6 Çarpıcı ve Gizli Taktikle Erkekleri Elde Etmenin Yolları, İlişki Uzmanı Olacaksınız!

İlişki Uzmanlarından Muhteşem Bilgilerle Erkekleri Elde Etmenin Yolları

Bir erkeği elde etmenin yollarıyla ilgili yazılmış belki de yüzlerce farklı kitap vardır ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta erkeğin nasıl elde edileceği değil bunu başarabilmek için geçireceğiniz zorlu süreçte hangi kritik adımlara dikkat etmeniz gerektiğidir.

  • Zorlu bir süreç olan ve oldukça hassas süreçlerden geçmeniz gereken bu zorlu yolda azimli bir şekilde yolunuza devam ederseniz kesinlikle başarıya ulaşacağınıza garanti verebilirim. Her işte olduğu gibi bayan arkadaşların hassasiyet konusunda erkeklere göre çok daha kararlı ve azimli davrandıklarına şahit olmuşumdur.

Bayanlar kafalarına taktıkları işleri gerçekleştirmek için çok ince bir düşünce yapısına sahip olduklarından dolayı bu tür işler adeta onlardan sorulur diyebiliriz. Bu yüzden erkeği elde etmek için bir yapılacaklar listesi oluştursak ve bir bayanın eline versek her adımı en iyi şekilde yapacağına emin olabilirsiniz. Şimdi yavaş yavaş erkekleri elde etme ile ilgili stratejilere göz atabiliriz.

1- Erkekleri Elde Edebilmek İçin Neler Yapmak Gerekir?

Bir erkeği elde etmek için öncelikli olarak o erkeğe sempatik ve hoş görünmeniz gerekiyor. Erkeklerin zihniyeti bir kadın güzel ise onun için her şeyi yapabilirim zihniyetidir. Biraz hastalıklı bir düşünce yapısı gibi gözükse de bu durum erkeklerin neredeyse %95’i için geçerli olmaktadır.

  • Durum böyleyken bir erkeği elde etmek için öncelikli olarak dış görünüşünüze bir hayli önem vermeli ve o erkeğin bulunduğu ortamda tüm dikkatleri üzerinize toplamalısınız. Eğer ki bu süreçte o erkek tarafından dikkat edilen kişi sizseniz ve erkeğin gözünü üzerinizde en az bir kere de olsa gördüyseniz işinizin artık çok basit olduğunu söyleyebilirim.

Bu noktadan sonra o erkek ile ilgili daha özel ayrıntıları öğrenmenin vakti gelmiş demektir. Örneğin erkeğin özel ilgi alanlarından tutun da nasıl bir bayandan hoşlandığı ile ilgili oldukça kritik bilgilere sahip olabilirseniz onu elde etmenin önündeki tüm engellerin ortadan yavaş yavaş kalktığına bizzat şahit olacaksınız.

2- Erkekleri Elde Etmenin Yolları, Ya Tutmazsa?

Ancak ilk aşamada sorun yaşadıysanız yani dış görünüşünüzle erkeğin dikkatini üzerinize çekmeyi başaramadıysanız işinizin gerçekten çok zor olduğunu söyleyebilirim. Çünkü erkekler hoşlanmadıkları ya da güzelliği ile büyülenmedikleri kadınları elde etmek için hiç çaba sarf etmezler.

  • Bu durumda eğer ki kadın o erkeğin üzerine çok fazla düşerse, onunla ilgilendiğini aşırı bir şekilde belli ederse ve erkeğe onun gözünde değerli olduğu izlenimini ona verebilirse o zaman işler belki biraz daha değişebilir.

Erkeklerin düşünce yapısı biraz daha nettir yani pek fazla ince düşünmezler. Bu sebepten dolayı kadın erkek ile aynı düşünce yapısına sahip olabilmeyi başarabilirse bu durumda işleri bir hayli kolaylaşır.

3- Erkekleri Elde Etmenin Yolları, Erkek Bayana Karşı İlgili Değilse Ne Yapmak Gerekir?

Başlıkta da belirttiğimiz gibi oldukça sıkıntılı bir durum olan bu senaryo gerçekleşirse bayanın işi bir hayli zor gibi gözüküyor olabilir ancak bu durum imkansız bir boyutta değildir. Yani her şeyin bir çözümü vardır gerçeği burada da karşımıza çıkıyor.

Bir söz vardır bilirsiniz erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer diye. Erkeklerin yemek konusunda oldukça hassas olsuklarını yoldaki çocuğa sorsanız o da söyler. Çünkü ev işlerinden anlayan, yemek yapma mahareti güçlü olan kadınlar her zaman için bu konularda bir adım önde gitmektedir.

  • Kendini bu konuda geliştiren ve bunu bir şekilde karşısındaki erkeğe belli eden kadınların fazla çaba göstermelerine gerek kalmadan erkekten bekledikleri değeri zaten bir süre sonra göreceklerdir. Erkeklerin bu hassasiyetlerini çok iyi bilen ve kullanmasını iyi bilen bayanlar için o erkeği elde etmek ikiyle ikiyi toplamak kadar basit bir hale gelir.

Benim yemek yapmak ya da ev işleriyle uğraşmak gibi bir maharetim yok o zaman ben bu savaşı kaybettim diye düşünen bayanlar varsa onlar kendilerini hemen karamsarlığa sürüklemesin çünkü bu durumda da yapılması gereken daha birçok yol var.

İlginizi Çekecektir: İlişki Uzmanlarından Harika Cevaplar: Erkekler Nasıl Kızlardan/Kadınlardan Hoşlanır?

4- Erkekleri Elde Etmenin Yolları, Duygusal Etkinlikler?

Örneğin bir erkeğe şiir okusanız belki çok etkilenmez ya da onun kulağına güzel bir söz fısıldasanız o erkeğin aklında farklı düşünceler varken bunlar oldukça etkisiz bir zaman kaybı olmaktan öteye geçemeyecektir.

Ancak duygusal bir yapıya sahip olan erkeği elde etmek istiyorsanız bu aşamada bu saydığımız duygusal etkinlikler bir hayli işe yarayacak ve o erkeğin aklını başından kolay bir şekilde alabileceksiniz.

  • Belki bu bir anda gerçekleşmeyecek belki de haftalar hatta aylar alacak ama o kadınlığınızın yumuşak cazibesini ve duygusal yönünüzü erkeğe hissettire hissettire belli etmeyi başarabilirseniz bu durum hem erkeğin aklında kalıcı olacak hem de onu elde etmeyi başarabilirseniz bu sefer o kişinin sizi bırakması oldukça güç olacaktır.

Çünkü duygusal olarak etkilenen bir erkeği yolundan çevirmek oldukça zor bir iştir. Erkekleri duygusal olarak etkilemenin oldukça zor olduğunu bir kez daha üzerine basa basa söylemek istiyorum ancak bir şekilde bunu başarabilirseniz önünüzde artık hiçbir engel kalmamış demektir.

Kadınlık cazibeleri diye bir kavram kullandım ancak bu kavramın yanlış anlaşılma gibi bir durumu olabilir. Benim burada kastettiğim olay kadının ses tonundan tutun da bir yerde nasıl konuştuğu, nasıl oturup kalktığı hatta nasıl cümleler kurduğu ile ilgilidir.

Bir kadından her zaman için kibar davranmasını ve düşük bir ses tonuyla konuşmasını beklersiniz. Bir erkek olarak ben de karşımdaki kadının kibar olmasını ve nazik cevaplar vermesini beklerim. Karşımdaki kadın kaba saba küfürlü konuşan bir yapıya sahipse benim ondan soğumam için emin olun başka hiçbir nedene gerek kalmaz. O yüzden kadınlar bu durumu akıllarından hiçbir zaman çıkarmamalı ve erkeğe karşı her zaman için kibar ve nazik görünmelidirler.

5- Erkekleri Elde Etmenin Yolları, Mesaj Meselesi?

Kadınların vahşi cazibelerini kullanabilmeleri için en etkili yollardan bir diğeri de erkeklere etkileyici mesaj atmalarıdır. Özenle kurulmuş cümleler ile erkeğin kalbini fethetmek hem kolay hem zordur.

Bu mesajları nasıl bir zaman diliminde gönderdiğiniz kadar nasıl bir üslupla söylediğiniz de oldukça önemli bir yere sahiptir. Romantik bir akşam yemeğinden sonra deniz kokusu eşliğinde söylenen bir mesaj ile akşam evde mandalina yerken reklam arasında söylenen mesaj nasıl bir değilse bu durum da aynen böyledir.

  • Her şeyin yerini ve zamanını çok iyi bir şekilde tutturmanız gerekmekte ve erkeğin aklını başından alabilmek için bu uygun zamanı beklemelisiniz. Bundan sonra yapmanız gereken işlem gerçek manadaki kadınlık cazibelerini kullanmaktan geçer.

Bunu erkeğin sapıklığı şeklinde yormak çok saçma bir eylem olacaktır çünkü her erkeğin iç güdüsel olarak doğuştan gelen bazı önlenemez istek ve arzuları bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise cinsel istek ve arzulardır. Hafif yırtmaçlı bir etek ya da çok az bir göğüs dekoltesi bile erkeği elde etmek için belki de yeterli bir neden olacaktır.

Bu gibi durumların ne kadar etkili olup olmayacağı tamamen karşınızdaki erkek ile ilgili bir durum olduğu için bu işlemler erkekten erkeğe değişebilmektedir. Bu yüzden bir erkeği elde etmek istiyorsanız önce karşınızdaki kişiyi çok iyi tanımanız ve buna göre bir strateji belirlemeniz sizin faydanıza olacaktır.

6- Erkekleri Elde Etmenin Yolları, Erkeklerin Gözdesi Olacaksınız!

Aktarmış olduğumuz bilgilerin tamamını uzmanlardan almaya ve onların en değerli görüşlerini sizlere sunmaya çalıştık, çünkü erkekleri elde etmenin yolları gibi psikoloji ağırlıklı bir konu uzman görüşü olmadan elbette ki aktarılamaz ve sıradan bilgilerle sunulamaz.

  • Bu anlamda yukarıda da izah ettiğimiz gibi konunun uzmanlarından seçmiş olduğumuz ve adeta bir kuyumcu hassasiyetiyle derlemiş olduğumuz bu maddeler, gerçekten size aşk hayatınızda muhteşem bir potansiyel katacak ve güzel ilerlemeler kaydetmenize kapı aralayacak.

Bununla birlikte herhangi bir kadının kısa zaman içerisinde erkeklerin gözdesi olabilmesi için muhteşem bir ilerleme kaydetmesine kapı aralayacak farklı bir tavsiye üzerinde de durmak istiyoruz.

Suna Kaval tarafından hazırlanan (kendisi bir ilişki uzmanıdır ve son derece değerli yapıtlara imza atmıştır) ve şimdiye kadar binlerce kadının aşk hayatında yeni sayfalar açılmasına vesile olan Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi adıyla satışa sunulan bu set, daha önce kadın erkek ilişkileri konusunda yazılmış neredeyse bütün eserlerden daha kaliteli ve daha işlevsel.

Bu durumu okuyucu yorumlarına müracaat ederek rahatlıkla anlayabilirsiniz, nitekim bu eserle alakalı okuyucu yorumlarını incelediğinizde bu eserin gerçekten son derece kaliteli ve işlevsel olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Bu anlamda size Suna Kaval Hanımefendinin hazırlamış olduğu Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi setini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz ve eserin indirme linkini okuyucu yorumları ile birlikte aşağıya alıyoruz.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Eğer kadın erkek ilişkileri konusunda daha fazla bilgi edinmek ve bu konuda gerçek manada uzmanlaşmak isterseniz sitedeki diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Mesela şu yazı da ilginizi çekebilir: İnanılmaz Taktiklerle Erkekleri Tavlama Yolları Sizi de Şoke Edecek, Okuyun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir