4 Gizli Yöntemle Erkekler Nasıl Tavlanır, Harika Taktikler Öğreneceksiniz!

Erkekler Nasıl Tavlanır Diyenlere 4 Gizli Yöntem ve Onlarca Güzel Taktik

Erkekleri tavlamanın birden fazla yolu olabilir. Her erkeğe özel ilgi göstermemiz gerekir. Erkeklerin bir kadında aradıkları, hoşlarına giden belli başlı şeyler vardır. Bir kadında göze hoş gelen özellikler aradıkları gibi karakter sahibi kadın da dikkatlerini çeken bir başka kadın tipidir. Karşımızdaki erkeği tanıyarak ona yaklaşmak her zaman daha etkili sonuçlar verecektir.

Karşımızdaki Erkeği Tanımak

Yeni tanıştığımız insanla ilgili ilk izlenimlerimiz, bize onunla ilgili önemli ipuçları verebilir. Erkeği etkilemek için ona özel olduğunu hissettirmek gerekir.

  • Onunla öylesine, gönül eğlendirmek için, olsa da olur olmasa da gibi bir anlayışla ilgilenmektense her zaman dikkatli, özenli, aynı zamanda samimi ve yakın bir şekilde ilgilenmek, karşımızdaki erkeği bize daha çok bağlayacaktır.

İlk izlenim elbette bir süre sonra yetersiz kalacaktır. Zamanla, ona kendisiyle ilgili özel sorular sorarak ilgi alanlarını, hoşlandığı şeyleri keşfetmek ve bundan sonra ona yaklaşmak gerekir. Onunla ilgilendiğimizi hissettiğinde, onun da gönlü varsa zaten yaklaşacaktır.

Her Erkek Aynı Tip Kadını Beğenmez

Erkekler nasıl tavlanır sorusu üzerine düşünürken, bütün erkeklerin aynı tip karakter özelliklerine sahip olduklarını ve aynı tip kadınlardan ve kadın davranışlarından etkilendiklerini, kısacası aynı şeylere tav olduklarını söylemek yanıltıcı olur. Bu yüzden karşımızdaki erkeği iyi tanımak ve ona göre hareket etmek gerekir.

  • Bazı erkekler dış güzellik, giyim kuşam gibi faktörlerden oldukça fazla etkilenirler. Bunun içinde güzel bir ses tonu, bakımlı olmak gibi etkenleri de düşünebiliriz. Bazı erkeklerinse önem verdiği şeyler daha farklıdır. Mesela güzel ve etkili konuşan bir kadın bazı erkeklerin daha fazla ilgisini çekebilir. Kültürlü ve donanımlı bir kadın bazı erkeklerin hayallerini süsleyebilir.

Bu gibi unsurlar ön plana çıktığında dış güzellik dediğimiz kavram ikinci plana atılabilir. Elbette bunun yerini, maddi kaygıların başı çektiği ve şekillendirdiği ilişki tiplerinin aldığını da gözlemlemekteyiz. Bunu iki cins için de düşünebiliriz.

Sözgelimi dışarıda fiziksel olarak birbiriyle çok uyumsuz; güzel bir kadının yanında çirkin bir erkek veya tam tersi yakışıklı bir erkeğin yanında çirkin bir kadın gördüğümüzde veya aralarında büyük yaş farkı olan çiftler gördüğümüzde her ne kadar aklımıza gelen ilk şeylerden biri bu olsa da önyargılı yaklaşmamak gerekebilir.

  • Yukarıda değindiğim gibi, günümüzde internetle birlikte çok farklı bilgilere ulaşan insanlar, farklı şeylere ilgi duyabilmektedir. Bu kadın erkek ilişkilerinde de böyledir. Aynı tip insanlardan sıkılan bireyler farklı arayışlara girmektedir. Bize saçma gelen bir sürü durumun altında bu gerçeğin yattığını söyleyebiliriz.

Sözgelimi çevresindeki herkesten farklı ilgileri olan, farklı hobileri olan insanlar kalabalık içinde birbirlerinin ilgisini çekebilmektedir. İki insanı bir araya getiren unsurlar bazen hiç beklemediğimiz şeyler olarak karşımıza çıkabilir. Aynı şeyleri sevmek, mesela aynı tür müzikten hoşlanmak, aynı filmleri sevmek, aynı kitapları okumak iki insan arasında tahmin edebileceğimizden daha büyük bir sıcaklık hissi oluşturabilir.

1- Erkekler Nasıl Tavlanır, Israrcı Olmak

Bir erkek size ilk başta sadece arkadaş olmak amaçlı yaklaşmış olabilir. Bu tip durumlar çokça yaşanır. Sizin aklınızda ilk baştan beri onunla bir ilişki kurma hayali vardır. Fakat onun için siz sadece bir arkadaşsınızdır veya yakın bir arkadaşsınızdır. Eğer onun çok yakınına giremiyorsanız, öncelikle bunun yollarını aramanız gerekir.

  • Onun ilgi alanlarını, hoşlandığı şeyleri, hobilerini araştırmakla işe başlayabilirsiniz. Bu size, onunla konuşmak için bahaneler yaratma imkânı verecektir. Yapabileceğiniz bir diğer şeyse onun nasıl kadınlardan hoşlandığını, kadınlarda ne gibi özellikle dikkat ettiğini, hangi ayrıntıları çekici bulduğunu öğrenmektir.

Bunları öğrendikten sonra uygulamaya başladığınızda, özellikle erkek bunu fark ederse, onun için özel çaba sarf ettiğinize şahit olacaktır. İlgilenildiğini fark ettiği an, hem kadın hem erkek için kendini özel hissetmesini sağlayan anlardan biridir.

Erkeğin üzerinde ilginizi hissettirdiğinizde, onun hoşuna giden şeyleri bir bir yapmaya başladığınızda bu büyük bir fark oluşturacaktır. Sizinle aynı duyguları paylaşmıyorsa bile yavaş yavaş aklı size doğru kaymaya başlayacaktır.

2- Erkekler Nasıl Tavlanır, Eksik Yönlerinizi Özgüveninizle Kapatın

Her kadının kendinde beğenmediği yönler olabilir. Kendini yeterince güzel bulmuyor olabilir veya kendini çok bilgisiz, eksik bir insan olarak görebilir. Burada önemli olan kendinizi karşı tarafa hatta tüm insanlara nasıl sunduğunuzdur.

Bir yandan kendinizde olanı en güzel şekilde gösterirken, olmayan yönleri de gerek varmış gibi gösterebilirsiniz gerekse başka olumlu yanlarınızla telafi etme yoluna gidebilirsiniz. Konuşmalarınızda özgüveni elden bırakmamalısınız. Karakteri güçlü bir kadın bir erkeğin her zaman daha çok saygısını kazanır ve ilgisini çeker.

İlginizi Çekebilir: Cilve Nasıl Yapılır?

3- Erkekler Nasıl Tavlanır, Her Şeyini Ortaya Seren Bir Kadın

Erkeklerden çoğu zaman hafif kadınlarla ilgili kötü sözler duyabilirsiniz. Her erkeğe yakınlık gösteren bir kadın erkeklerin ilgisini çekebilirse de saygısını kazanamaz ve erkekler bu tip kadınları geçici heveslerin giderildiği bir obje olarak görürler.

Hem bu anlamında hem de karşınızdaki erkeğe çok fazla açık olmak, her şeyinizi o sormadan ortaya sermek bir süre sonra itici gelmeye başlayabilir. Çünkü bu hem onun zihnindeki sizle ilgili gizemi ortadan kaldıracak ve sizi sıradan bir hale getirecek hem de ilişkinin monoton bir hal almasına sebep olacaktır.

  • Bir kadında gizem en önemli faktörlerden biridir. İnsanda yoğun bir merak duygusu olduğunu düşünürsek, bilmediğini araştırma ve hayranlık duyma gibi merakların baskın olduğunu tahmin edebiliriz. Bir erkeğe belli ipuçları verebilirsiniz ve gerisini o merak edip araştırmalı, sürekli etrafınızda bir pervane misali dolaşmalıdır.

Bu tip kadınlar erkeklerin en çok tav olduğu kadınlardır. Kısaca söylemek gerekirse peşinden koşturan kadın daha makbuldür. Elbette burada da dengeyi gözetmek gerekir. Karşınızdaki erkeğe ne zaman acımasız şekilde, ne zaman insaflı şekilde davranacağınızı bilmeniz gerekir.

Sürekli acımasız olursanız bir süre sonra sürekli uğraşıp hiç sonuç alamadığını düşünecek ve umutsuzluğa kapılacak ve vazgeçme noktasına gelecektir. Tam tersi durumda sürekli şefkatli davranırsanız da onu elde etmek için ekstra bir şey yapmama gerek yok gibi bir düşünceye kapılacak ve bu kez hiç çabalamayacaktır.

Zor elde edilen kadın erkekler arasında da saygı görmektedir. Burada geleneklerimizin de bir rolü vardır. Toplumumuzda kolay elde edilen bir kadın olmanın pek hoş karşılanmayan bir şey olduğunu söyleyebiliriz. Bir kadını bin kişi ister bir kişi alır diye ünlü bir söz de vardır. Yani kadın her zaman talep edilendir.

  • Talep ederken bile talep edilendir. Siz de kendinizin uğraşılmaya değer olduğunuzu hissettirmelisiniz. Karşınızdaki erkeğe, birlikte olmaya değecek birisi olduğunuzu, sizin hakkınızda bir şeyler öğrendikçe büyülenecekmiş gibi bir his vermelisiniz.

Size her anlamda sahip olmak için çaba harcaması gerektiğini, kolayca elde edilemeyeceğinizi anlamazsa size değer vermeyecek, her kadın gibi görecektir. Onun için vazgeçilmez olduğunuzu düşünmeli. Bunun için de diğer kadınlarda olmayan farklı özelliklere sahip olduğunuza inanmalıdır.

Sonuç olarak toparlamamız gerekirse erkekler nasıl tavlanır diye sorduğumuzda her erkek için geçerli tek bir cevap bulmamız mümkün değildir. Her erkeğin farklı şeylerden hoşlanması mümkün olabilir. Bu yüzden karşımızdaki erkeği tanımak ve bunu ona hissettirmek gerekir.

4- Erkekler Nasıl Tavlanır, Erkeklerin Gözdesi Olmaya Ne Dersiniz?

Erkekler nasıl tavlanır, sorusu bağlamında çok değerli bilgiler sunarak bu konuya daha geniş bir perspektiften bakmanıza vesile olmaya çalıştığımız bu makalede, aynı zamanda hangi duruş ve tavır içerisinde olmanız gerektiğine de temas edip bu konuda da yolunuzu aydınlatmaya gayret gösterdik.

Yine herhangi bir kadının erkekler nasıl tavlanır sorusu bağlamında hangi detaylara sahip olması ve hangi hususlara dikkat etmesi gerektiğine parmak basmaya çalıştık.

  • İşte bu noktada size en önemli ve en değerli tavsiyemizi şimdi sunmak istiyoruz; çünkü sunacağımız bu tavsiye, Erkeklerin Gözdesi seti olarak bilinen ve her kadının gerçekten erkeklerin gözdesi haline gelmesini sağlayan muhteşem taktiklerle dolu bir yapıt.

Şimdiye kadar bu eserin her kadının başucu kitabı olması gerektiğini defalarca anlatmaya çalıştık. Şimdi de hala aynı fikirdeyiz  Çünkü Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, her kadının bütün erkekler gözünde en değerli ve en prestijli konuma gelmesini sağlayacak muhteşem yöntemlerle dolu.

Bu anlamda size bu değerli seti gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz ve hiç tereddüt etmeden bu kitapları alıp okuyabileceğinizi ifade etmek istiyoruz.

Eğer Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi setini alıp hemen okumaya başlamak isterseniz şu bağlantıyı kullanıp bu eserleri indirebilirsiniz. Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi setini indirebilirsiniz.

Şu yazımız da ilginizi çekecektir: Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir