Erkekler Nelerden Hoşlanır Bu 7 Madde Size Çok Şey Öğretecek!

Erkekler Nelerden Hoşlanır Diyenler için 7 Maddede Gizemli Gerçekler!

Erkekler çok fazla şeyden hoşlanabilirler. Bunlar bazen çok basit şeyler olabilir. Karşısındaki kadının, o kadın için küçük ve önemsiz bir hareketi, belki saçını düzeltmesi, konuşurken yaptığı bir mimik, belki de ruj rengi erkekler için çok etkileyici şeyler olabilir.

Yine küçük fiziksel özelliklere dikkat eden erkekler de vardır. Bir kadının parmaklarının biçimi, taktığı bir takı gibi şeyler erkeklerin hoşlandığı en önemli şeylerden olabilir. Bunun yanında daha genel hoşlanma biçimleri de vardır. Bu tip ayrıntıların yanında daha önemli unsurlardan da bahsetmek gerekir.

1- Erkekler Daha Çok Ne Tarz Kadınlardan Hoşlanırlar

Erkekler, kendilerine değer veren kadınlardan daha çok hoşlanırlar. Arada bir yakınlık kuruldukça karşı tarafın bütün özellikleri onlara hoşlanılacak şeyler olarak gelir. Ama bir insana gıcık olduğunuzu düşünün, artık onun her hareketi size batacak, daha önce güzel ve çekici bulduğunuz yönleri bile itici gelmeye başlayacak ve bilinçaltınızın etkisiyle onu kendinize yabancılaştıracaksınız hatta daha önce onu sevdiğinizi bile kendinize unutturmaya başlayacaksınız.

  • Tıpkı bunun gibi bir erkeğin, karşısındaki kadına bağlı kalması için ona hoşlandığı şeyler bulması ama bunların hep aynı kalması gerekir. Yani birlikte oluşturulan birtakım anılar içerisine yerleştirilmiş hoş ve çekici anlar, o anılarla birlikte var olduğundan onları hep saklamak gerekir. Bir erkek karşısındaki kadına saygı duymuyorsa artık ondan hoşlanmaz. Onu fiziksel olarak çekici bulmaya devam etse bile soğumuştur artık ve yakınlaşma isteği duymaz.

Günümüzde çok farklı erkek tiplerine rastlayabilmemiz mümkündür. Her erkek tipinin de kendine göre hoşlandığı bir ya da birkaç kadın tipi olabilir. Burada benzerlikler ön plandadır. Yani bir erkek ya belli huyları, ilgi alanları, hobileri, yaşama biçimi hatta inancı kendine benzeyen kadından hoşlanabilir.

Bunun yanında bazı erkekler de kendine benzemeyen ama çok üstün, donanımlı, saygıya değer, yani bir bakıma kendinden daha üstün meziyetlere sahip olan kadın tipinden hoşlanırlar. İlişkilerde bazen bir tarafın diğerinden daha baskın olması söz konusudur. Kimi kadınlar ya da kimi erkekler bundan hoşlanırlar. Burada da böyle bir durum söz konusu olabilir.

Yani bazı erkeklerin ilişkilerde kadının altında konumlanmayı, kadının kendine göre daha baskın ve otoriter olmasını isteyebilirler. Bunun için hayatlarında her konuda yetkin gördükleri, saygı duydukları ve bu saygının hiçbir zaman tükenmeyeceğine dair inanca sahip oldukları bir kadını görmek isterler. Bu insanlarda görülen bir mükemmellik anlayışına işaret eder.

İlginizi Çekecektir: Erkekler Sorulacak Sorular Üzerine Harika Bir İnceleme, Okumayan Pişman Olur!

2- Erkekler Nelerden Hoşlanır, Kusurlu Yönlerinizi Saklayın

Bu tip erkekler sizde kusurlu, eksik bir yön keşfederlerse sizden soğuyabilirler. Bu sebeple onlara yetmek için daima çok dolu olmanız, kendinizi sürekli geliştirmeniz ve güne ayak uydurmanız gerekebilir. Bu tip erkekler karşılarında sadece güzel ve basit bir kadın değil, hayatlarında her anlamda onlara eşlik edecek, yerine göre rehberlik edecek bir kadın isterler.

  • Bu tip kadınlardan hoşlanırlar. Burada, toplumumuzda kadına biçilen anaçlık rollerinin de etkisi vardır. Bir kadın aslında aileyi ayakta tutan en önemli unsurdur. Erkek dışarıda çalışırken kadın evde birçok işi birden görür. Erkeğe de hem annelik hem eşlik vazifesi yapar. Onun koruyucu meleğidir aslında.

Elbette günümüzde bu anlayış bazı aile yapılarında kısmen ya da tamamen terk edilmiş, bozulmuş olabilir. Ama kabul edelim ki etkileri yoğun olarak sürmektedir. Çünkü kadınların yapısı da bunu yapmaya daha elverişlidir. Bunu değiştirmek, farklı şekilde uygulama, bireyler arasında eşitlik sağlamak elbette her zaman insanların elindedir.

3- Erkekler Nelerden Hoşlanır, Gizemli Kadınlar mı?

Bir insana kendinizle ilgili her şeyi, bütün geçmiş yaşantılarınızı, bütün sırlarınızı, yani en özel yönünüzü ilk tanışmanızda anlatırsanız, karşınızdaki o insan size karşı olumlu düşünceler edinmeyecektir. Bunu siz de yaşamışsınızdır. Eğer böyle bir insanla karşılaşırsanız onun değeri sizin gözünüzde düşecektir. Az ve öz konuşan insan her zaman daha fazla değere sahip görülür.

Bir kadın da bir erkeğe ne kadar fazla yönünü açarsa o kadar kendini tüketmiş olur. Karşısındaki insana, kendisi için uğraşacağı bir alan bırakmaz. Hem merak duygusu körelir, hem de karşıdaki insan elde edilmiştir artık. Bu tip kadınlar erkekler tarafından fazla saygı görmezler.

  • Oysaki bir kadın ne kadar gizemliyse erkekler için o kadar çekicidir. Bunu toplum içerisinde de gözlemleyebiliriz. Erkeklerin konuşmalarında bahsettiği bir kadın tipi vardır ki, ondan hep saygısızca ifadelerle, namussuz olduğunda dair iftiralarda bahsederler.

Çoğu kez bir insanı hiç tanımadan sadece dıştan görerek varılan bu yargılarda bazen tek bir hareket bile etkili olabilir. İşte bir erkeğe fazlaca yakınlık göstermeniz, sizce çok iyi bir niyetle yapılmış olsa bile erkeklerin zihninde sizi böyle bir etikete yerleştirmesine sebep olmaktadır.

Bu olduktan sonra o çevreden veya dışarıdan bir erkek sizinle birlikte olduğunda, bunları duyacak ve size güvense de ister istemez rahatsız olacaktır. O yüzden erkeklerin ağzına hiçbir zaman laf vermemek gerekir.

Bu tip iftiralar ve kötü karalamalar elbette size kıskançlık duyan kadınlar tarafından da yapılabilir. Her zaman az olan şeyin değerli olduğu gibi siz de yakınlıklarınızı sadece buna değecek insanlar için ve gerektiği yerde gerektiği ölçüde göstermelisiniz.

4- Erkekler Nelerden Hoşlanır, Sadık Erkekler ve Sadık Kadınlar Paradoksu

Erkekler nelerden hoşlanır diye sorduğumuzda aklımıza gelmesi gereke cevaplardan birisi de sadakattir. Elbette bunun sadece kadınlarda olması gereken bir özellik olduğunu söylersek son derece yanılmış oluruz. Bu tek taraflı işleyecek bir kural olamaz. Zaten böyle olması saygısızlığı ve ilişkide büyük sorunları, en azından suskun kalan taraf için mutsuzluğu beraberinde getirir.

Erkekler karşılarında her yönden kendilerine sadık olan bir kadın isterler. Ona sadık olmanız ve bunu her fırsatta hatırlatmanız, aslında onun bir erkek olarak her yönüyle size yettiğini, onunla mutlu olduğunuzu ve başka hiçbir ek şeye ihtiyaç duymadığınızı, başka erkeklerde gözünüzün asla olamayacağını ona sürekli hatırlatmak demektir. Bir insan ne kadar pohpohlanır ve gururu okşanırsa o kadar mutlu olur ve karşısındaki kadına duyduğu yakınlık ve bağlılık artar.

5- Erkekler Nelerden Hoşlanır, Ona Güvensizlik Hissettirmeyin 😉

Bu sebeple ona sürekli ilişkinizin güvende olduğunu, sizi elinde kolayca tutabileceğini hatırlatmanız gerekir. Bundan sonra sürekli size yönelecektir. Aklı daima erkeğinde değil başka yerlerde olan bir kadın erkekleri mutsuz eden bir kadın tipidir.

6- Erkekler Nelerden Hoşlanır, Farklı Kadın Tipleri Konusu

Erkekler farklı farklı olduğu gibi kadınlar da farklı farklıdır. Yukarıda da değindiğim gibi, eğer bir erkek nasıl bir kişiliğe sahipse karşısında da öyle bir kadın görmek isteyebilir. Bu yüzden öncelikle onu iyi tanımalı ve hoşlandığı şeyleri kendinize katarak yeniden yaratıp önüne sunmalısınız. Bunu yaptığınız zaman aradığı birçok şeyi birden sizde bulduğunu görecek ve sizden kopması, vazgeçmesi olanaksız gözükecektir.

Elbette siz mükemmel bir insan olamazsınız, kimsenin olamayacağı gibi. İnsanların birçok eksik yanları, kendilerinin de beğenmedikleri yönleri olabilmekte. Ama bugün her yerde sürekli ve sık sık yapıldığı gibi, insanların en çok talep ettikleri ve satın aldıkları şey hayaldir. Bir insana, sizde birçok şeyin olduğunu, onu daime mutlu edeceğiniz izlenimini verirseniz ve sürekli yeni şeyler sunmaya çabalarsanız, sizin peşinizden bir hayale kapılacak ve sizinle olmak ona büyülü gelecektir.

7- Erkekler Nelerden Hoşlanır, Erkek Psikolojisine Hükmet!

Erkekler nelerden hoşlanır başlığı altında sizinle çok önemli kavramları ve taktikleri işlemeye çalıştığımız bu yazı, tamamen uzman görüşleri esas alınarak size aktarıldı. Bununla birlikte bir erkeği gerçek anlamda elde edebilmek ve ona aşk iksiri içirebilmek adına her kadının mutlaka bilmesi gereken en önemli hususlardan bir diğeri de şüphesiz ki erkek psikolojisidir.

  • İşte erkek psikolojisi konusunda size gerçek anlamda katkı sağlayabilecek çok önemli bir eser tavsiyesinde bulunmak istiyoruz. Bu eser, erkek psikolojisi konusunda gerçek bir uzman olan ve uzman olduğunu da çok açık ve net bir şekilde kitaplarında yansıtan Suna Kaval tarafından hazırlanan ve şimdiye kadar binlerce kadına aşk hayatında ve yatakta muhteşem gelişmeler yaşatan Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi isimli eserlerdir.

Bu eserler gerçekten de işini hakkıyla yapan ve bir kadının erkeğinin gözünde adeta bir kraliçe ve baş tacı olmasına kapı aralayan muhteşem kaynaklar. Zaten okuyucu yorumlarını incelediğinizde bunu kendiniz de fark etmiş ve anlamış olacaksınız, ayrıca bu setin ne kadar işlevsel olduğunu da kavrayacaksınız. Aşağıya bu eserle ilgili bazı okuyucu yorumlarını ve eserlerin indirme linkini alıyoruz.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Eğer kadın erkek ilişkileri konusunu daha yakından takip etmek isterseniz sitede bulunan diğer yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Mesela şu yazıyı: 6 Çarpıcı ve Gizli Taktikle Erkekleri Elde Etmenin Yolları, İlişki Uzmanı Olacaksınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir