5 Farklı Alanda Erkekleri Etkileyen Sözleri Öğren, Aşkını Renklendir!

Erkekleri Etkileyen Sözleri Bilmek Çok İşinize Yarayacak!

Erkekleri hiçbir şey yapmadan sadece sözcüklerinizle etkileyebileceğinizi biliyor muydunuz? Evet erkekler yerinde söylenmiş sözler sayesinde kolayca etkilenebilir ve kadına bütün benliği ile bağlanabilir.

Sözcükler kadınların dünyasında sıradan bir iletişim aracı olarak algılanırken erkekler için konuşulan her şey duyguların açıkça ifadesi kabul edilir. Bu nedenle erkeklere söyleyeceğiz sözler konusunda çok daha dikkatli olmalısınız ve ağzınızdan çıkan her kelimenin erkeğin kulağını aşarak yüreğinin duvarlarına çarptığını bilmelisiniz.

Peki erkekleri etkileyen sözcükler nelerdir? Hangi ifadeler erkeğin duygu dünyasını değiştirip renklendirme gücüne sahiptir? Hangi kelimeleri kullanırsanız erkeği kısa sürede kendinize bağlarsınız?

Yanıtları sizler için derledik. İşte hayatın farklı alanlarıyla ilgili erkekleri etkileyen sözler

İlk görüşmede erkekleri etkileyen sözler

İlk görüşmede erkek üzerinde bıraktığınızı izlenim ilişkinin sonraki tüm aşamalarını büyük ölçüde belirlemektedir. Bu nedenle erkekle ilk buluşmanızda nasıl konuşacağınıza dikkat etmeniz gerekir.

  • İlk buluşmada sözlerinizle erkeği etkilemek istiyorsanız her şeyden önce özgüvenli davranmanız gerektiğini unutmayın. Ses tonunuz canlı çıksın. Kendinizle ilgili bilgi verirken “kendinden emin” tavırlar sergileyin.

İlk buluşmada rahat etmek ve özgüvenli hareket etmek istiyorsanız en iyi bildiğiniz konular hakkında konuşmayı tercih edin. Çünkü bilmediğiniz bir konuda konuşmak sizi hem psikolojik olarak sıkıntıya sokacak hem de sizin sohbette “silik bir karakter” olarak görünmenize neden olacaktır. Ancak iyi bildiğiniz konularda konuşurken çok fazla konuşmamaya gayret edin. Yani bir müddet konuştuktan sonra “durmanız gerektiğini” bilerek hareket edin.

İlk buluşmada erkeği etkilemek istiyorsanız soracağınız sorulara da dikkat etmeniz gerekir. Maksadını aşacak sorular sormaktan kaçının. Özellikle erkeğin özel yaşamı ve geçmişi hakkında sorular sormayın. Bunun yerine erkeğin hobileri ve zevk anlayışı üzerine konuşmalar yaparak sohbeti rahat bir şekilde sürdürmeye gayret edin.

Erkekleri sosyal ortamda etkileyen sözler

Sosyal ortamda erkekle yapacağınız her konuşma erkek için sosyal statü değeri taşır. Çünkü bir kadının erkeğe hangi sözlerle hitap ettiği ve onunla nasıl iletişim kurduğu diğer insanların gözünden kaçmaz.

  • Başka insanların olduğu ortamlarda erkekle konuşurken mümkün olduğunca seviyeli bir dil kullanmaya gayret edin. Nezaketli bir duruş sergilemeniz hem erkeği hem de orada bulunanları derinden etkileyecektir.

Erkeğin ailesinin ve arkadaşlarının yanındayken asla onunla tartışmayın. Anlaşmadığınız bir konu gündeme gelse bile yapacağınız tartışmayı bir müddet erteleyin. Başka insanların yanında erkekle mümkün olduğu kadar uzlaşmacı bir tutum sergilemeye çalışın. Ancak yalnız kaldığınızda eleştirilerinizi açık yüreklilikle ortaya koyun.

Erkekler birlikte oldukları kadının aile bireyleriyle nasıl anlaşacağı konusunda genellikle tedirgindir. Çünkü erkek genellikle sevdiği kadının ailesiyle iyi anlaşamayacağı endişesini içten içe hisseder. Erkeğin bu endişesinin yersiz olduğunu ona gösterin. Bunu yapmak için de erkeğin sevdikleri ile güzel bir iletişim kurun ve “erkeğin sevdiklerine de değer verdiğinizi” açık biçimde gösterin.

Erkekleri sosyal medyada yazışırken etkileyen sözler

Erkekler sosyal medyada aynı anda pek çok farklı kadınla yazışmaktadır. Sosyal medyada tek bir kadınla yazıştığını iddia eden bir erkek büyük ihtimalle yalan söylüyordur.

  • Erkeklerin yazıştığı kadınlar içinde farklı bir yer edinmek istiyorsanız samimi bir tavır takınmanız gerekir. Diğer kadınlarla ancak bu şekilde aranıza bir fark koyabilirsiniz.

Sosyal medyada yazışmalarda genellikle standart bir dil kullanılır. Yani bütün erkekler ve bütün kadınlar aslında birbirine benzer ifadelerle iletişim kurar. Yapılan espriler bile belirlenmiştir. Artık sosyal medyada da günlük dilde olduğu gibi belirlenmiş söz kalıpları vardır. Yani sosyal medya yazışmaları da kesinlikle “sıkıcı” olmaya başlamıştır.

  • Erkekle yazışırken “alışılmışın dışında” bir üslup geliştirmeye gayret edin. Günlük hayatta aile fertleriniz ve yakın arkadaşlarınız ile nasıl konuşuyorsanız sosyal medyada da erkekle öyle konuşun. Erkek bu farklı tarzdan kesinlikle etkilenecektir.

Ayrıca sosyal medya üzerinden iletişimi mümkün olduğu kadar kısa sürede “sesli iletişim” haline getirmeye gayret edin. Çünkü bir erkeğin kadının varlığından etkilenmesi için onun “sesine” ve “kokusuna” maruz kalması gerekir. Kokunuzla erkeğin başını döndürmeniz ileri bir aşamadır ve bunun için epey zaman geçmesi gerekir. Ancak vakit kaybetmeden sesinizle erkeği kendinize bağlayın ve onun “canlı ve gerçek bir birey” ile iletişim halinde olduğunu kavramasına yardımcı olun.

Erkekleri yatakta etkileyen sözler

Erkekler yatakta duydukları sözlerden müthiş derecede etkilenirler. Eğer onlara yatakta cinsel performanslarını övücü sözler söylerseniz onları çok fazla mutlu edersiniz. Çünkü erkekler için cinsel yaşamdaki başarı özgüven sahibi olmak ile doğrudan alakalıdır.

  • Yatakta sözlerinizle erkeği mutlu etmek istiyorsanız birkaç kelimelik kısa cümlelerin uzun açıklamalardan çok daha etkili olduğunu bilmeniz gerekir. Özellikle erkeğin gücünü ve tecrübesini öne çıkaran ifadeler kullanarak erkeğin kendisi hakkında olumlu duygular hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Erkeklerin yatakta argo kelimeler duymaktan da çok hoşlandıklarını belirtmekte fayda vardır. Seçeceğiniz argo kelimeler erkeğin cinsel gücünü öven ifadeler olursa hiçbir sorun yaşanmayacaktır. Ancak argo konuşmak adına erkeğin kendisini sevişme bittikten sonra kötü hissetmesine neden olacak sözcükler kullanmaktan kaçınmalısınız.

Mesela sevişme sırasında erkeğe “Azgın bir hayvan gibisin.” demek zannedilenin aksine büyük ihtimalle erkeğin hoşuna gidecektir. Ancak yatakta erkeğe hissedilen yoğun arzuların da etkisiyle “Geri zekalı” demek hiç de mantıklı değildir. Çünkü tutkulu birlikteliğiniz birkaç dakika sonra yerini “sakin bir ortama” bırakacak fakat sizin ağzınızdan çıkan sözcükler erkek tarafından unutulmayacaktır.

Erkekleri duygusal olarak etkileyen sözler

Erkeklerin zihinlerinde kalıcı etki yaratan sözcükler olağanüstü durumlar söz konusu olduğunda söylenen ifadelerdir. Erkekler yaşamlarındaki önemli dönüm noktalarında duydukları sözcükleri asla unutmazlar.

  • Erkeğin çok zor durumda olduğu dönemlerde veya çok fazla sevinçli olduğu vakitlerde söyleyeceğiniz her şey onun hafızasında kalıcı bir şekilde kaydedilecektir. Böyle durumlarda söylediğiniz bir sözü erkek size yıllar sonra kelimesi kelimesine yeniden aktarabilir.

Erkek zor durumda kaldığında onun yanında olduğunuzu ve onu asla yalnız bırakmayacağınızı ifade edin. Sevinçli durumlarda ise erkeğin mutluluğunu paylaşın ve onunla birlikte olduğunuz için çok şanslı bir kadın olduğunuzu belirtin. Yani erkeğin yaşamındaki dönüm noktalarında sözcüklerinizle iz bırakın ve erkeğin zihninde “unutulmayacak bir kadın” portresi oluşturun.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Dilerseniz Eski Sevgiliyi Unutmak ve Hoşlanan Erkek Nasıl Davranır başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir