Erkeği Kendine Bağlamanın 7 Etkili Yolunu Öğrenin, Mutluluğu Yakalayın!

Erkeği Kendine Bağlamanın En Etkili ve Pratik Yolları

Erkeğin kalbini kazanmak ve onu kendine aşık ettirmek zannedildiği kadar zor değildir. Yeter ki etkili ve doğru yöntemleri kullanın. En inatçı erkeklerin dahi kısa sürede önünüzde diz çöktüğüne siz de şahit olacaksınız.

Peki erkeği kendine bağlamak için ne yapmalı? Hangi taktikleri denersem erkeği kendime aşık ettirebilirim? Yaşayacağımız ilişkinin kalıcı olması ve erkeğin beni her şeyin üstünde tutması için nasıl bir yol izlemeliyim?

Yanıtları sizler için araştırdık ve 7 maddede erkeği kendine bağlamanın yolları üzerine birbirinden ilginç detaylar sunduk. Umarız aktaracağımız bilgiler daha renkli bir aşk yaşamına kavuşmanıza yardımcı olur.

İşte erkeği kendine bağlamanın en etkili yolları

İki farklı birey olduğunuzu kabul ederek ilişkiye başlayın!

Bir ilişkiye başlarken karşıdaki kişinin bağımsız bir birey olduğunu kabul edip kendi özgürlüğünü de önemsemek aslında oldukça zorlu bir başlangıçtır. Çünkü bir ilişkiye özgürlüğe vurgu yaparak başlamak her zaman için risktir. Karşıdaki kişi sizin özgürlüğe verdiğiniz değeri farklı biçimde algılayarak geri adım atabilir. Ancak zor olsa da bunu erkeğe kabul ettirerek ilişkiye başlamak zaman ilerledikçe size pek çok avantaj sağlayacaktır.

Erkekten ne kadar hoşlanırsanız hoşlanın onun bütün dünyanızı işgal ettiğini göstermeyin. Onun dışında bir yaşamınız olduğunu ifade edin. Erkek sizin için olmazsa olmaz bir varlık gibi görülmemelidir. Eğer erkeği hayatınızın merkezine koyarsanız hem ona hem de kendinize haksızlık etmiş olursunuz. Üstelik bu tavrınızla erkeğin omuzlarına kaldıramayacağı kadar büyük bir sorumluluk yükler ve kaçmasına neden olursunuz.

Biraz bencillik her zaman işe yarar

Bir ilişkiye başlarken kadınların en fazla yanlış yaptıkları şey hiç kuşkusuz ki büyük fedakarlıklar göstermek ve kendi benliğini yok saymaktır. Halbuki bir ilişkide düşünülenin aksine fedakârlık değil bencillik işe yarar. Bir kadın erkekten önce kendisini düşünürse her anlamda şanslı çıkacaktır. Hatta erkeğin gözünde önemli bir yer edinmek istiyorsanız biraz bencil davranmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Eğer siz yaşanacak tüm ilişkide öncelikle kendinizi düşünürseniz erkeği de öncelikler konusunda buna alıştırmış olursunuz. Yani erkek de bu ilişkide önemli olan şahsın siz olduğunuzu kabul edecektir.

Erkekle alacağınız tüm kararlarda ortak bir noktada buluşmanız yani uzlaşmanız elbette ki önemlidir. Ancak her iki tarafın da memnun edilmesinin mümkün olmadığı durumlarda memnun edilmesi gereken ilk kişi sizsiniz. Eğer siz erkekle kuracağınız diyalogda kendinizi bu şekilde önemli bir insan konumunda hissettirirseniz emin olun ki erkek de size kıymetli bir insan gözüyle bakmaya başlayacaktır.

İlginizi Çekebilir: Erkeği Mutlu Etmenin Yolları

Özgüvenli kadınlar erkekleri peşinden sürükler

Erkeklerin dünyasında kadınlar ikiye ayrılır: Çocukluğunun kadınları ile özdeşleştirilmiş güçlü kadınlar ve sonradan tanıdığı zayıf kadınlar.

Erkeklerin gözünde anneleri her zaman güçlü bir kadındır. Çünkü anneleri koruma içgüdüsünün verdiği güçle evladını tüm tehlikelere karşı korumuştur. Ayrıca imkanları olsun olmasın her zaman evladının yanında durmasını bilmiş ve gücünü çekinmeden göstermiştir. İşte bu güçlü kadın modeli erkeğin ömür boyu zihninde önemli bir yer tutar ve erkek her zaman böyle bir kadının yanında olmak ister.

Erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız güçlü bir kadın olduğunuzu gösterin. Sorunlarınızı kendi başınıza çözün. Bir konuda erkeğin yardımına ihtiyacınız olsa bile bunu yetersizlik olarak sunmayın, sadece yardımlaşma olarak yansıtın. Hatta o kadar güçlü bir karakter görüntüsü çizin ki erkeğin zor zamanlarında ona destek olun.

Erkekler güçlü kadınlarla birlikte olduklarında kendilerini rahat hissederler ve geleceğe güvenle bakarlar. Korku ve endişelerden uzak bir ilişki yaşamak isteyen erkek özgüvenli bir kadını her zaman diğer kadınlardan daha cazip bir seçenek olarak görür.

Onu sevdiklerinden koparmayın!

Erkeklerin aşk yaşamında en fazla korktukları şeylerden birisi de birlikte oldukları kadının onları sevdiklerinden koparacakları endişesidir. Erkek bir kadına gönlünü kaptırmaya başladıktan sonra ailesiyle ve arkadaşlarıyla eski samimi diyaloğunu sürdürememekten korkar. Erkeklerin bu endişelerinde tamamen haksız oldukları da söylenemez. Çünkü bazı kadınlar birlikte oldukları erkeğin yalnız kendisi ile ilgilenmesini istemekte ve onu sosyal ortamından koparmaya çalışmaktadır.

Siz siz olun erkeğe böyle bir endişeyi kesinlikle yaşatmayın. Hatta erkeğin sosyal ortamındaki kişileri samimi biçimde benimseyin. Onun ailesiyle ve arkadaşlarıyla sıcak ilişkiler kurun. Onun dünyasını yıkmaya gelmediğinizi aksine onun dünyasını zenginleştirmek için yanında olduğunuzu kanıtlayın. Erkeği sizinle diğer sevdikleri arasında bir seçim yapmaya zorlamayın. Eğer erkeği bu şekilde rahat bırakırsanız hem sizi hem de diğer sevdiklerini aynı anda sevme fırsatı bulacak fakat her zaman önceliği size verecektir.

Cinselliği kendiniz için de isteyin!

Geleneksel kültür anlayışının ürünü olan erkeğin cinsellik talebi ve kadının bu talebe evet ya da hayır demesi biçiminde bir düşünce kalıbına sıkışıp kalmayın. Cinsel birliktelik için erkeği ilk adımı atan kişi olarak kabul etmeyin. Cinsel hayatın iki kişi arasındaki bedensel ve duygusal paylaşım olduğu bilincine varın ve siz de bu konuda söz sahibi olun.

Cinselliğe bakışınızdaki bu farklı ve cesur yaklaşım erkeğin kesinlikle ilgisini çekecektir. Bu konularda geride duran ve seks yaşamını erkeğin kararlarına bağlamayı kabul eden kadınların aksine cesur çıkışlar yapmaktan çekinmeyin. Sizin yatak odasında cesur olmanız erkeğin fantezi dünyasının renklenmesini sağlayacak ve sizinle ilginç deneyimler yaşamak için sabırsızlanacaktır.

İlginizi Çekebilir: Eski Sevgili Nasıl Unutulur?

İyi bir dinleyici olmalısınız

Erkekler kelimenin tam anlamıyla yalnız bireylerdir. Onların çok fazla insan tanımış olmaları veya bazı arkadaşlarına çok değer vermeleri yalnız oldukları gerçeğini değiştirmez. Erkekler pek çok arkadaşa sahiptir ancak onların içlerini dökebilecekleri dostları neredeyse yoktur.

Erkeği kendinize bağlamak ve onun kalbine sahip olmak istiyorsanız sabırlı bir dinleyici olmayı bilmelisiniz.

Erkekler bazen kadınlar için çok anlamlı olmayan konular üzerinde uzun uzun konuşabilirler. Çocukluk anıları ile ilgili önemsiz ayrıntıları defalarca tekrarlayabilirler. Sizin bir özelliğinizi dillerine dolayıp bu konuda uzun uzun açıklamalar yapabilirler. Erkekler güzel sohbetler yapmayı becerebilen insanlar değillerdir. Eğer erkeği etkilemek istiyorsanız sabırlı olmalı ve onu can kulağıyla dinlemelisiniz. Unutmayın ki erkekler konuştukça duygusal yakınlık kurarlar ve duygusal yakınlık kurdukça da daha fazla konuşurlar.

Değişime ve yeniliğe açık olun!

Hayatın hiçbir zaman durmadığını ve insanın da hayata yetişmek için durmamak zorunda olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Kendinizi devamlı geliştirin. Değişime ve yeniliklere açık olun. Eğer siz hayatın bir noktasında sabit kalırsanız hayattaki her şey gibi bir süre sonra eskirsiniz.

Bazı okurlarımızın “Aşk her zaman yenidir, hiçbir zaman eskimez.” dediklerini duyar gibiyiz. Ancak bu tarzdaki cümlelere itibar etmeyin. Siz kendinizi bırakmaya başladığınız anda yani kendinizi geliştirmekten vazgeçtiğiniz noktada özel hayatınızda büyük bir boşluk yaratırsınız. Bu boşluk ise ancak iki şekilde dolar: Ya erkek bu boşluğu huzursuz bir yaşam ile doldurmaya çalışacak veya bu boşlukta hiç de hoşlanmayacağınız öteki kadınlara yer verecektir.

Erkeği kendine bağlamak isteyen bir kadın her şeyden önce bu konuda detaylı bilgi sahibi olmalı ve en etkili taktikleri kullanarak erkeğin kalbini kazanmayı bilmelidir. İşte tam da bu noktada kadın okurlarımıza harika bir eser tavsiye ederek yazınızı noktalamak istiyoruz.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir