6 Sıradışı Yöntemle Erkekler Nasıl Aşık Olur, İşte Cevabı!

Bu 6 Yöntem Erkekler Nasıl Aşık Olur Diyenlere Gelsin!

Erkekler bir kadına iki şekilde aşık olabilirler. Birisi ilk görüşte aşk dediğimiz durumdur. Erkek kadını ilk gördüğünde etkilenir ve biraz vakit geçtikçe bu his giderek sıcak bir hal alır. Diğer aşk çeşidi de karşı tarafı tanıdıkça oluşan aşktır.

Erkeği Aşık Etmenin Yolları Meselesi 😉

Bir erkeği kendinize aşık etmek için çok belirgin yollar vardır. Erkekler genellikle kendini zorlayan kadınlardan hoşlanır. Bugün bu tip şeyleri erkeklerden daha çok duymaktayız. Kolay elde edilen kadınlardansa biraz burnu havada gibi olan, kendini ağırdan satan, erkeği peşinden koşturan kadın tipi erkeklere daha çekici gelmektedir.

  • İnsanlar kendilerinden üstün gördükleri ya da kendilerinde bulunmayan, etkilendikleri bir güzelliği olan bir varlığa hayranlık duyarlar. Aşk için de bir hayranlık, bir etkilenme durumu söz konusudur şüphesiz. Aşık olan erken karşısındaki kadına hiçbir kötülük konduramaz. Onu kendince kutsal bir varlık haline getirir. Kusurlarını görmez hale gelir.

Bunu düşünürsek, bir erkeği kendimize aşık etmek için önce ona güzel yaklaşmamız, üzerinde kötü bir izlenim bırakmamamız gerekir. İlk izlenimler, birbirinden etkilenme süreci çok önemlidir. Ne çok yakın olup birbirini hemen tüketmek ne çok soğuk olup karşı tarafta umutsuzluk yaratmak gerekir. İkisi de tarafları yabancılaştırıcı bir etki gösterecektir sonunda.

1- Erkekler Nasıl Aşık Olur, Karşımızda Nasıl Bir Erkek Var

Erkekler nasıl aşık olur diye sorduğumuzda, bu durumun karşımızdaki erkek tipine göre değişeceğini de unutmamalıyız. Eğer karşımızda, daha önce hayatına çok fazla kadın girmemiş bir erkek var, yani aşk deneyimi azsa, etkilenmesi daha kolay olacaktır. Böyle bir erkek için yukarıda bahsettiğimiz durum daha çok geçerlidir.

  • Yani bu tip erkekler, karşılarında kendini zorlayan, peşinden biraz koşturan, tabiri caizse kendini süründüren kadınlardan daha çok hoşlanabilirler. Fakat bu konularda daha çok tecrübeye sahip, başından birçok ilişki geçmiş bir erkekle karşı karşıyaysak durum değişebilir. Bu tip erkeklerin kadından beklentisi daha fazla olabilir. İlk aşamaları daha çabuk geçmek isteyebilirler.

Bu anların büyüsü onlar için biraz azalmış olabilir. Böyle bir erkeği etkilemek için farklı şeyler gerekebilir. Onun nasıl bir kadın tipi sevdiği de önemlidir. Karşımızdaki erkeği tanıyarak, hareketlerimizde daha özenli davranmak gerekir.

Sürekli onunla ilgili olduğumuzu, ilgilendiği, sevdiği şeyleri araştırarak onlardan bahsetmek bir erkeği mutlu edebilir. Kendisiyle ilgilendiği, değer gördüğü hissi bir erkeği oldukça etkileyebilir. Eski ilişkilerinde bulamadığı bir şeyleri bulması gerekir. Aynı şeyler monotonluk verecektir. Birlikte yeni şeyler keşfetme hissi öne çıkabilir.

2- Erkekler Nasıl Aşık Olur, Bazı Erkekler Özenli Kadın İster

İkinci tip erkek üzerinden gitmeye devam ediyorum. Ama tabii tüm erkekler için geçerli olabilir bu durum. Genel olarak da düşünelim. Bu tip erkekler daha önce birçok kadını tanımış olduklarından, bir kadından ilk başta etkilenmeleri daha düşük bir ihtimaldir.

  • Elbette bu olabilir fakat daha sonrasında birçok şey arayacaklardır. Bazı ayrıntılara daha fazla dikkat edeceklerdir. Bu tip erkeklere, birlikte vakit geçirmek, güzel anılar biriktirmek, birlikte yeni şeyler keşfetmek gibi arayışları daha baskın olabilir. Daha özel bir ilgi gerektirebilirler. Karşılarındaki kadın onlar için vazgeçilmez olmalıdır.

Birçok özellik taşımalıdır. Sadece güzelliğiyle ön plana çıkan bir kadın itici özelliklere sahipse, fazla soğuk, fazla bencil, fazla kendini beğenmiş olabiliyorsa mesela, güzelliği onun için bir dezavantaj da olabilir böyle erkekler üzerinde. Öte yandan gerçekten ilgili bir kadın, samimiyet gibi faktörler öncelikli olarak aranan özellikler olabilir.

İlginizi Çekebilir: Erkekler Nelerden Hoşlanır Bu 7 Madde Size Çok Şey Öğretecek!

3- Erkekler Nasıl Aşık Olur, Güven Duyulan Kadın?

Bu tarz erkekler aynı zamanda her konuda güven duyabilecekleri bir kadına aşık olabilirler. Daha önce birçok ilişki yaşadıkları için, ilk olarak hoşlandıkları bir kadına aşık olmaktan çekinebilirler. İleride acı çekeceklerini düşünüp kendilerini engelleme ve ondan uzaklaşma yoluna gidebilirler.

  • Böyle erkeklerde karşılıklı olarak bir güven duygusu uyandırmak, karşı tarafı mümkün olduğunca rahat ve yakın hissettirmek gerekir. O zaman erkek zihinsel olarak kendini rahatlatacak ve güven dolu bir ortamda duygularını baskılamadan açığa çıkarabilecektir. Erkekler her zaman kendilerine sadık olacak bir kadın isterler. Böyle bir kadını bulduklarını düşündüklerinde de ona aşık olabilirler.

Çünkü beğendikleri bu kadına sahip olabildiklerini, ona tek başına yetebildiklerini düşünmek onların ruhunu okşayacaktır. Ama dışarıda herkese mavi boncuk dağıtan bir kadın, erkeği bir süre kendi peşinden koştursa da bir süre sonra soğumasına ve nefret duymasına sebep olacaktır. Ortaya istenmeyen tatsızlıklar çıkabilecektir. Burada dengeyi sağlamak çok önemlidir.

4- Erkekler Nasıl Aşık Olur, Erkekler Kıskanç Varlıklar mıdır?

Her erkek az çok kıskançtır. Eğer sizi kıskanmıyorsa orada durup düşünmeniz gerekir. Yani diğer erkeklerle çok yakın olmanızı hiç takmıyor ve ilgilenmiyorsa şüpheyle yaklaşmanız gerekir. O yüzden bir erkeği kıskandırmak bazen etkili bir yöntem olabilir. Yani yakın bir arkadaşlık ilişkisi kurdunuz ve öyle ilerliyorsunuz.

  • Fakat karşı taraf bir türlü beklediğiniz tarzda yakınlığı size göstermiyor. O zaman ona bunun değişmesini istediğinizi hissettirin. Karşı taraf bir türlü emin olamıyor ve kartlarını açmak istemiyorsa ona rakipleri olabileceğini gösterin. Başkalarıyla da yakınlık kurduğunuzu ifade edecek şeyler söyleyin. İster istemez bir tür kıskançlık duygusu oluşacak ve sizi sahiplenmek isteyecektir.

Çünkü aranızdaki uyumu kaybetmek istemeyecektir. Bu da ileri aşamadaki duygulara geçmesinde yardımcı olabilecek bir etken olabilir. Bu tip bir arkadaşlık durumu üzerinden gidersek, yine karşı tarafa mesajlar göndermenin birçok yolu olduğunu bilirsiniz.

Onunla bir dönem çok yakından ilgilenip bir dönem sonra uzak kalmak, bu yakınlığı araması ve onun da size yaklaşması da önemli bir taktiktir. Bu erkeklerin üzerinde daha çok etkili olabilen bir taktiktir. Özellikle karşımızda kadın ilişkilerinde çok fazla tecrübesi olmayan bir erkek varsa bu daha çok işe yarayacaktır. Onu etkilemek daha kolay olacaktır.

5- Erkekler Nasıl Aşık Olur, Sahiplenici, Şefkatli Kadınlar

Bazı erkekler kendilerini sahiplenen, gerek bir anne vazifesi gören gerek her anlamda koruyucu bir kadın arayışı içindedirler. Kendilerinin beceremediği yönleri tamamlayan kadın onlara daha çekici gelir. Burada karşımızdaki erkeği tanımak yine önemli bir faktördür. Bu tarz erkekler kendilerini sahiplenen kadınlardan daha çok etkilenirler.

  • Hayatı boyunca bir daha sizin gibi bir kadını bulma ihtimalinin onun için ne kadar düşük bir ihtimal olduğunu, size bağlanmazsa başka birine de bağlanamayacağını ona hissettirmeniz gerekir. Bu yüzden tüm iyi özelliklerinizi sergilemelisiniz. Örneğin onun için yemek yapmak her zaman çok önemli bir gösterge olabilir.

Bu erkekler için hem bir annelik, dolayısıyla şefkat ve sahiplenme çağrışımı yapacak, güven içinde hissettirecektir. Değer verildiğini, kendisi için zahmete katlanıldığını gören erkek yumuşayacaktır.

Bazen de tüm hünerlerinizi sergilemeniz gerekir. Artık bunların ne olacağı size kalmış. Ama erkekler güzel yemek yapan kadınlara aşık olur desek hem iddialı hem de çok doğru bir cümle olabilir. O yüzden yemek anahtar kelimelerden biri olabilir.

Toparlayacak olursak, karşımızdaki erkeğe göre nasıl bir yol izleyeceğimizi düşünmek ve onu etkilemek gerekebilir. Eğer karşımızda kadınlarda ilişkilerinde acemi olan bir erkek varsa farklı bir yol, diğer türlü erkekler için farklı bir yol izlemek gerekir.

6- Erkekler Nasıl Aşık Olur Sorusuna Taktiksel Bir Cevap: Erkeklerin Gözdesi Olarak

Erkekler nasıl aşık olur sorusu bağlamında çok farklı taktikler aktarıp ufkunuzu genişletmeye ve yolunuzu aydınlatmaya çalıştığımız bu makale içerisinde, tamamen uzman görüşlerini esas alıp kadın erkek ilişkilerine mercek tutmaya çalıştık. Bunu yaparken internette yer alan yalan yanlış bilgileri esas almak yerine, daha ziyade uzmanların ve bilimsel gelişmelerin ortaya koyduğu derli toplu ve kayda değer bilgileri esas almaya gayret gösterdik.

  • Şimdi de kendisi bir uzman psikolog olan Suna Kaval Hanımefendinin kaleminden çıkmış olan Erkeklerin Gözdesi setini sizlere tavsiye etmek istiyoruz. Suna Kaval, özellikle erkek psikolojisi konusunda derin incelemeler ve araştırmalar yapmış ve bu araştırmalarını birçok kitabında bizimle paylaşmış oldukça değerli bir yazar, fakat Suna Kaval Hanımefendinin yazmış olduğu en popüler kitap Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi adıyla piyasaya çıktı.

Bu eser, her kadının başucu kitabı haline getirmesi ve defalarca okuması gereken bir kaynak. Öyle ki bu kaynağı okuyan kadınlar hayatlarında kendileri için muhteşem bir yol haritası bulmuş ve hangi noktada hangi adımları atmaları gerektiğini de tamamen kavramış olacaklardır. Bu eser ile hayatı değişen bazı okuyucu yorumlarını incelemek, ne demek istediğimizi anlayabilmek adına oldukça faydalı olacaktır. Aşağıya hem eserin indirme linkini hem de bazı okuyucu yorumlarını alıyoruz:

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Kadın erkek ilişkileri ve insan psikolojisi oldukça önemli konulardır, bu bağlamda kişinin son derece hassas bir şekilde bu konulara eğilmesi ve bu konuları mercek altına alması gerekmektedir. Bu bağlamda sitedeki farklı yazılarımızı tavsiye ederek yazımızı bitiriyoruz.

Mesela şu yazı da dikkatinizi çekecektir: Erkekler Sorulacak Sorular Üzerine Harika Bir İnceleme, Okumayan Pişman Olur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir