görmek istediğinizi hissettirebilir veya doğrudan söyleyebilirsiniz.

İşin burası, o anki yakınlık durumunuz ile ilişkili olarak değişiklik gösterecektir. Bu konuları daha da çoğaltmak mümkün olabilir. Biraz da sizin yaratıcılığınıza ve karşınızdaki insanın kişiliğine kalmış bir şey diyelim.

İlginizi Çekecektir: 6 Çarpıcı ve Gizli Taktikle Erkekleri Elde Etmenin Yolları, İlişki Uzmanı Olacaksınız!

Erkekler Sorulacak Sorular, Soru Tipi 5: Özel Hissettirin

Karşınızdaki kişiye özel hissettirmek her zaman önemli bir unsurdur. Eğer karşınızdaki erkeğe basit ve daha önce herkese sorulmuş gibi hissettiren sorular sormanın onu rahatsız edeceğini ya da çok ilgilendirmeyeceğini düşünüyorsanız ona özel sorular sormayı deneyin.

  • Örneğin yüzünde ya da vücudunun görülen başka bir yerinde bir yara izi varsa bunun hikayesini dinlemek isteyebilirsiniz. Burada karşı tarafı rahatsız etmeden ve ürkütmeden tensel temas da kurabilirsiniz. Yani soruyu sorarken şefkatle o noktaya dokunabilirsiniz. Bu ister istemez aranızda bir tensel çekim de oluşturacaktır.

Bu da tahmin edersiniz ki erkeklerin karşı koyamadığı durumlardan birisidir. Bunu sadece yara izi olarak düşünmemek gerekir elbette. Gözlerinin rengi, sakallarını hep kesip kesmediği gibi sadece onunla ilgili sorular olabilir. Elbette bunlar da herkese sorulabilecek sorular diye düşünebilirsiniz. Öyle olsa bile o anda kendi üzerine yoğunlaştığınızı düşünen erkek bunu öyle düşünmeyecektir. Aksine fazlasıyla kendine ve size odaklanacaktır.

Bunun yanında, bu soruyu sadece ona sorduğunuzu veya daha önce kimseyle ilgili böyle bir şeyi merak etmediğinizi hissettirecek sözler söyleyebilirsiniz. Doğru bir şekilde söylediğiniz sürece erkeklerin inanmayacağı şeylerin sayısı oldukça azdır.

Erkekler Sorulacak Sorular, Soru Tipi 6: Ona Donanımlı Olduğunuzu Gösterin

Bir erkeğe sorduğunuz sorular ona kendi kişiliğiniz hakkında da ipuçları verir demiştik. Kendiniz ne kadar bilgili ve donanımlıysanız karşınızdaki erkeği etkileme gücünüz o kadar artar. Burada donanımlı olmayı, genel kültüre hakim olmak, hayatın içindeki birçok unsuru takip etmek olarak düşünebiliriz.

  • Yani dünyadan bihaber yaşayan bir insan, diğer insanlar için ilgi çekici pek bir yöne sahip olmayacaktır. Bir işe alınma sürecini düşünün. Çalışacağınız şirket ne kadar büyük bir şirketse, sizde o kadar fazla özellik arayacaktır. O şirkette çalışabilmek için bilgisayar programlarını kullanabilmek, yabancı dil bilmek gibi yeterlilikler aranacaktır.

Günümüzde dünyanın küçülmesiyle artık her bilgiye kolayca erişebilmekte, her türlü müziği, kültür sanat içeriklerini kolayca tüketebilmekteyiz. İşte böyle noktalarda kendinizi geliştirmek hem girdiğiniz ortamlarda sizi öne geçirecek hem de diğer kızlar arasında erkeklerin daha çok ilgisini çekmenizi sağlayacaktır.

Güzellik, kılık kıyafet gibi unsurlar erkekler üzerine ilk başta çok etkileyici olabilirler. Fakat kendisiyle konuşamayan, daima yanındaki insandan eksik kalan, onun gerisinden gelen bir kadın, bir süre sonra erkek için donuk bir nesneye dönüşecek ve ilişki monoton bir hal alacaktır.

Fakat siz, rakiplerinizden veya genel olarak diğer kadınlardan diyelim, fiziksel olarak kendinizi eksik hissediyorsanız eğer, böyle yönlerinizi geliştirerek bir değil birkaç adım birden öne geçebilirsiniz.

Erkekler Sorulacak Sorular, Soru Tipi 7: Kimileri Tartışma Sever

Bazı erkekler birçok konu hakkında tartışmayı sevebilirler. Onlara yeter ki tartışılacak bir şey verin. Fazla riskli boyutlara gitmeden, yani kontrolü elinizde tutarak onlara bu tarz sorular sorabilir ve hem kişiliğini öğrenip size uygun birisi olup olmadığını tartarsınız hem de kendini ifade etme şansı verdiğiniz için size duyduğu yakınlık artar. Örneğin siyasi eğilimini sorabilir ya da tuttuğu takımla ilgili fikirlerinizi söyleyip hafif ölçekli bir futbol tartışmasına girişebilirsiniz. Gerisini ona bırakın…

Erkekler Sorulacak Sorular, Soru Tipi 8: Cinsel Sorular

Bir erkeğe yaklaşmanın en kolay aynı zamanda en tehlikeli yolu cinselliktir. Elbette bir kadının böyle konularda, özellikle ilk anlarda çok girişken olması hoş görülmez. Yine de dozunda olursa ve çaktırmadan bazı sorular sorup fikrini isterseniz etkili olabilirsiniz.

Fakat yine de ilk aşamalarda çok fazla girilmemesi gereken bir alandır. İlişki anlayışınıza ve aranızdaki uyuma göre, çaktırmadan karşınızdaki erkeğe pas atabilir ve belki onun bu konuya eğilmesini sağlayabilirsiniz.

Erkekler Sorulacak Sorular ile Erkeklerin Gözdesi Olmak Mümkün!

Bu yazımızda erkeklere sorulacak sorular ile ilgili en detaylı noktaları mercek altına almaya çalıştık ve bunu yaparken de özellikle uzman görüşlerini dikkate almaya gayret gösterdik. Şimdi de Suna Kaval isimli uzman bir yazar tarafından kaleme alınan ve erkek psikolojisini çok açık ifadelerle net bir şekilde ortaya koyan ve her kadının kısa süre içerisinde erkeklerin gözdesi olabilmesine kapı aralayacak olan harika bir yapıt üzerinde durup bu değerli eseri size tavsiye etmek istiyoruz.

Suna Kaval Hanımefendinin hazırlamış olduğu bu eser, Erkeklerin Gözdesi adıyla biliniyor, bu eser, şimdiye kadar binlerce kadına gerçek anlamda yol göstermiştir. Bu eserin gerçekten etkili ve erkekleri elde etme konusunda hakikaten işlevsel olduğunu okuyucu yorumlarına bakarak da anlayabilirsiniz.

Kaldı ki şimdiye kadar binlerce insan bu eserdeki etkili psikolojik yönlendirmeler ile, etkilemeye ve kendisine aşık etmeye çalıştığı erkeği kısa süre içerisinde kendisine bağlamanın yolunu bulmuş ve bunu defalarca hayata geçirmiştir.

Siz de kısa süre içerisinde bunu başarmak isterseniz aşağıya alacağımız indirme linkine tıklayıp kitap setini indirebilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Eğer kadın erkek ilişkileri konusu ile ilgili daha detaylı malumat sahibi olmak isterseniz sitedeki diğer yazılarımızı da incelemenizi tavsiye edebiliriz.

Mesela şu yazı da size hitap ediyor olabilir: İnanılmaz Taktiklerle Erkekleri Tavlama Yolları Sizi de Şoke Edecek, Okuyun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir