Cilve Nasıl Yapılır Diyenler Bu Yazıyı Sonuna Kadar Okumalı, Çünkü…

Cilve Nasıl Yapılır 10 Harika Metot ve Muhteşem Bilgileri Kaçırmayın!

Kadınlar erkekleri ellerinde tutmak için kendilerinde belirli özellikler olmasına inanırlar ve bu özellikleri kazanabilmek için araştırmalar yapmaktadırlar. Biz de size bu yazımızda cilve nasıl yapılır, cilve yapmak nedir bunları anlatacağız.

  • Konunun ayrıntılarını aktarırken cilve nasıl yapılır sorusu ile ilgili 10 harika metot üzerinde durmaya çalışacağız ve bu metotları ayrıntılı bir şekilde aktarmakla birlikte, aynı zamanda ilk birkaç paragraf boyunca karışık bir şekilde cilve nasıl yapılır sorusu ile ilgili de bilgiler vermeye çalışacağız.

Bu bilgilerin gerçekten işlevsel olduğunu hesaba katarak yazı boyunca dikkatinizi uyanık tutmanızı tavsiye ederiz ve aktaracağımız bilgilere odaklanarak tam manası ile ne kastettiğimizi anlamaya çalışmanızı öneririz.

Çünkü ilk paragraflarda cilve nasıl yapılır sorusu ile ilgili vermiş olduğumuz detaylı bilgiler de, sonrasında ayrıntılı bir şekilde 10 harika metot ile aktardığımız bilgiler de cilve konusunda gerçekten işlevsel olacak ve hem günlük hayatınızda hem de gece hayatınızda size ciddi katkılar sağlayacak. 🙂

Kadınlar cilveler yaparak erkeklerin başlarını döndürmek isterler, erkekleri kendine bağlamak isterler. Erkekler kadınlara dokunmayı severler ancak siz buna karşı çıkın. Siz erkeğe dokunmaktan çekinmeyin, ancak onun size dokunması konusunda sınırlar koyun. Erkek ile yakın diyaloglar kurmak erkeğin sizi cilveli görmesini sağlayacaktır.

  • Erkeğin omuz kısımlarına dokunmak, kollarına ve sırtına dokunmak erkeğin heyecanlanmasını sağlayacaktır. Erkeği heyecanlandıran kadınlar cilveli kadınlardır. Erkeğin sizin sınırlarını bilmesini sağlayın. Sınırları bilen erkek bunun farkında olarak daha fazla heyecanlanacaktır. Erkek ile konuşurken imalarda bulunun ancak bu imaları ona açıklamayın.

Erkekler her yöne çekilecek konuşmalar yapmaktan çok hoşlanırlar. İmalı konuşmalar sırasında erkekler hayal dünyasına dalarlar, kurgulamalar yaparlar. Erkeğe arzularınızı yansıtacak sembolik cümleler kurabilirsiniz. Erkeğin önerdiği şeylere hemen evet dememek de cilveli bir kadın olmaktır. Erkeğin sizi ikna etmesini bekleyin.

Cilveli kadınlar erkekler için bulunmaz nimetlerdendir. Gizemli davranmak çok önemlidir, erkekler gizem dolu kadınları çekici bulurlar. Gizemli kadın değilseniz bile gizemli kadın rolü oynayabilir, kendiniz hakkında erkeğe her detayı vermeyebilirsiniz. Erkeğin merak edeceği şeyler yaratın.

  • Erkek ile sürekli konuşmak, kendiniz hakkında her detayı vermek gizeminizi ortadan kaldıracaktır ve erkeğin sizden uzaklaşmasını sağlayacaktır. Erkek ile sürekli irtibat halinde olmaktan kaçınmak gerekir, onunla konuşmak yerine daha önemli işleriniz olduğunu hissettirin. Böyle durumlarda erkekler sizi daha cilveli bir kadın olarak görecektir.

Erkeklerin her sorusuna net cevaplar vermeyin, sorulara kaçamak cevap vermeniz iyi olacaktır, erkeği merak içerisinde bırakarak cilveli olabilirsiniz. Görüştüğünüz erkek hakkında her türlü bilgiye sahip olmak erkeğin hoşuna gidecektir. Erkekler onları iyi tanıyan kadınlardan hoşlanırlar, erkek hakkında bilgiler edinerek onun ilgisini çekebilirsiniz. Erkek ilgisini çekmeyi başaran kadınları cilveli, çekici bulurlar. Konuşurken süzülün, normal bir cümleyi bile cilveli söylemek sizin elinizdedir.

  • Erkeği cümleleri kuruş biçiminiz ile etki altına alabilir ve heyecan duymasını sağlayabilirsiniz. Erkeğe kullanılan sevgilim, sevdiğim, yârim gibi kelimeler çekici gelmektedir. Siz de bu kelimeleri kullanarak cilve sahibi olabilirsiniz.

Naz yapan her kadın cilvelidir, erkekler naif kadınlardan hoşlanırlar, hemen hayır veya hemen evet diyen net kadınlar erkeklere itici gelmektedir. Siz de hemen evet veya hemen hayır demeden önce cilveli bir tavır ile nazlanabilirsiniz. Erkek sizin naz yaptığınızı anlayacak ve hemen harekete geçmek için fırsat arayacaktır.

1- Bakışlar ile Cilve Nasıl Yapılır?

Derin ve anlamlı bakışlar ile cilve yapacağınız kişiye bakmak her zaman etkili bir yöntemdir. Derin ve anlamlı bakışlar her zaman için erkeğin aklını başından almaktadır. Cilveli bir bakış atmak istiyor iseniz yüzünüzde hafif bir gülümseme olması gerekmektedir ve başınızı asla eğmemelisiniz.  Erkek ile bakışma süresini uzun tutmak erkeğin size odaklanmasını ve kalp atışlarının hızlanmasına neden olacaktır. Erkeği göz hapsinizde tutmak da cilve yapmanın başka bir yöntemidir, erkek sizin düşüncelerinizi merak eder ve size daha çok yaklaşım içerisinde bulunur. Erkeği bir topluluk içerisinde göz hapsine alabilir, erkek bunu fark ettiğinde ufak bir tebessüm ederek bakışlarınızı erkeğin üzerinden çekebilirsiniz. Böyle durumlarda erkek sizin onu arzuladığınızı düşünerek sizi cilveli bulur.

2- Cilve Nasıl Yapılır, Ne Sorman Gerektiğini Bil

Anlamlı sözler kullanmak erkeğe cilve yapmanın bir başka yoludur. Dili etkili kullanan bir kadın erkeği baştan çıkaracağını da bilen bir kadındır. Erkekler uzun konuşan kadınlardan ve sözü anlamsızca uzatan kadınlardan hoşlanmazlar. Erkek için kısa ve öz konuşan kadınlar çekicidir. Erkek için önemli olan şey ona hangi soruların sorulduğudur. Erkeğe arzuları hakkında, hayalleri hakkında ve zevkleri hakkında soru sorarak onların heyecanlanmalarını ve cilveli görünmenizi sağlayacaktır. Erkekler kendilerini ilgilendiren sorular ile karşılaştığında çok heyecan duyarlar ve sizden etkilenirler.

3- Göze Hitap Ederek Cilve Nasıl Yapılır?

Erkekler çekici ve güzel giyinen kadınlardan hoşlanır ve onları cilveli bulurlar. Dar kesim kıyafetler, yırtmaçlar ve açık elbiseler erkeklerin etkilendiği en etkili şeylerdir. Bu tür giyinen kadınları cilveli bulurlar ve bu kadınlara doğru adım atarlar. Eski tabir ile göster ama dokundurma tabirini kullanarak erkeği cilve alanınıza çekebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları

4- Cesur Kadın Cilveli Kadındır Unutmayın!

Erkek arkadaşınızın sen bunu yapamazsın dediği şeyi yapmaya çalışın ve yapın. Erkeğin yapamazsın dediği işi yaptığınız anda erkeğin gözünde azimli kadın özelliği kazandığınız zaman cilveli kadın sıfatını da kazanırsınız. Azimli olmak aynı zamanda tutkulu kadın olmanın da başıdır. Kendisini saklamayan kadınlar, istediği şeyleri söylemekten kaçınmayan, sakınca görmeyen kadınlar erkeklerin ilgisini çeken kadınlardır. Kendisini olduğu gibi gösteren ben buyum diyen kadınlar erkekler için cilveli kadınlardır çünkü erkeklerin hoşuna böyle kadınlar gider. Erkekler böyle kadınlara karşı arzu duyar ve cilveli bulurlar.

5- Erkeği Espriler İçinde Överek Cilve Nasıl Yapılır?

Erkekler kadınlar tarafından övülmekten çok hoşlanırlar ve bu konuda çok zayıflardır. Övgü kullanmak erkekler için sihirli bir büyüme metodudur. Ancak erkeğe yapılan övme net ve anlaşılır olmalıdır. Erkekler uzun uzun övülmelerden hoşlanmazlar. Erkeğe karşı kullanılan “aslanım, paşam’” gibi kısa kelimeler kullanmak erkeğin umursamaz davranmasına neden olacaktır ancak aklından hiçbir zaman çıkmayacaktır. Erkekler kullanılan bu kelimeleri defalarca aklından geçirirler ve bundan dolayı mutlu olurlar. Erkeklere karşı böyle kelimeler kullanmak sizin cilveli görünmenize sebep olacaktır.

6- Bakımlı Ol Ancak Belli Etme!

Erkekler bakımlı kadınlardan hoşlanırlar, bakımlı kadınlardan hoşlanırlar ve bu kadınları cilveli, çekici bulurlar. Bakım için neler yaptığınızı, nasıl uğraştığınızı erkek ile paylaşmak yararınıza olacaktır. Erkek bu azminizi gördüğünde sizi takdir edecek ve size daha çok yaklaşacaktır.

7- Yüzüne Odaklanarak Cilve Nasıl Yapılır?

Erkeğin gözlerine 3-4 saniye bakış atabilir daha sonrasında dudaklarına odaklanabilirsiniz. Erkekler bu durum karşısında çok heyecanlanırlar ve sizi çekici bulurlar. Bazı kadınlar cilve yapma özelliğini doğuştan kazanmışlardır. Bazı kadınlar ise cilveli olmayı taklit ile kazanırlar. Cilveli kadınlar ses tonlarını, duruşlarını, gülümsemelerini, bakışlarını iyi kullanabilen kadınlardır.

8- Doğal Davranarak Cilve Nasıl Yapılır?

Kadınların cilveli olmasının en büyük göstergesi doğal olmalarıdır. Erkekler için doğal kadınlar cilveli kadınlardır. Her kadının en doğal hali en cilveli halidir. Yapmacık davranmaktan, taklit yapmaktan kaçınan her kadın doğal kadındır. Bakımlı olmanın çok makyaj yapmak demek olmadığını bilmeli ve buna göre davranmalısınız. Az makyaj yapmak, doğal kremler kullanmak sizi cilveli kılacaktır.

9- İstediklerinizi İfade Edin Ancak Sabırlı Olun!

Kadın yeni tanıştığı bir erkeğe ilk görüşte niyetini belli edebilir, ancak bu niyetlerin gerçekleşmesi için sabırlı olması gerekmektedir. Niyetini açıkça belli eden kadın erkeğin gözünde cilveli bir kadındır. Kadın ilk adımı attıktan sonra erkeğe baskı yapmamalı ve erkeğin ne yapacağını beklemelidir.

10- Zarif Olun

Erkek ile diyalog kurar iken nazik ve zarif olmak sizi cilveli göstermeye yarayacaktır. Kadın olmanın yolunun zarafetten, naziklikten geçtiğini unutmamalısınız. Erkekler bu tür kadınlardan hoşlanırlar. Yapılan bir iş sonrasında teşekkür etmek, rica etmek, özürde bulunmak, düzen ve tertip sahibi olmak kadın olmanın başlıca özellikleri arasındadır.

Cilve Nasıl Yapılır Diyenlere Muhteşem Bir Eser

Evet cilve nasıl yapılır sorusu ile ilgili 10 çok önemli madde aktardık ve konunun ayrıntılarını mercek altına almaya çalıştık.

Şimdi de cilve konusunda belki de başucu kitabınız olacak ve size gerçek anlamda katkı sağlayacak muhteşem bir eser tavsiyesinde bulunalım ve Erkeklerin Gözdesi isimli bu muhteşem eserin sizi gerçekten değiştirebilecek bir potansiyele sahip olduğunu da ifade etmeye çalışalım.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti, şimdiye kadar binlerce kadının hayatını gerçek anlamda değiştirmiş ve onların aşk hayatında muazzam değişimler yaşamalarına kapı aralamış son derece işlevsel bilgiler ve taktikler taşıyan muhteşem iki eser.

Bu iki eserin ne kadar değerli ve ne kadar işlevsel olduğunu anlayabilmek için kitabın tanıtım sayfasında yer alan okuyucu yorumlarını inceleyebilirsiniz, sizin için bu okuyucu yorumlarının bir kısmını aşağıya aldık.

Kitabı indirmek için şuraya tıklayın. (Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini indirin.)

İlginizi Çekebilir: Eski Sevgiliden İntikam Almak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir