6 Müthiş Adımla Eski Sevgilini Geri Getirmen Mümkün, Dikkat!

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Yolları, 6 Harika Adımda Tüm Detaylar!

Bütün kalpten seven aşıklar gibi sen de eski sevgilinin özlemine dayanamadığından dolayı onu geri getirmek istiyor ve bu yüzden de eski sevgiliyi geri getirme yollarını arıyorsun değil mi?

 • Hem de onu öyle çok ve önü alınamaz bir tutku ile seviyorsun ki geri getirme yolu yerine geri getirme yolları arıyorsun. Olur ya bu yollardan biri boş çıkarsa diğer alternatifi değerlendireyim hesabı…

Değerli dostum, bu yazıyı okumaya başladığın için çok şanslı olduğunu düşünebilirsin; çünkü biraz sonra (yazıyı okuyup bitirdiğin zaman) eski sevgilini geri getirmek için mükemmel yollar öğreneceksin.

Şimdi sana eski sevgilini geri getirmek için su değil süt taşıman gerektiğini söylersem ne düşünürsün? Muhtemelen metaforu (benzetmeyi) anlamadığın için yazının devamını okuyup ne söylemeye çalıştığımı algılamaya çalışacaksın. İzah etmeye çalışayım:

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Yollarının Öyküsü

Bir zamanlar halkı tarafından sürekli kandırılan bir kral varmış. Fakat, halkı bu durumu kabullenmek istemiyormuş. Bir gün kral, halkına bunu kanıtlamak için onları bir teste tabi tutmuş. Bütün şehir ahalisini sarayın bahçesinde toplatan kral onlara, saray tellalı ile şöyle bir ferman okutmuş:

 • “Ey ahali, kralımız, şu saray bahçesinde gördüğünüz havuzun yarın sabaha kadar süt ile doldurulmasını emrediyor. Bu havuzun ağzına kadar sütle dolması için her evden yarım kova süt gelmelidir. Aksi takdirde havuz boş kalacaktır. Saray memurları hesap yaptı. Her evin yarım kova süt getirmesi havuzun dolması için yeterli olacak. Kralımızın sizden istediği, yarın sabaha kadar yalnızca yarım kova süt.”
 • Bu ilandan sonra halk, kendi aralarında konuşarak birer ikişer dağıldı. Herkes evine gider gitmez, ellerine kovalarını alıp doldurarak havuza boşalttı. İçlerinden fakir bir ihtiyar, şöyle düşündü: “Ben fakir olduğum için süt yerine su doldursam ne olur ki? O kadar sütün içinde yarım kova suyu kim fark edecek?”

Ve düşündüğü gibi yaptı. (Öykünün eski sevgiliyi geri getirme yolları ile ilgisi tam da burada.) Karanlıkta, kimseye fark ettirmeden yarım kova su doldurup havuza boşalttı. Havuz nerdeyse dolmak üzereydi.

Sabah olup kral, havuzun başına geldiğinde gördüğü manzara karşısında üzüldü; ama şaşırmadı. Herkes, fakir ihtiyar gibi düşünmüştü ve havuz ağzına kadar su ile doluydu.

Bu öykünün eski sevgiliyi geri getirme yolları ile ilgisine geçelim şimdi de.

 • Ya eski sevgilin tarafından terk edildin ya da sen onu terk ettin değil mi? Bu iki olasılık dışında bir ihtimal var mı? Hangisi geçerli olursa olsun, en nihayetinde, ayrılma sebebinizin su yerine süt taşımak olduğunu söylersem yanılmış olur muyum? Yanılmadığımı sen de biliyorsun.

Sonuçta ya sen onun arzularını ve isteklerini yeterince tatmin etmedin veya o, senin hedeflerini kulak ardı edip yabana attı? Şimdi yapman gereken tek şey, yeniden birlikte olduğunuzda ne yapman gerektiğini kafanda kurgulamak ve olgunlaştırmaktır.

Özellikle onun ellerini yeniden tutmaya başladığında ona su yerine süt taşımaya özen göstermen gerektiğini bilmelisin. Aynı şekilde onun da sana süt taşıması için en baştan önlemini alman gerekir.

 • Bunun için bir araya gelip ilişkinizin gidişatını birlikte değerlendirmeniz şart. Yoksa ilişkiniz yeniden sarpa sarmaya başlar ve yine eski sevgiliyi geri getirme yolları aramaya başlarsın.

Neden, eski sevgiliyi geri getirme yolları adlı bu yazıda geri getirme yoları yerine böyle bir öykü aktarıp ders çıkarmanı istedim, biliyor musun? Sen bunu biraz düşünedur, biz sonraki maddelere geçelim:

İlginizi Çekecek: Eski Sevgiliyi Özlemek, Kesin ve Garantili Çözüm Yolları

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Yolları 2, Şiir ve Akrostiş Metodu

Konu eski sevgiliyi geri getirme yolları olunca ilişki uzmanlığım boyunca insanlara tavsiye ettiğim birkaç yöntemden birinin de şiir ve akrostiş yöntemi olduğunu ifade etmeliyim.

Şiir ve akrostiş yöntemi hemen hemen herkesin bildiği bir yöntem olmakla birlikte, genellikle karşı tarafın ismini esas alarak yazılan bir şiir olarak karşımıza çıkar. Hani birçok kişinin hatıra defterinde bulunan şu dörtlük var ya:

“Seviyorum ama kimi.
En tatlı birisini.
Nasıl anlatsam sana?
İlk harflere baksana.”

Bu şiirde bulunan ilk harfleri yukarıdan aşağıya doğru sıraladığımızda karşımıza SENİ ifadesi çıkar ve bu bir akrostiştir.

İşte siz de eski sevgilinizi geri getirmek için onun adını esas alarak bir akrostiş yazabilir ve bunu bir kağıda yazıp şiirin fotoğrafını çekerek onun bir şekilde bu fotoğrafı görmesini sağlayabilirsiniz.

 • Günümüzde sosyal medyanın oldukça etkin bir şekilde kullanıldığını hesaba katarsak, eski sevgilinizin adına yazmış olduğunuz bu akrostiş şiiri, sosyal medya hesabınızdan paylaşıp onun bu şiiri görmesini sağlayabilirsiniz.

Tabii bu akrostiş içerisinde mümkün mertebe onu içtenlikle sevdiğinize dair ifadeler kullanmalı, bununla birlikte ona muhtaç olmadığınızı ve kendi başınıza da dimdik ayakta durabileceğinizi de anlatmaya gayret göstermelisiniz.

Yani akrostişi yazarken ona muhtaç olduğunuz hissiyatını karşı tarafta uyandırmadan ve samimi duygularla içten bir sevgiyle dile getirilen ifadeler kullanmaya gayret göstermelisiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Yolları 3, Güçlü Olmanın Karşı Tarafa Etkisi

Eski sevgiliyi geri getirme yolları içerisinde bana danışan insanlara bilhassa tavsiye ettiğim yöntemlerden biri de şudur:

Mümkün mertebe güçlü durmaya çalışın ve hayat yolculuğunda kendi başınıza ayakta durabileceğinizi, karşınıza çıkabilecek her türlü engeli ve her türlü handikapı rahatlıkla aşabileceğinizi karşı tarafa kanıtlamaya çalışın.

 • Çünkü insanlar, güçlü olan varlıkların yanında durmayı tercih ederler ve bu bağlamda eski sevgiliniz de sizin ne kadar güçlü olduğunuzu fark ettiğinde size yeniden dönüş yapabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaya başlayacaktır.

Çünkü sizin güçlü ve tek başına ayakta duran ve kendi kendine yetebilecek bir potansiyele sahip olduğunuzu fark ettiğinde, sizinle yeniden birlikte olmak isteyecek ve size sahip olabilmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Bu anlamda güçlü olduğunuzu ve bu aşk acısının sizi hiçbir şekilde yıkamadığını karşı tarafa bir şekilde anlatmaya çalışmalısınız, özellikle de sosyal medya hesaplarınızdan bunu bir şekilde izah etmeye gayret göstermelisiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Yolları 4, Yarım Kalmış Hikaye Yöntemi

Eski sevgiliyi geri getirme yolları arasında bir başka güzel yöntemin de yarım kalmış hikaye metodu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim; çünkü ilişki danışmanlığı yaptığım süreç boyunca kullanmış olduğum bu yöntem, özellikle bana danışan insanların son derece güzel sonuçlar elde etmesine vesile olmuş harika bir yöntemdir.

 • Bu yöntemi kullanırken özellikle eski sevgilinizle tanışma anından başlayarak ayrılmak zorunda kaldığınız zaman dilimine kadar yaşadığınız güzellikleri kısaca ve özetle anlatan bir hikaye yazmalı ve bu hikayeyi yarıda bırakıp ona kendi el yazınızla yazıp göndermelisiniz.

Ve hikayenin en altına da şunu yazmalısınız:

 • “Lütfen eski günlerin hatırına da olsa bu hikayeyi uygun bir şekilde tamamlayıp bana gönderebilir misin?”

Evet, kısaca, yarım kalmış hikaye yönteminde eski sevgilinizle yaşamış olduğunuz ilişkiyi özet halinde yazmalı ve hikayeyi bitirmeden yarım kalmış bir şekilde ona gönderip onun tamamlamasını sağlamaya çalışmalısınız.

Bu yöntem, eski sevgiliyi geri getirme yolları içerisinde oldukça işlevsel ve faydalı bir yöntem olduğu için defalarca kullanılmış son derece etkili bir taktiktir; çünkü bu sayede eski sevgiliniz, özellikle sizinle alakalı düşüncelerini ve duygularını yeniden yaşamaya başlayacak ve onun aşk kıvılcımları harekete geçecek.

Şimdi de eski sevgiliyi geri getirme yolları içerisinde yer alan farklı bir yol üzerinde duralım ve bu konunun da oldukça önemli olduğunu ifade etmeye çalışalım:

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Yolları 5, Kendini Değiştirme Vaadi

Bir ilişkinin bitme noktasına gelmesinin en büyük nedenlerinden birinin de iki taraftan birinin, karşısındaki partnerinin değişmediğini ve değişmeyeceğini düşünmesidir.

 • Zaten ilişkileri yıpratan ve en nihayetinde de bitiren en önemli noktalardan biri, partnerlerden birinin karşı tarafı değiştiremeyeceğini fark etmesidir. Bu anlamda iki kişi kafa dengi olmadığını ve hiçbir şekilde anlaşamayacağını düşünmeye başladığında, ilişki yıpranmaya başlar ve en nihayetinde bitip tükenir ve ayrılık ile neticelenir.

Bu noktada eski sevgiliyi geri getirme yollarını arayan ve bu yolları tatbik etmeye çalışan birinin şu noktaya özellikle dikkat etmesi gerekir:

Eğer ilişkinizde daha önce yaşadığınız sorunlardan bir kısmının müsebbibi sizseniz, artık bu durumdan rahatsız olduğunuzu ifade etmeye çalışmalı ve bu hatalarınızı bir şekilde telafi edeceğinizi karşı tarafa izah etmeye çalışmalısınız.

 • Yani ilişki içerisinde suçlu olduğunuzu kabullenmeli ve hatalarınızı düzeltmeye hazır olduğunuzu dile getirmeye çalışmalısınız, bunu yine sosyal medya üzerinden yapabilirsiniz ve eski sevgilinize, daha önce hatalı olduğunuz yönünde bazı ifadeler kullanabilirsiniz. Bununla birlikte hatanızı anladığınızı ve artık aynı hataları tekrarlamayacağınızı da ifade edebilirsiniz.

Şimdi de eski sevgiliyi geri getirme yolları içerisinde bulunan bambaşka ve oldukça güzel bir nokta üzerinde daha duralım ve böylece yazımızı noktalamaya çalışalım:

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Yolları 6, Müthiş Bir Eylem Planı

Konu eski sevgiliyi geri getirmek olunca bu konunun oldukça önemli ve hayati bir noktaya temas ettiğini bilmeli ve deneme yanılma yoluyla meseleyi halletmek yerine, oldukça etkili ve defalarca kez denenmiş bir eylem planına ihtiyacınız olduğunu da bilmelisiniz.

Evet, defalarca denenmiş ve oldukça etkili bir eylem planına ihtiyacınız var; çünkü konu deneme yanılma yoluyla çözülebilecek bir mahiyetten oldukça uzaktır.

 • Bu noktada ilişki danışmanlığı yaptığım süreçte insanların eski sevgilisini yeniden kazanmasını temin eden oldukça geniş kapsamlı ve derli toplu bir şekilde hazırlanmış bir eylem planı ile çalıştım ve bu eylem planını her seferinde okurlarıma ve danışanlarıma tavsiye ettim.

Bu eylem planı, kendisi de bir ilişki uzmanı olan Meltem Nesim tarafından hazırlanan Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları adıyla da bilinen bir yol haritası. Bu kaynak gerçekten etkili ve işlevsel; çünkü bu kaynak sayesinde eski sevgiliyi geri getirme yollarını tüm ince noktalarına kadar etraflı bir şekilde öğrenip eski sevgilini yeniden sarabileceksin.

 • Bu noktada mühim olan eski sevgiliyi geri getirmek değil; çünkü bu kaynak sayesinde bu iş çok kolay olacak. Önemli olan eski sevgilini kazandıktan sonra onu yeniden kaybetmemen.

Bu noktada Meltem Nesim Hanımefendinin hazırlamış olduğu Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları adlı eserin indirme linkini ve bazı okuyucu yorumlarını aşağıya alıyoruz:

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Şuraya tıklayıp bu değerli kitap setini hemen indirin. (Tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi'ni indirebilirsiniz.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

Eğer kadın erkek ilişkileri konusunda daha detaylı bilgilerle kendinizi yetiştirmek ve geliştirmek istiyorsanız, sitede bulunan diğer yazılarımızı da incelemelisiniz.

Mesela şu yazımızı da okuyabilirsiniz: Eski Sevgili Nasıl Unutulur, 8 Muhteşem Taktikle Çok Etkili Çözüm Yolları!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir