Erkeğe Alınacak Hediyeler, Bu Yazıyı Kaçıran Pişman Olur, Dikkat!

7 Maddede Erkeğe Alınacak Hediyeler Üzerine Harika Tüyolar!

Bir erkeğe etkili hediye almanın birçok farklı yolu olabilir. Bahsedeceğimiz her erkeğe alınabilecek türden hediyeler dışında bazı erkekler daha farklı beklentilere girebilirler. Elbette ona ne istediğini sorarak sipariş üzerine hediye almak işin heyecanını yok eder. Ama onun ne istediğini, ona belli etmeden öğrenebilir ve ne kadar ilgi dolu olduğunuzu gösterebilirsiniz.

  • Aslında ne aldığınızdan çok onu karşı tarafa nasıl sunduğunuz önemlidir. Mesela kendinizin çok sevdiğiniz, sizin için çok önemli olan bir şeyi hediye ettiğinizi söylediğinizde karşınızdaki erkek kendini özel hissedecektir. Bu aranızdaki bağları güçlendirir.

Onu etkilemek için en pahalı hediyeleri almaya çalışmak, yine onu mutlu edebilir ama altını doldurmalısınız. Basit hediyeler almak yerine ikiniz için de büyük öneme sahip olan şeyleri tercih edebilirsiniz. Birlikte olduğunuz erkeğe sürekli hediyeler aldığınız için bir noktadan sonra tatmin olma seviyesi artacaktır ve sürekli yaratıcı olmanız gerekecektir.

Erkeğe Alınacak Hediye Tipleri – 1: Kıyafetler

Örneğin bir erkeğe çok beğendiğiniz bir kazağı ya da ceketi alabilir ve sizin için giymesini talep edebilirsiniz. Bu oldukça hoşuna gidecektir. Aynı zamanda aranızda çok fazla yakınlık olmasa bile, aldığını kıyafetler ya da daha küçük ve risksiz düşünürsek kravat gibi, kol düğmesi gibi bazı aksesuarları alıp siz sevdiğiniz için sürekli kullanmasını istediğinizde ister istemez karşınızdaki erkeği sahiplenici bir yaklaşım sergileme avantajını elde edeceksiniz. Bunu daha da ileri götürebilir ve karşı tarafı yavaş yavaş kontrolünüz altına alabilirsiniz.

Erkeğe Alınacak Hediye Tipleri – 2: Sizi Daima Hatırlamasını Sağlayacak Şeyler

Erkeğe alınacak hediyeler başka türlerde de olabilir. Ona hem çok seveceği hem de unutulmayacak türden bir hediye alın. Bu günlük hayatta sürekli kullanacağı bir şey de olabilir. Mesela güzel bir saat ya da kalem…

Veya ilişki durumunuzda göre üzerinizde ikinizin fotoğrafı olan bir ürün tercih edebilirsiniz, kupa gibi ya da duvar saati gibi. Bu hediyenin sizle olan bağını daha çok kuvvetlendirmesini sağlayacak ve sizi daima yakınında hissetmesine yol açacaktır.

İlginizi Çekecek: Birinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Diyenlere Mükemmel Tüyolar, Kaçırmayın!

Erkeğe Alınacak Hediye Tipleri – 3: Kitap Seviyorsa…

Bir kitap hediye etmek herkesi mutlu etmeyebilir. Kimileri hemen tüketilebilecek şeyleri hediye almayı daha çok seviyorsa oldukça yanlış bir tercih olacaktır. Arada bir kitap okuyor diye hemen ona kitap hediye etmeyi düşünmeyin. Ömründe eline bile almamışsa hiç yanaşmayın. Fakat ona kitabı sevdirmek gibi bir amacınız varsa ve özel günler dışında ona bu hediyeyi almayı düşünüyorsanız o başka…

  • Kimi erkeklerse böyle bir hediyeden çok fazla hoşlanabilirler. Karşınızdaki erkeği çok yakından tanımıyorsanız, mesleği, ilgi alanları ve günlük hayatında nasıl bir kişiliğe sahip olduğu üzerine gözlemler yaparak daha iyi bir karar verme süreci yürütebilirsiniz. Bir kitapçıya girip herhangi bir kitabı almak riskli bir yöntem olabilir.

Karşınızdaki tarafı da fazla heyecanlandırmayabilir. Ama konuşmalarınız sırasına laf arasında bahsettiği bir kitabı not edebilir veya böyle bir şey olmamışsa, ilgilendiği bir konu hakkında bir kitap alabilir ya da çok sevdiği bir futbolcunun, sinema oyuncusunun, siyasi bir figürün ya da bir yazarın biyografisini hediye olarak alabilirsiniz.

Erkeğe Alınacak Hediye Tipleri – 4: Hediye Paketi

Erkeğe alınacak hediyeler arasından herhangi bir seçim yapamadıysanız veya yaratıcı olmayı seviyorsanız ona bir hediye paketi hazırlayabilirsiniz. İçerisine dilediğinizi koymakta serbestsiniz. Bu çokça uygulanan ve etkili bir yöntemdir. İçerisine küçük kâğıtlarda güzel aşk sözleri ya da tercihe göre duygularınızı anlattığınız uzun bir mektup yazabilir, birlikte çekindiğiniz ama onun gözünden kaçtığını veya zamanla unutmuş olduğunu düşündüğünüz fotoğraflarınızı ekleyebilirsiniz.

  • Bunun dışında sevdiği çikolataları ya da oraya yerleştirebileceğiniz diğer türden yiyecekleri, abur cuburları yerleştirebilirsiniz. Uğraşıldığı belli olan şeyleri yapmaya gayret edin. Kendisi için ne kadar uğraşıldığını hissederse o kadar mutlu olacaktır.

Aslında erkeğe alınacak hediyeler ne olmalıdır diye, hediye almanız gerektiği vakit kara kara düşünmeye başlamaktansa ona hediyeler biriktirmek daha etkili ve özel kılacaktır. Birlikte yaşadığınız anıları not edebilir, birlikte bir şey alırken iki tane almayı tercih edebilirsiniz mesela.

Bu şekilde, hediye paketi hazırlamayı düşündüğünüz zaman içine ekleyecek daha fazla şeyiniz olur. Aynı zaman aldığınız hediyeler sadece o anı ve geleceği etkilerken, daha önce uzun süreliğine o özel gün için, sadece onu mutlu etmek için uğraştığını bilmek daha zengin bir hediye vermenize sebep olacak ve karşı tarafı çok etkileyecektir.

Erkeğe Alınacak Hediye Tipleri – 5: Farklı Alanlara Yönlendirin

Bir erkeğe hediye alırken, aynı zamanda onu istediğiniz yönlere çekebilir, sizin ilgi duyduğunuz şeylerle ilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Bazı insanlar hayatlarını çok renksiz biçimlerde, sürekli aynı şeyleri yaparak yaşayabilmektedirler. Kimileri bunu kendi başına değiştirecek yaratıcı zekaya sahip olduklarından veya farklı insanlarla karşılaştıklarından, kendilerini farklı yönlerde zenginleştirebilirler.

  • Bazıları ise bunu sağlayamamıştır ve belki de içlerindeki zenginliği kendilerine keşfettirecek birini beklemektedirler. Erkekler için düşündüğümüzde, kadınlara göre daha kısıtlı ilgi alanlarının olduğu söyleyebiliriz. Mesela çoğu erkek futbolla ilgilenir. Hatta şöyle bir evlilik hayatı düşünün ki erkeğin tüm döngüsü iş-yemek-futbol maçları-haber programları üzerine sürüp gitsin. Bu her insan için iç bunaltıcı bir yaşam biçimidir aslında.

Bir erkek sırf siz yönlendiriyorsunuz diye de farklı alanlara ilgi duyabilir. Sözgelimi ona uzun zamandır merakla beklediğiniz bir film için iki kişilik bir sinema bileti hediye edebilir ya da bu basit geldiyse turistik bir gezi turu için yine iki kişilik bir rezervasyon hediye ettiğinizi söyleyebilirsiniz.

Bazen sizin de daha önce yapmadığınız yeni şeyleri birlikte keşfetmek de hoş bir yöntem olabilir. Özellikle karşılarında ilgisiz erkekler gördüklerini söyleyen kadınlar bu yöntemle çiftlerin ortak ilgisini başka bir yöne kaydırmak suretiyle aslında kendilerine doğru kaydırdıklarını, birlikte aktivitelerde bulunmanın her zaman aşkı kuvvetlendirdiğini ve zenginleştirdiğini iyi bilmeliler.

Erkeğe Alınacak Hediye Tipleri – 6: Ona Özel Düşünün

Karşınızdaki erkeğe alınacak hediyeler üzerine düşünürken yaratıcılığınızı sınırlamamalısınız. Onu ne kadar iyi tanırsanız, ilgi duyduğu şeyleri o kadar iyi bilirsiniz. Bazen yukarıda saydıklarımız gibi hediyeler onu etkilemeye yetebileceği gibi bazen de ona özel, sadece onun beğeneceği cinsten şeyler isteyebilir. Hobileri nelerdir, bunları bilmelisiniz mesela.

  • Böylece hem onu ne kadar iyi tanıdığınızı gösterebilir hem de kimseden hediye olarak alamayacağı şeyleri araştırıp bularak önüne serdiğinizde size minnet duyacaktır.

Sizin de ne kadar farklı ilgi alanınız ve bu alanlarda derin bilginiz olursa ona hediye bulmakta o kadar kolay hareket edersiniz. Hediye almanız gereken zamandan çok önce, asla ertelemeden, sürekli ona ne gibi bir hediye alırsanız daha çok mutlu olacağını düşünün. Baktığınız şeylerde hep hediye seçeneklerini arayın.

Erkeğe Alınacak Hediye Tipleri – 7: Yakın Türden İlişkiler İçin

Erkeğe alınacak hediyeler deyince aklımıza gelmesi gereken bir diğer şeyse onu cinsel olarak etkileyecek türden hediyelerdir. Örneğin sizin için giymesini istediğiniz bir iç çamaşırı hediye etmek gibi. Farklı türden hediyeler bulmaksa sizin ve birlikte olduğunuz erkeğin yaratıcılığına kalmış bir durumdur. Bu tarz hediyeler, eğer yeterince yakınsanız erkekleri oldukça mutlu etmektedir.

Erkeğe Alınacak Hediyeler Konusunu Merak Edenlere Erkeklerin Gözdesi Olma Fırsatı

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

Şu yazımızı da okuyun: Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları Nelerdir, Bu Bilgiler Sizi Şoke Edecek, Okuyun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir